Skocz do zawartości

Jazda jazda Bubble 2020


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ttr napisał:

Ta ostatnia trójka to grubszy(hehe) lol. Jest hot i szykuje się meczycho. PS Martwiłem się, że fani Denver nie oglądajo bo już nie wierzą w odwrócenie losów tej serii :) 

ja wszystko oglądam, o tej porze to już bez wyjątków

a czy wierzę? chyba jeszcze nie :P

i pyk w drugiej kwarcie 2/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co murray odjebal rozdzielil 3 obroncow potem wszedl na goberta i trafil 360 layup

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja wszystko oglądam, o tej porze to już bez wyjątków

a czy wierzę? chyba jeszcze nie :P

i pyk w drugiej kwarcie 2/7

wydaje mi sie ze denver to wyciagnie tak obiektywnie nie jestem za nikim ze stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lorak napisał:

@Reikai akurat w tej decydującej 3q (do przerwy był równy mecz) to CP jako jedyny się stawił. miał nie rzucać bo było -20? przecież do końca spotkania jeszcze czasu sporo zostało.

Mam na myśli to, że gdy robiło się to -20, to CP3 ponownie zniknął, dosłownie sobie spacerował, by pojawić się przy minus 20. Historia stara jak świat. Ja wiem, że to nie jest score first PG, ale ile razy można to samo widzieć, zwłaszcza przy problemach obwodowych OKC gość nie może sobie znikać w najważniejszym meczu serii przy runie Rockets, gdy widzi te wszystkie cegły, a sam ma tak zabójczy midrange.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowry wyglada w tych PO jak za czasow wspolnej gry z Derozanem. Czyli ssie. 

Boston wyglada bardzo mocno. Bańka przypomina mi troche march madness i team z momentum przechodzi dalej, jest mniej czasu na adjustments, brak swoich scian. Brak Haywarda otwiera wiecej opcji grania z pilka dla Jaylena Browna, ktory w tym zakresie przez rok zrobil ogromny postep. Mniej tunelowego widzenia, widzi wiecej katow i zaczyna kreaowac nie tylko siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Oglądam:), pierwsze 3 akcje Roberta to zostawienie Ibaki na 2xopen 3pt na pnp, a za 3 łatwe minięcie co doprowadziło do 2ft. Następne minuty lepiej (albo raczej Raps fatalnie :P )

nadal zdążył zakontestować long trójkę Ibaki.

Jak mawiał PGeorge, that not good shot ;)

Całkiem niedawno np Abaka pump fake i świetna reakcja Jego że się nie nabrał.

Chwilę wcześniej zablokował chyba Powella.

 

Mój ulubiony gracz serii i uważam, że gra świetnie, nawet w ataku po zacieśnieniu trumny odegrał do totalnie wolnego wannamakera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.