Skocz do zawartości

NHL Playoffs 19/20 For Fun Typer! (1st Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie najmocniej ale byłem na ważnym wyjeździe i kompletnie nie miałem dostępu do kompa by to ogarnąć.

@Braveheart22 napisał mi swój typ na PW. Proszę resztę o napisanie swoich typów w tym poście.

Przepraszam najmocniej za opóźnienie ale nie było one zależne ode mnie. Ustalmy, że mamy czas do rozpoczęcia drugiego meczu finałowego czyli do nocy z poniedziałku na wtorek o godzinie 2:00 czasu polskiego!

Mój typ: Lightning vs Stars (4:2)

Przepraszam jeszcze raz najmocniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki na rundę finałową zostały zapisane. ;)

W międzyczasie znalazłem chwilkę czasu by opracować rundę Finałów Konferencji i punktacja wygląda następująco:

  • Raven2156: 0
  • The Game 85: -0,5
  • Scrat: 1,5
  • Pablo81: 2
  • Ignazz: 1
  • kolader: -4,5
  • Szabla: 6
  • Sancho: 3
  • Braveheart22: -4

Kiedy tylko zakończą się tegoroczne finały podsumuje wyniki i podam ostateczną kwalifikację pierwszej edycji hokejowego For Fun Typera! :) Już nie mogę się doczekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nadszedł w końcu ten dzień w którym mam zaszczyt ogłosić wyniki pierwszej w historii forumowej edycji NHL Playoffs For Fun Typera! :D

Jak dobrze wiemy emocji było wiele i działo się do samego końca. Sporo niespodzianek, sporo niewiadomych i sporo ciekawych sytuacji. Dobrze wiemy, że sezon był niesamowity nie tylko ze względu na to co działo się na świecie ale również z racji na determinację władz ligi gotowych ten sezon dokończyć nawet w tak trudnych warunkach. Cały wysiłek który w to włożyli był tego wart bo otrzymaliśmy tym samym wiele niesamowitych meczów które na pewno zapadną w naszych pamięciach!

Z roku na rok liga NHL dostarcza wielu niespodzianek i nie inaczej było w tym roku czego odzwierciedleniem jest wiele ujemnych wyników za poszczególne rundy. Taki jest sport i to jest w nim piękne!

Zanim przejdę jednak do oficjalnych wyników chciałbym podziękować z tego miejsca wszystkim którzy wzięli udział w tym inauguracyjnym Typerze - to wiele dla mnie znaczy.  Wasz wkład i wasza współpraca sprawia, że to co robię i czas który na to poświęcam ma sens i sprawia wielu osobom dużo frajdy i dostarcza nutki rywalizacji co sam osobiście uwielbiam! Dzięki wielkie Panowie za udział i liczę, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej a sama rywalizacja będzie jeszcze bardziej zacięta! :D

No ale dobra... Najważniejsze jednak są wyniki! Także nie każąc wam dłużej czekać przechodzę do sedna! 

W tegorocznym Typerze udział wzięło łącznie (w trakcie wszystkich rund) 13 osób co jak na 1 rok i oczywistą popularność hokeja w Polsce myślę, że jest wynikiem jak najbardziej zadowalającym! Dzięki jeszcze raz wszystkim! No ale nie trzymając was dłużej w napięciu. W tegorocznym NHL For Fun Typerze finalne wyniki wyglądają następująco:

NHL-Wyniki.png

Gratuluję wszystkim! Zwycięzca może być jednak tylko jeden a więc na podium znaleźli się:

NHL-Podium.png

Brawo @Szabla! Kawał dobrej roboty a jak dobrze wiemy nie było to łatwe zadanie! Liczba punktów, przy tak nieoczywistych Playoffach i niespodziewanych rozwojach akcji jest naprawdę imponujący! Jeszcze raz brawo i gratulacje dla wszystkich uczestników!

Mam nadzieję, że każdy z was dobrze się bawił biorąc udział w Typerze i liczę, że dołączycie do zabawy również w przyszłym roku, bo jednego możecie być pewni - na pewno wrócę z kolejną dawką forumowego Typera!

To w takim razie tyle ode mnie! Jeszcze raz wielkie dzięki dla każdego z osobna!

Mamba out!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Dziękuję wszystkim. Mojemu trenerowi, rodzinie, kibicom. Bez nich by tego sukcesu nie było. No i oczywiście sukcesu nie byłoby bez bez Ravena, organizatora, jak i szacownych rywali w tej zabawie. 

Dzieki Panowie. Nie wiem jak to zrobiłem, ze pokonałem takie tuzy NHL i ogólnie hokeja, ale stało się. 

P.S. Skoro ja dałem rade i sprawiłem taka niespodziankę, to i Buffalo może w końcu da radę i awansuje do play offów.

Edytowane przez Szabla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz... To nie wygrał ten, kto jest na szczycie tabeli? Dziwne jakieś zasady tu panują... :-D 

https://www.waligorski.art.pl/liryka.php?litera=r&nazwa=212

Gratulacje dla medalistów i (choć w sumie załapałem się dopiero na finał, a i to z kiepskim skutkiem) podziękowania dla Ravena za kawał roboty 🙂 

PS. A poważnie, naprawdę fajny pomysł z tymi punktami ujemnymi. Jest sporo liczenia, więc tym bardziej brawo, Raven.

Edytowane przez J. Lo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.