Skocz do zawartości

NHL Playoffs 19/20 For Fun Typer! (1st Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Pa to chyba ja. A mozna podejrzeć jak Pa typował, to będę wiedział na 100 % :)

Najprawdopodobniej tak, bo innego podobnego nicku nie widzę. :D

Mam nadzieję, że się nie obrazisz, że napiszę to w tym miejscu. :D Jak coś to dawaj szybko znać to usunę.

Oilers vs Blackhawks (3:1), Predators vs Coyotes (3:2), Canucks vs Wild (3:1), Flames vs Jets (2:3), Penguins vs Canadiens (3:1), Hurricanes vs Rangers (3:2), Islanders vs Panthers (3:0), Maple Leafs vs Blue Jackets (3:0).

Western Conference: 1) Colorado, 2) Stars, 3) Blues, 4) Knights

Eastern Conference: 1) Bruins, 2) Lightning, 3) Capitals, 4) Flyers

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Braveheart22 napisał:

@Szabla @TripylDabyl ooo co za wyniki. Nie spodziewałem się, że aż tyle punktów ktoś zrobi. Szacun! 

@ignazz też widzę doświadczony zawodnik w takich zabawach ;)

 

Może nie powinienem psuć atmosfery, ale ostatnio nie śledziłem tak regularnie NHL, więc ja typowałem na chybił trafił i jak się po raz kolejny okazuje w przypadku NHL wyniki występują na tej samej zasadzie. Szkoda tylko moich Bruins. Może w następnej rundzie moje szczęście się skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sancho napisał:

A ja bylem pod wpływem alkoholu jak wypelnialem, też moge?

Wyluzuj Sancho, ten typer to w główniej mierze zabawa i nie chodzi tu o to by za sprawą wnikliwej analizy wyłonić najlepszego typera. Takie sytuacje się zdarzają, wierzymy Szabli, że nie kłamie, bo i po co miałby to robić? Nikt tu niczego nie udowadnia, a byłoby to też słabe w stosunku do Ravena. Zresztą z tego co mi wiadomo to nie bierzesz w tym udziału, tak że nie widzę powodu, dla którego miałoby Ci to przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sancho napisał:

Kto według Was staje się faworytem na wsch.i Zach.?

Jeżeli chodzi o wschód to dla mnie kandydatów jest dwóch (a na pewno tych głównych) - Lightning i Islanders. Kawałek dalej mamy Hurricanes i Flyers którzy jeszcze mogą nieźle namieszać. Dlaczego nie Bruins? Akcja z Raskiem może skutecznie obniżyć morale w drużynie i uważam, że Carolina ich pokona.

Jeżeli na chwile obecna miałbym typować kogoś na zachodzie to myśle ze będzie to Colorado Avalanche. Chłopacy grają niesamowicie, mega fajnie się ich ogląda i widać, że od samego początku ich celem jest Puchar Stanleya. 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że już dzisiejszej nocy rusza 2 runda NHL Playoffs 2020 zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej rundzie naszego forumowego Typera!

Czas operacyjny to noc (dzisiaj) z Soboty na niedziele, 22/23 Sierpnia o godzinie 2:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz drugiej rundy Playoffs pomiędzy Dallas Stars a Colorado Avalanche.

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/8kKUYHoVPuvkh5sY7

Jak widzicie czasu jest bardzo mało więc spieszcie się!

Powodzenia! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2020 o 12:50, Sancho napisał:

Przygotujcie porządną nagrodę, jakiś BLIK na 100zl

Czego nie rozumiesz w Typerze „For Fun”?

Jest on przeznaczony dla wszystkich którzy nie chcą grać o kasę a jedynie dla zabawy, sprawdzić swoją wiedzę i przysłowiowego „nosa” i przy tym porywalizować ze znajomymi z forum.

Jeżeli chcesz grać o kasę to są setki takich miejsc w necie. ;)

23 godziny temu, The Game 85 napisał:

Niestety spóźniłem się z typowaniem, ale jakby co to wypełniłem ankietę.

Spoko nie ma problemu. Wrzuciłem Twój głos do puli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Sancho napisał:

Sztywniak z Ciebie widać skoro nie znasz się na zartach

Powiem Ci szczerze, że sztywniakiem to ja na pewno nie jestem. Bardziej chodzi o to, że praktycznie każdy Twój post odwołuje się do typowania, stawiania kasy i jakiś pomniejszych form "hazardu", bo tak to trzeba nazwać. Nie wnikam, bo to Twoje życie po prostu widać, że dość głęboko w tym siedzisz. Być może to żarty lub po prostu spędzasz wiele czasu na bukmacherce - nie wiem. Ja tutaj staram się zadbać o dobro wszystkich i by nikt nie odebrał tego tak jakbym był jakimś "sknerą". Geneza typera jest prosta - był, jest i będzie darmowy. Osobiście nic do Ciebie nie mam. ;)

@Braveheart22 Prosiłeś o wyniki poprzedniej rundy. Wybacz (wybaczcie, bo zapewne inni również chętnie zerkną jak im poszło) za lekki poślizg ale mam dużo rzeczy na głowie i ciężko znaleźć mi chwilkę czasu.

No ale do rzeczy. Z racji na rywalizację nie sumuje wyników z rund a jedynie z danej rundy, bo oficjalna i ostateczna kwalifikacja pojawi się po zakończeniu finałów. Wyniki Pierwszej Rundy są opracowane więc wszyscy zainteresowani znajdą je tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NtyXDaOXKnB0Qp3MY4pDDK9KpYgk0psDJ6w8k9RMpIk/edit?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Raven2156 napisał:

Powiem Ci szczerze, że sztywniakiem to ja na pewno nie jestem. Bardziej chodzi o to, że praktycznie każdy Twój post odwołuje się do typowania, stawiania kasy i jakiś pomniejszych form "hazardu", bo tak to trzeba nazwać. Nie wnikam, bo to Twoje życie po prostu widać, że dość głęboko w tym siedzisz. Być może to żarty lub po prostu spędzasz wiele czasu na bukmacherce - nie wiem. Ja tutaj staram się zadbać o dobro wszystkich i by nikt nie odebrał tego tak jakbym był jakimś "sknerą". Geneza typera jest prosta - był, jest i będzie darmowy. Osobiście nic do Ciebie nie mam. ;)

@Braveheart22 Prosiłeś o wyniki poprzedniej rundy. Wybacz (wybaczcie, bo zapewne inni również chętnie zerkną jak im poszło) za lekki poślizg ale mam dużo rzeczy na głowie i ciężko znaleźć mi chwilkę czasu.

No ale do rzeczy. Z racji na rywalizację nie sumuje wyników z rund a jedynie z danej rundy, bo oficjalna i ostateczna kwalifikacja pojawi się po zakończeniu finałów. Wyniki Pierwszej Rundy są opracowane więc wszyscy zainteresowani znajdą je tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NtyXDaOXKnB0Qp3MY4pDDK9KpYgk0psDJ6w8k9RMpIk/edit?usp=sharing

Wychodzi, że tęgi ze mnie fachowiec :) @Raven2156 nr konta wysłałem na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie z racji na to, że runda Finałów Konferencji już w dużej mierze się rozrysowała (poza jedną opcją) postanowiłem już teraz uruchomić głosowanie na tą rundę - tak by każdy miał więcej czasu! :)

Nie znamy jeszcze jednego z finalistów stąd proszę oddać głos na obie "opcje" i tylko ta prawdziwa finalnie będzie się liczyła.

Swoje głosy możecie oddawać tutaj: https://forms.gle/curNZPs6Pj2FUAd66

Czas operacyjny: to noc z niedzieli na poniedziałek, 6/7 Września o godzinie 2:00 czasu polskiego, bo wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz Finałów Konferencji pomiędzy Dallas Stars vs Vegas Golden Knights!

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.