Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2020/21


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, cvbe napisał:

@evitacre nie zamulaj draftu :D

Musiałem przegadać ze swoim wewnętrznym głosem czy pozostać przy starym planie czy modyfikować z uwagi na to gdzie Okongwu trafił, ale na szybko wyszło mi ze Collinsa nie przedłuża za rok, wiec pojawi się więcej minut a za dwa (czyli kiedy wracam na tron :-)))) Capela ma ostatni roknkontraktu i wtedy jest trade i Okongwu skacze na 60 fpp 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tocheck napisał:

Właśnie Toppin Okororo jeden wuj 😀

Och no... obi toppin to w naszej zabawie bardzo fajny stat padder który per 33 ma jakieś 55 fpp, a okoro nie pamietam ale jakieś 40 wiec to imo spora różnica w zależności czy ktoś chce produkcji na tu i teraz czy długoterminowej inwestycji 🙂 

W tej całej naszej zabawie zawsze trzeba pamiętać żeby nie patrzeć kto jest dobrym graczem w realu tylko jak staty się przełożą na fpp (tzn poziom gracza wpływa na to ile minut dostanie wiec w takim znaczeniu oczywiście ma znaczenie).
 

Whiteside vs Klay, no w realu nikt nie ma wątpliwości kto lepszy, a sezony w miami whitesidea gdzie grywał po 20+ minut to 40 czy 45 fpp, czyli najlepsze lata klaya :)

Do dziś pamietam jak rookie @Tecu się ze mnie śmiał jak wymieniałem Klaya za Bartona, ale to barton trzepal puste staty na 45-50, a klay robił te swoje regularne 40-45. 

Wiem ze to wiesz wszystko po prostu miałem ochotę sobie coś dłuższego napisać so you know ;) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, evitacre napisał:

Och no... obi toppin to w naszej zabawie bardzo fajny stat padder który per 33 ma jakieś 55 fpp, a okoro nie pamietam ale jakieś 40 wiec to imo spora różnica w zależności czy ktoś chce produkcji na tu i teraz czy długoterminowej inwestycji 🙂 

W tej całej naszej zabawie zawsze trzeba pamiętać żeby nie patrzeć kto jest dobrym graczem w realu tylko jak staty się przełożą na fpp (tzn poziom gracza wpływa na to ile minut dostanie wiec w takim znaczeniu oczywiście ma znaczenie).
 

Whiteside vs Klay, no w realu nikt nie ma wątpliwości kto lepszy, a sezony w miami whitesidea gdzie grywał po 20+ minut to 40 czy 45 fpp, czyli najlepsze lata klaya :)

Do dziś pamietam jak rookie @Tecu się ze mnie śmiał jak wymieniałem Klaya za Bartona, ale to barton trzepal puste staty na 45-50, a klay robił te swoje regularne 40-45. 

Wiem ze to wiesz wszystko po prostu miałem ochotę sobie coś dłuższego napisać so you know ;) 

No właśnie się pomyliłem bo chciałem napisać Okongwu a wyszedł Okoro. 

Jak masz ochotę to skrobnij coś na temat tych dwóch graczy. Krótkie porównanie. Okongwu - Toppin

Edytowane przez Tocheck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak lecicie z tym draftem 🤨
Ja jeszcze propsa z pickiem do @El-Maniaque nie wysłałem....... i już chyba sobie podaruję.

Trochę poczekam z wyborem by przeglądnąć spływające odpowiedzi na moje propozycje.... 
Mogę wymienić pick (z ewentualnymi dodatkami) za niezbyt starego i nie centra z prawdopodobnym upside w najbliższym sezonie.
Jak nic ciekawego nie otrzymam to w nocy wybiorę.

    

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2020 o 16:24, Tocheck napisał:

No właśnie się pomyliłem bo chciałem napisać Okongwu a wyszedł Okoro. 

Jak masz ochotę to skrobnij coś na temat tych dwóch graczy. Krótkie porównanie. Okongwu - Toppin

Umknęło mi. Okoro ma wg mnie wszystko poza rzutem, który co do zasady jest całkiem istotnym elementem koszykarskiego rzemiosła. Z tego co widziałem / czytałem gość potrafił open shoty w college'u odpuszczać. Wiec jesli przejdzie drogę jak Kawhi to możemy mieć następcę Jimmiego. Jak nie przejdzie to mamy MKG 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC

Sprzedam pick #12.

Najchętniej trade down + future pick lub same przyszły pick jeżeli ma szansę być w top 10 w przyszłym roku. 

Dodatkowo, rozważę sprzedaż J. Isaaca, tylko konkretne, dobre propozycje. Dobre, czyli takie które pozwolą walczyć o coś w tym roku, ale nie staruch 🙂

Dodatkowo na sprzedaż:

B. Brown

K. Looney

K. Kuzma

G. Williams

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.