Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2020/21


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

Pany - niesamowita walka do samego końca 🤪gratulacje dla GM top3. Szkoda mi Cvbe bo mógł zdobyć podwójną koronę  - decydujące okazało się 3manie Shaia 😕 jakbyś go wymienił na regularne +50 to było by pozamiatane i dziś świecił złoty puchar ;) 

u mnie masę pikow i pewnie 2 z top4 ;) co daje duże możliwości na dalsze wymiany. Choć pewnie #1 będzie ciężko wyciągnąć.

@cvbe jak będziesz miał chwile to policz kolejność w drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, za długo przykisiłem połamańców i przez to nawet nie dograłem slotów (9 slotów więcej mogłem dograć, więc wystarczyłoby 25 średnio na tych slotach do zwycięstwa :D) - za bardzo się skupiłem na FBX3, nie wierząc że tutaj odrobię stratę :)

Ale Westbrook wygrywa wszystkie ligi nasze punktowe, trzeba go zakazać xD Gratulacje @Muslii, piękny finisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy na pierwszej stronie zaktualizowane.

Podliczenie picków nieprędko, możliwe że dopiero w czerwcu bo to dużo roboty a nie mam nawet godziny wolnej teraz :)

Przypominam, że przeszły trzy zmiany w regulaminie, więc nowy sezon będzie już zupełnie inny - jak znajdę trochę czasu to to podsumuję :)

No i ogłaszam nabór na komisza - ja nie dam rady sprawować tej funkcji, bo choć bardzo chętnie zawsze wszystkim pomogę to jednak jest to dodatkowy obowiązek, na który po prostu nie mam teraz czasu i nie zapowiada się, żebym miał ten czas mieć podczas przyszłego sezonu. @bulek - pomożesz znaleźć chętnego? :) Picki jeszcze podliczę ale już przygotowanie do kolejnego sezonu bym przekazał komuś innemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bulek napisał:

@cvbe, dzięki za wszystko! - ja też nie ogarnę całej ligi. Ktoś chętny by podołać. @Tecu? @goozman? @matek? Ktoś inny?

ja mam też za dużo innych tematów okołofantasy, szczególnie ogarnianie H2H na sznurku

 

graty dla @Muslii za finisz, do końca się łudziłem ale odpoczynki Tobiasa i Portisa bez możliwości reakcji załatwiły sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla drużyn na podium, przede wszystkim dla zwycięzcy @Muslii

Ja się z walki wypisałem na własne życzenie, łapiąc drugiego bana na FA na koniec sezonu (pierwszy był na początku :)) i nie wykorzystując z 10 slotów, ale biorąc pod uwagę jak wysypały mi się też kontuzje 2 linii, to pewnie max powalczyłbym o 3 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za ten sezon. Oby więcej takich :D Nawet ja zwątpiłem pod koniec, że dam radę wygrać, bo gooz miał sporo slotów do wykorzystania, ale walczyłem do samego końca i się opłaciło :) Ryzykowałem zajmując slota nieaktywnym Jerami Grantem. Ale w tej grze potrzebne jest trochę szczęścia, no bo kto by pomyślał, że Moses Brown wykręci takie cyferki w ostatnim meczu 🙂

Gratulacje dla gooza i cvbe za podium. Vic był oj tak blisko 3 miejsca, bo wystarczyło wystawić Craiga zamiast któregoś z grajków zapowiedzianych, że nie zagrają, ale tak to czasem bywa.

A teraz zasłużona przerwa od FBX, czas nabrać sił, bo w przyszłym sezonie obronić misia będzie mi bardzo ciężko :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.06.2021 o 20:34, RonnieArtestics napisał:

Dzięki za grę! Dobry team się zwolnił :)

Już mu tak nie słódź ;) 

W dniu 25.06.2021 o 17:47, kolek23 napisał:

Dzięki za grę Panowie.

Nie ma jeszcze tematu z deklaracjami, to piszę tutaj, że kończę przygodę z FBX :)

Dzięki za wspólna grę!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność draftu 2021:

1    GSW
2    DEN
3    CHI
4    PHI
5    GSW (via ATL)
6    DEN (via MIN)
7    GSW (via PHO)
8    CHI (via CLE)
9    MIA (via DAL)
10    MIL
11    GSW (via SAC)
12    MIA
13    HOU
14    GSW (via ORL)
15    GSW (via TOR)
16    GSW (via NYK)
17    CLE (via SAS)
18    DEN (via OKC)
19    POR
20    DEN (via LA)
 

@TryczekSzukarek absolutnie haniebny tank - nie wyrobił nawet tylu slotów ile jest potrzebne do wyliczenia picku.

@El-Maniaque nie ma to jak oddać 5 pick zajebistego draftu za Willa Bartona.

NADAL CZEKAMY NA CHĘTNEGO KOMISZA. NAJGORSZA ROBOTA - PODLICZANIE PICKÓW - JUŻ WYKONANA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2021 o 17:47, kolek23 napisał:

Dzięki za grę Panowie.

Nie ma jeszcze tematu z deklaracjami, to piszę tutaj, że kończę przygodę z FBX :)

Dzięki za gierkę 💪🤗

1 minutę temu, cvbe napisał:

Kolejność draftu 2021:

1    GSW
2    DEN
3    CHI
4    PHI
5    GSW (via ATL)
6    DEN (via MIN)
7    GSW (via PHO)
8    CHI (via CLE)
9    MIA (via DAL)
10    MIL
11    GSW (via SAC)
12    MIA
13    HOU
14    GSW (via ORL)
15    GSW (via TOR)
16    GSW (via NYK)
17    CLE (via SAS)
18    DEN (via OKC)
19    POR
20    DEN (via LA)
 

@TryczekSzukarek absolutnie haniebny tank - nie wyrobił nawet tylu slotów ile jest potrzebne do wyliczenia picku.

@El-Maniaque nie ma to jak oddać 5 pick zajebistego draftu za Willa Bartona.

NADAL CZEKAMY NA CHĘTNEGO KOMISZA. NAJGORSZA ROBOTA - PODLICZANIE PICKÓW - JUŻ WYKONANA :)

#1/#5/#7/#11/#14/#15/#16 ;) 

trochę liczyłem ze pik @El-Maniaque będzie #4 ale nie narzekam ;) 

jestem zadowolony z tego co udało mi się wyciągnąć w zeszłym roku za swoich „starszaków” :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bulek napisał:

Znów zapewne zostanę odsądzony od czci i wiary, ale to powinno być uregulowane.

Nie wyrobiłem slotów bo miałem w składzie co najmniej 3 grajków którzy nic nie pograli w tym sezonie. Od samego początku zapowiadałem tank po Cade. Dodatkowo z fa udało się wyłowić ciekawa młodzież. Nic na to nie poradzę ze przeczytałem regulamin i wiem na czym polega wyliczenie pikow draftowych. Nie rozumiem po co co niektórzy GM - 3maja na sile grajków których i tak w przerwie wywala na fa a psują im nr draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.