Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2020/21


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, evitacre napisał:

Nie no słaby w c*** ten deal - imo podchodzi pod punkt mówiący o tym ze GM manewruje składem żeby podpic pick w drafcie. 
 

serio imo takie ruchy psują tylko zabawę 

Piszę tylko, że to zależy od punktu siedzenia. Dla matka mój deal z Szulimem to była granda a jego nie jest. Życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to nie jest czysta gra. wiem, że matek pilnuje swoich interesów i każdego z komiszów pogania ale chyba nie powinno tak to wyglądać - obserwuję ligę bardzo dokładnie a tę wymianę zobaczyłem dopiero na drugi dzień więc co mówić o mniej aktywnych userach. deal poszedł ewidentnie pod stołkiem, niczym nocne ustawy pisowskie. 4h w ciagu dnia a nuż się nikt nie dopierdoli. George za Huertera to przesada bo potencjał Lee czy Bane można porównywać do tego jaki mają Nassir i Knight - żaden z nich się tak naprawdę jeszcze w lidze nie wykazał oprócz pojedynczych wybuchów, Holiday to FA wiec nawet o nim nie wspominam

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widzę że moje ruchy wzbudzają bardzo wiele emocji - chciałbym przypomnieć ze kilka lat temu przejmując drużynę zrobiłem bardzo podobnie, a szrot jaki wtedy zebrałem żeby mieć wyższe picki przez kolejne dwa lata, był gorszy niż większość z zawodników dzisiejszej drużyny - jakoś wtedy nie było to ani kontrowersyjne, ani nie przeszkadzało nikomu.

Teraz robię podobną rzecz i na każdym kroku jestem krytykowany za to co chcę zrobić, słyszę tylko że każdy deal jest c***owy i ze każdy mógłby dać więcej, a jak już się na coś zdecyduje co w MOJEJ opinii jest dla mnie korzystne - to jest źle bo przecież "moja oferta" była lepsza niż ta którą zrobiłeś.

Jestem naprawdę mocno związany z tą ligą od wielu lat, ale z każdym sezonem atmosfera robi się coraz gęstsza i zaczynam mocno się zastanawiam nad dalszym sensem gry - gram dla zabawy, raz tankuje raz walczę o misia i na tym powinno to polegać, ale słysząc wokół tyle negatywnych opinii to się człowiekowi odechciewa.

@cvbe @bulek - jesteście komiszami, jeśli nie podoba się w lidze to co robię z drużyną na przestrzeni wielu lat - chętnie oddam ją jakiemuś innego GM, który może ze świeżym okiem będzie prowadził to inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na spokojnie trzeba rozkminić co dalej, ale bez wzajemnych oskarżeń i podejmowania radykalnych decyzji.

Liga jest aktywna, dla niektórych to źle, dla innych dobrze. A w aktywnej lidze, pełnej trejdów bedą sie zdarzać nieporozumienia. To jest nieuniknione. Należy tylko wymyślić system, by ich było jak najmniej.

Proponuję, by każdy trejd był opisywany na forum. Przejdzie z opóźnieniem trudno, ale nie będzie przynajmniej uzasadnionych uwag, że jakiś przeszedł pospiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w standardowych jednorocznych ligach wymiany wiszą przynajmniej po 2 dni a tu liga wieloletnia a wymiana przechodzi w 4h. przy okazji widzę duże niedopatrzenie w regulaminie, w którym jest zapis, że trejdy "muszą być zaakceptowane przez komisarza ligi, który to zrobi jak najszybciej jak tylko może o ile po wymianie któraś z drużyn nie przekroczy drużynowego limitu pensji".

jest też:

III.1.c. Trejdy zaakceptowane przez wszystkie uczestniczące strony i komisarza ligi są nieodwołalne. Innymi słowy nie można wetować trejdów.

bardzo to kurła mądre. a co jeśli komisz ma w dupie, ma gorszy dzień, jest pod działaniem jakiś środków, ma w tym może interes itp itd?

i najważniejsze - jeśli jest co-komiszem??

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten regulamin FBX bardziej był podpięty pod FBX#1, trudno uznać, że komisarz łamie ten regulamin puszczając najszybciej jak to możliwe, pytanie, czy to jest przemyślany punkt i czy nie warto dla nas i FBX#3 rozsądzić innego. Ale tu byłaby niezbędna grubsza debata z udziałem najbardziej zaangażowanych w sprawę GM-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poważnych zastrzeżeń do wymiany NY - Phila nie miałem (w przeciwieństwie do niedoszłej Tecu - Szulim),  ot nieco pochopne rozmienienie raczej trudno zbywalnej gwiazdy na możliwy potencjał w młodych nogach. 
Widziałem wymiany które kończyły się wygraną strony wyglądającej na oskubaną w dniu wymiany dlatego powinniśmy pozwolić każdemu być wizjonerem swojego teamu.... bo to on będzie ponosił konsekwencję swojej decyzji. 

@cvbe, nikt nie poradzi sobie lepiej od Ciebie w zarządzaniu tą ligą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tylko ja widzę tu przekręt to nie ma problemu. na to jak ocenia graczy Szulim nie mam wpływu. na dłoni widać niestety cyniczne podejście do wymian matka

byłbym jednak za przemodelowaniem systemu oceny wymian na przyszłość - nie można tego zostawiać całkowicie w ręku jednej osoby / dwóch przemiennie, jakiś czas na reakcję innych powinien być

ta wymiana byłaby w miarę usprawiedliwiona gdyby PG był kontuzjowany, nie powinno być sytuacji, że wieloletni allstar, ciągle w kwiecie wieku, top30 w tym sezonie idzie za takie k**** fryty

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goozman u mnie jak co lowry za fryty dostępny :) 

 

 

@Szulim miałeś po kilku chętnych na wooda i pg. Ze mną pisałeś. Złożyłem ci ofertę. Powiedziałes ze się odezwiesz ale ze jestem w top3 ofert. Po czym się nie odezwałeś. Na przyszłość daj po prostu znać, przecież mogles mi np. napisać biore ofertę ziutka, chcesz jeszcze spróbować przebić ? Czy coś w tym stylu.. wtedy nikt nie miałby do ciebie żalu a ja taki czuje bo za wooda pewnie dałbym jeszcze więcej niż to co zaproponowałem z pierwszą ofertą. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@goozman u mnie jak co lowry za fryty dostępny :)

nie stać mnie na takiego drogiego dziada. a skoro Ty masz za frytkę Moranta to trudno się rozmawia :)

17 minut temu, evitacre napisał:

 2 x młode solidne 40-45 ( huerter, bane) + poprawa picku.

jeśli Huerter za jakiś sezon zrobi 40 to przemaluję się na rudo. ten typ to chodzące 37-38 za sezon i to jest jego granica (popularne dla SG/SF w tym formacie). szybciej uwierzę, że Bane może kiedyś osiągnie ten pułap. może... kiedyś... bardzo może....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goozmanodpuść myśle ze niepotrzebnie doszukujesz się głębszego dna tej wymiany. To ze @Szulim postanowił za wszelka cenę powalczyć o top3 draftu oddając przy tym ciekawe assety na ten sezon za free to juz jego sprawa - juz we wcześniejszej wymianie udowodnił ze nie koniecznie jest wstanie ocenić wartość niektórych swoich zawodników - za których pewnie mógł by otrzymać dużo więcej. Tak jak pisali inni GM - czasem finalnie jednostronna wymiana moze okazać sie przewrotnie równa a i zwycięska choć na to wpływ zazwyczaj ma jakaś przykra kontuzja - to w tym przypadku bedzie o to niezmiernie trudno. @goozman rozumiem Twoje wkurw...ale odpuść @cvbe bo wdeche wywiązuje sie ze swoich obowiązków jako komisz a gdzieś kiedyś od kogoś słyszałem ze trzeba trochę czasu poświecić aby wszystko hulało od tak. 
 

ps. @cvbe zaktualizujesz składy? :) 
 

ps. Graham do wyciagnięcia - wraca do s5 - wiec te 55 bedzie robił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TryczekSzukarek napisał:

ps. @cvbe zaktualizujesz składy? :) 

Zrobione, nie ogarnąłem, że nie przerzuciłem do googla od siebie z arkusza :)

A jak coś to ja się nie czułem w żaden sposób zaatakowany, więc luz, po prostu jakby ktoś chciał się pobawić w aktualizowanie składów to chętnie oddam lejce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goozman 410 18558.5 45.26 (0.04) (45.30)
Tecu 390 17286.5 44.32 (3.54) (48.46)
Vic 410 17971.0 43.83 (0.10) (43.94)
Krzemo 425 18508.5 43.55 (-0.24) (43.26)
cvbe 418 17950.0 42.94 (-1.57) (41.11)
Sylvinho 375 16085.0 42.89 (1.74) (44.84)
matek 425 18169.0 42.75 (0.93) (43.86)
Musliii 432 18395.0 42.58 (0.80) (43.53)
kolek23 398 16870.5 42.39 (-0.74) (41.66)
t_omko 358 14867.0 41.53 (-2.02) (38.85)
obi 444 17766.0 40.01 (2.94) (43.73)
Tizz 380 15141.5 39.85 (1.14) (41.34)
RonnieArtestics 423 16804.5 39.73 (0.15) (39.90)
bulek 420 16552.5 39.41 (-0.99) (38.30)
Tocheck 408 15751.5 38.61 (-1.79) (36.31)
Szulim 338 11903.5 35.22 (-3.46) (31.59)
El-Maniaque 332 11332.5 34.13 (-0.19) (33.95)
Benon 436 13839.0 31.74 (0.77) (32.61)
TryczekSzukarek 255 7240.5 28.39 (2.06) (30.78)
evitacre 296 8156.5 27.56 (0.21) (27.87)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.