Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2020/21


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.03.2021 o 15:26, RonnieArtestics napisał:

@Roger albo @GeDDo zalałem kompa swojego i na innym jak wziąłem arkusz to takie coś się robi za każdym razem: wszystko jest niby okej, wylicza okej, ale ta tabelka ostatnia co jest do skopiowania na forum to tam wartości same się przestawiły o trzy czy dwa miejsca po przecinku i nie wiem jak mam to zrobić/naprawić. Wiecie może jak to naprawić ? 

nie jestem lekarzem, aby na odległość rozwiązać problem ;). być może przyczyną jest zamiana "," na "." w ustawieniach. podeślij do mnie plik, sprawdzę i może wtedy będę w stanie coś więcej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, matek napisał:

Deal 76ers i Knicks bez żadnych dodatkowych warunków do potwierdzania. 

ej z co ten deal tak szybko przeszedł - jak dla mnie tez ma znamiona przesady. Paul George (jednak jest zdrowy) za gromadę ludzi o małym/średnim potencjale

nawet Wood za pół darmo wygląda lepiej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy - PG owszem zdrowy ale ja idę w młodość już

Huerter ma bardzo duży upside i potencjał, do tego Holiday jako fajny roles no i Saben którego bardzo chciałem mieć bo ma duży upvalue na kolejne lata

Już nie róbmy z tego słabego deala teraz ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huerter to nawet w sprzyjających warunkach avg max 40 FP, ten Holiday to roles NA TEN SEZON, których pełno na FA (dorzucony tylko dla zgodności w $), Saben i Bane owszem fajni młodzieniaszkowie ale raczej materiał na rolesów niż top20 NBA, gdzie PG13 zadomowił się na dobre

ja za Wooda proponowałem Beasleya (albo Harrisa) + Bazleya więc tez mnie troszkę ostatecznie otrzymana paczka dziwi, no ale mniej niż to co poszło za PG13

a ten deal przeszedł tak szybko, że szczerze dopiero dziś rano go zobaczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostepni u mnie jeszcze :

 

Kyle Lowry - salary 57,55 last30 days 62,10 last14 53,20

Cameron Payne - salary 15,90 last30 days 27,55 last14 days 31,70

Ty Jerome - salary 15 last 30 days 33,0 last14 days 35,20 

Raul Neto salary 15 last 30 days 26,35 last14 25,45

 

w zamian oczekuje przede wszystkkm pozycji F, bo mam za dużo guardów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, bulek napisał:

Ja tego nie puszczałem.

no to dziwne, że jesteś podpisany, do tej pory jak coś puszczał cvbe to był on podpisany a jak Ty, to Ty. śmierdzi mi ten deal coraz bardziej - nawet po godzinie pobrania Knighta, który się do dealu dostał całość widać, że została potwierdzona w 4 h... raczej jakiś czas na reakcję innych managos powinien być (zwykle zdaje się 2 dni)

image.png.2baae8a363e9176c20385e391c4dc84b.png

 

i jeszcze mały cytat sprzed miesiąca, gdy PG13 szedł w nieco innej konfiguracji (jak się okazuje może nawet lepszej niż poszedł tym razem) i gdy był znak zapytania co do jego zdrowia:

" Ta wymiana to kryminał. Jej jedyny plus jest taki, że nie wypacza sytuacji na górze tabeli. Nawet picku czy kasy nie ma jako dodatku, który mógłby przysłonić lekko tę grandę, która się tutaj odjebała" 

tym razem wypaczanie na górze tabeli będzie miało miejsce ale już nie jest problemem dla nikogo

 

 

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tecu napisał:

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 🙂

Nie no słaby w c*** ten deal - imo podchodzi pod punkt mówiący o tym ze GM manewruje składem żeby podpic pick w drafcie. 
 

serio imo takie ruchy psują tylko zabawę 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goozman nie, że się tłumaczę, ale szczerze, to dla mnie dziwne, bo nawet dopiero dzisiaj zauważyłem tą wymianę. Ja ogólnie staram się sam nie puszczać wymian, jedno, co zrobiłem wyjątek to dzisiejsza z @matek, bo jemu zależało na szybkim puszczeniu.

Powiem zresztą tak, po banie już trochę odpuściłem FBX#2 i nawet codziennie w tą ligę nie wchodzę.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten deal puściłem ja (Yahoo moje komiszowskie ruchy podpisuje Bulkiem chyba zawsze, więc to dlatego ten widnieje On) i przez 3 dni było do niego jedno zastrzeżenie - nawet gdybym przez ten czas go nie puścił to i tak by już przeszedł z automatu. Nie mam czasu się tu rozwodzić nad każdym dealem, jak akurat sprawdzałem pobrania i miałem aktualne pensje to go klepnąłem, tak samo deal z Tecem. Szulim postanowił zniszczyć swoją drużynę i rozsprzedać ją za frytki i jak widać, ile deali byście nie zawetowali to zrobi to i tak. Mieliście taką samą szansę kupić tych graczy za nic, bo wszyscy wiedzieli, że Szulim przechodzi kryzys wieku średniego :) Też chciałbym np Wooda, ale jakoś nie ogarnąłem, mimo że dałbym więcej.

Jak coś, z przyjemnością oddam rolę Komisza w czyjeś ręce, nie ze względu oczywiście na ten deal, ale na to że jednak czuję bat nad głową w kwestii regularnego sprawdzania tych pensji, a nie zawsze mam na to czas i męczy mnie, że nie sprawdzam tego np 3 dni. Plus po raz kolejny widzę zaakceptowany deal nie przeze mnie i zaakceptowany w połowie, bez choćby przerzucenia $ waivers, przez co muszę dodatkowo wszystko sprawdzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.