Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2020/21


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.12.2020 o 15:47, TryczekSzukarek napisał:

Panowie, niejaki Keldon Johnson - objawienie pierwszej kolejki z chęcią zamieni otoczenie. Zaznaczę ze wazy 15fpp i ma zadatki na bycie xfactor w tegorocznej fbx2 - przemyślcie temat i walcie śmiało PM - skrzynia wyczyszczona. W zamian oczekuje młodego prospektu  oraz piki draftowe. 

Wymiana 

kira + Bol Bol do GSW 

Keldon + payne do Phoenix 

@RonnieArtestics potwierdź wymianę 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matek napisał:

Też macie problemy ze stroną yahoo? k**** no, raz na x się załaduje ostatnio... Jest sensowna apka do ich fantasy? 

Dobra, ogarnąłem. Jest c***owa. 

Nie jest zła ta apka, co prawda wkurzający jest brak kilku dość podstawowych opcji, ale tak na szybkie poranne sprawdzenie i ustawienie składu na kolejny dzień jest spoko. Gorzej z pobieraniem graczy z FA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, cvbe napisał:

Nie jest zła ta apka, co prawda wkurzający jest brak kilku dość podstawowych opcji, ale tak na szybkie poranne sprawdzenie i ustawienie składu na kolejny dzień jest spoko. Gorzej z pobieraniem graczy z FA ;)

No i dla mnie podstawowy minus to to, że nie mogę sprawdzić wykorzystania slotów, jak idzie mi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

@cvbe czy wszystko jest okej z naszymi ustawieniami na Yahoo ? Czemu mój trade z tryczek wisi już dwa dni a przejdzie dopiero 3 stycznia ??? 

Gracze pobrani z, FA mogą zostać wytrade'owani dopiero po miesiącu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Świruję, dzisiaj będę miał może czas sprawdzić wszystko to klepnę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.