Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2020/21


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie byłem całkiem dumny z naszej ligi bo straszny chłam na tym FA był, w sumie tylko Dort mnie zainteresował i Campazzo, ale obaj też nie jakoś bardzo bo Dort jest mało fantasy friendly a Campazzo ma strasznie dużą konkurencję do klepania statów, więc też nie przepłacałem, może w sezonie coś ciekawego spadnie :) Zaraz będę sprawdzał czy teraz coś nie spadnie od razu na FA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, cvbe napisał:

W sumie byłem całkiem dumny z naszej ligi bo straszny chłam na tym FA był, w sumie tylko Dort mnie zainteresował i Campazzo, ale obaj też nie jakoś bardzo bo Dort jest mało fantasy friendly a Campazzo ma strasznie dużą konkurencję do klepania statów, więc też nie przepłacałem, może w sezonie coś ciekawego spadnie :) Zaraz będę sprawdzał czy teraz coś nie spadnie od razu na FA :P

Lepiej będzie jak karne zrzuty zrobisz jutro po aktualizacji... bo wtedy staną się waiverami:>
Unikniesz dzięki temu...  np. sytuacji gdy po korekcie składu sam pierwszy przytulisz gracza a później będziesz miał obrażonych 19 GM'ów:)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, t_omko napisał:

Lepiej będzie jak karne zrzuty zrobisz jutro po aktualizacji... bo wtedy staną się waiverami:>
Unikniesz dzięki temu...  np. sytuacji gdy po korekcie składu sam pierwszy przytulisz gracza a później będziesz miał obrażonych 19 GM'ów:)
 

Już zrzuciłem i są waiverami, dostępnymi do licytacji :)

Składy zaktualizowane, @Krzemo zgodnie z prośbą ban na miesiąc, reszta z czystym sumieniem przystępuje do sezonu, powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przegiąłem z Bazleyem - a jeszcze wczoraj miałem ustawione 81$ - i przez to zabrakło pesos na Keldona..
pozycję C udało się uzupełnić ale nagle mam dziurę na SG - na handel Malachi Flynn - nowy van Vleet in the making - za SG w cenie do 20,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.