Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2020/21


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

A czy w fbx nie chodzi właśnie o to MOŻE?

szukanie potencjału i assetow przez wymiany które łatwiej będzie rozliczyć najwcześniej w połowie sezonu ;) 

9 minut temu, matek napisał:

 

PG ma może słabą prasę teraz, ale oddać go za Conleya to trzeba coś dobrego wypalić. 

@kolek23 przyznaj się? Co tam na Litwie macie takiego dobrego? 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, matek napisał:

Oddać Moranta, za gównopakiet, żeby później pozyskać Hardena za gównopakiet... Ma sens, wychodzi na zero.

PG ma może słabą prasę teraz, ale oddać go za Conleya to trzeba coś dobrego wypalić. 

Masz rację, to trzeba było zostać z 540 w salary i grać tak sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bulek napisał:

Trejd starzejący się Conley-PG jest bardziej bez sensu niż ten mój, bo ja oddaję 3 prospectów, w tym dwóch (Thomas, Zach) bardzo ciekawych, a Kolek oddał PG za starzejącego się Conleya, czyli GM dnia okazał się @Szulim!

Zach - już ma stresy w stopie - do połowy stycznia nie powącha parkietu i taki to z niego typek, że jak tylko wyzdrowieje - za chwilę znowu jest out
Shamet to fajny spacingowiec na żywca ale nie w FP..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bulek napisał:

Trejd starzejący się Conley-PG jest bardziej bez sensu niż ten mój, bo ja oddaję 3 prospectów, w tym dwóch (Thomas, Zach) bardzo ciekawych, a Kolek oddał PG za starzejącego się Conleya, czyli GM dnia okazał się @Szulim!

Po raz kolejny chciałbym użyć "haha" :D Nie wiem po co tłumaczysz Szulima, dostałeś Top2 gracza FBX za gości, za których nikt by nie oddał picku przyszłorocznego, bierz i uciekaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

O Joan Collins 😎

Taka ciekawostka w sumie... Jak John wchodził do ligi, toć mocno mu się przyglądałem i ogólnie był moim człowiekiem w kilku draftach, ale właśnie przez dłuższy czas wpisując go w google, pierwsze pojawiały się informacje o Joan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, matek napisał:

Z pogranicza? k****, Morris i Collison to nie są kolesie, po których warto się schylać. 

a na sznurku właśnie dałeś Brooksa (Dillona, tego kanadyjskiego pionka w zatłoczonym na G/SF Memphis) za Mylesa Turnera... no dobra + przyszłoroczny pick w bottom 5..
deal z kim? buuuuuleeeek 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tecu napisał:

Jeżeli ktoś chce w ogóle znać moją opinię to jest taka, że może tylko za T. Bryanta oddałbym K. Kuzmę. Kuzmę, nie Hardena 🙂 I może. 

Jeszcze mógłbym zrozumieć pakiet Turner, Bryant, Garland, Nesmith, Collins, Terry. Może. 

No tak ale Ty z kolei jesteś dziwny trochę w drugą stronę z tym wartościowaniem graczy ;p;p;p 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.