Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2020/21


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż. Rozważę trade up inny pick lub młodzież lub weteranów. Jednym słowem wszystko możliwe 🙂

 6            Norman Powell            27            38,40        
    7            Miles Bridges            22            34,50        
    8            Justise Winslow            24            32,85        
    9            De'Anthony Melton            22            28,65        
    10            Kyle Kuzma             25            27,20        
    11            Jordan Poole            21            20,25        
    12            Didi Louzada Silva            21            15,00       
    13            Zhaire Smith            21            15,00        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, evitacre napisał:

Ja osobiście zrobiłbym live jak draft w roto: 2-3 godziny, każdy ma x czasu na wybór, wszyscy są na jakiejś platformie gdzie można negocjować wymiany. Qwa nawet na team’sie można spróbować :)

nie nie, to juz głupota, serio, po co tak pospieszac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2020 o 14:28, evitacre napisał:

Żeby emocje sięgnęły zenitu! 
A draft w NBA trwa dwa tygodnie czy generalnie drużyny maja 10 minut na wybór ? Po co oni tak przyspieszają, głupole! ;) 

ale my nie gramy w NBA tylko w fantasy :)

nie mamy sztabu ludzi, ktory siedzi non stop na telefonach i dopinaja trejd w 5minut, czekamy na odpowiedz od innego uzytkownika poniewaz ma on swoje zycie, prywatne i zawodowe i nie zawsze moze odpisac po minucie ;)

albo zreszta po co ja to pisze, wystarczy ze jestes w lidze z takim el-maniakiem i wiesz co mam na mysli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas na przebudowę, nic z moim składem nie ugram, tzn nie wygram ligi😊

Do oddania praktycznie wszyscy, z tym że Jokic zdecydowanie najdrożej. Spieszyć się nie mam gdzie, bo przebudowa pewnie będzie trwać conajmniej dwa sezony. Zdaje sobie sprawę, że mało kto mam miejsce w salary by przyjąć moich wymiataczy jak Westbrook, Whiteside, Horford czy McGollum, ale ogłosić się zawsze warto 😉

Picki i polamancow przyjmę, jak również kasę z waivera (jako przyjemny dodatek).

Skrzynia pusta niczym portfele Polaków po Black Week.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tizz napisał:

ale my nie gramy w NBA tylko w fantasy :)

nie mamy sztabu ludzi, ktory siedzi non stop na telefonach i dopinaja trejd w 5minut, czekamy na odpowiedz od innego uzytkownika poniewaz ma on swoje zycie, prywatne i zawodowe i nie zawsze moze odpisac po minucie ;)

albo zreszta po co ja to pisze, wystarczy ze jestes w lidze z takim el-maniakiem i wiesz co mam na mysli ;)

No wiem co masz na myśli :)

Jak byśmy robili live’a to wtedy wszyscy by musieli być, datę by się ustaliło i może by poszło jak drafty roto. Ale to takie moje marzenie :) 

btw, po co nam sztab ludzi, my tu jesteśmy elita! Poczytaj forum NBA! Każdy trener debil, każdy GM idiota! Wiemy lepiej tu na forum niż te ciemnoty zza oceanu! :) Sztab ludzi to nam jest potrzebny tylko do tego żeby trzymać kieliszki szampana, gratulować i mówić jacy jesteśmy mądrzy ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.