Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2020/21


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, evitacre napisał:

Od zarania dziejów tak robiłem tbh, tzn nie od zarania dziejów ale te protekcję sie od jakiegoś czasu przewijają 

@t_omko daj znać co z powyższym bo chyba wkurzyłem Ronniego niechcący ;) 

////////////////////////////////////////////////////////////////

W poprzedniej wymianie z @Alonzo zapomniałem dodać Toscano, on leci razem z Grahamem i pickiem 

Od razu wkurzyłes, pytam po prostu bo nigdy nie widziałem takiego zapisu u nikogo wiec się zdziwiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, @t_omko mi napisał ze nie ma protekcji wiec w wymianie z @Alonzo moj pick bez protekcji, sory za zamieszanie z tym związane 

///////////////////////////////////////////////////////////////

btw, zróbmy protekcję, standard w real NBA czemu tu nie możemy ? W sensie od przyszłego sezonu :)

////////////////////////////////////////////////////////////////

Godzinę temu, t_omko napisał:

Ronnie... to jest tylko żart w stylu eviego.

Serio myślałem ze można, ale to chyba w dynasty i na sznurówce było nie tutaj, mój błąd 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, evitacre napisał:

Hej, @t_omko mi napisał ze nie ma protekcji wiec w wymianie z @Alonzo moj pick bez protekcji, sory za zamieszanie z tym związane 

///////////////////////////////////////////////////////////////

btw, zróbmy protekcję, standard w real NBA czemu tu nie możemy ? W sensie od przyszłego sezonu :)

////////////////////////////////////////////////////////////////

Serio myślałem ze można, ale to chyba w dynasty i na sznurówce było nie tutaj, mój błąd 

Dla mnie spoko, ale trzeba wymyślić co będziemy dawac w zamian gdy faktycznie pick obejmie protekcja, bo w NBA zazwyczaj coś ekstra jest zapisane w razie czego. I pamiętaj ze 1 i 2 maja wspólne zasady, wiec trzeba by było to przegłosować wspólnie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2020 o 12:41, RonnieArtestics napisał:

Dla mnie spoko, ale trzeba wymyślić co będziemy dawac w zamian gdy faktycznie pick obejmie protekcja, bo w NBA zazwyczaj coś ekstra jest zapisane w razie czego. I pamiętaj ze 1 i 2 maja wspólne zasady, wiec trzeba by było to przegłosować wspólnie. 

Niby coś tam robią ale są tez po prostu zwykle top 5 protected i tyle. Z reszta żeby nie kombinować i utrudniać komiszowi można zrobić zwykłe protected bez dodatków albo zasadę ze jak protekcja zadziała to kolejny pick przechodzi i jest unprotected z automatu. W sensie coś prostego do ogarnięcia :) Oczywiście wtedy trzeba by pilnować ze jak sprzedałem przykładowo swoj pick 2021 protected top 5 to kolejnego picku nie mogę ruszyć dopóki nie skończy się sezon i nie będzie wiadomo czy ochrona picku działa czy nie. 
 

W sumie więcej roboty dla komisza, oni mnie pewnie nie będą lubić gdyby to przeszło. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

U mnie jeszcze był deal z @evitacre  - do Minnesoty - Walker, Wagner i Hardaway, a do mnie Graham i pick Minnesoty 2021. :) 

Faktycznie, już jest ok.
Pod składami każdej z drużyn są picki 2021.
Aktualna kolejność w drafcie 2020 jest zestawiona na dole pierwszego postu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.