Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałeś, że rzadko jebiesz picki. Może miałem fart z tym znaleziskiem, a może jesteś małym kłamczuszkiem? 😎

PS. Dobrze pamiętam, że Ty mi pisałeś rok temu, że zjebałem oddając 9 pick za Smarta? 😋

42 minuty temu, wiLQ napisał:

I teraz kolejne 4 dni na wybor picku...

Oj, możesz się zdziwić 😂

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie spodziewalem się że to się będzie tak ciągnęło, mając na uwadze fakt, że do sezonu nie pozostaną 3-4 miesiące jak jest zazwyczaj, a 3-4 tygodnie. Gdybym sam podjął decyzję o skróceniu czasu na wybór, to byłby skowyt jak rok temu.

btw. bulek na tym że miał dużo czasu dobrze nie wyszedł ;], a dla Ciebie nic się przecież nie zmieniło, masz 11 pick, więc do Twojego wyboru to jeszcze max. 120h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2020 o 08:51, Lu- napisał:

Ja tam zawsze widzę jedną i tą samą osobę. Czy to otwarcie FA, czy draft, czy slońce, czy deszcz, zawsze można liczyć na Adasia Miauczyńskiego FBX1, któremu wiecznie coś nie pasuje.

Huh? W temacie skrocenia czasu na pick byly 3 wypowiedzi przeciw i 2 za. Ale Roger to niestety kompletnie ignoruje.

12 godzin temu, Lu- napisał:

Oj, możesz się zdziwić 😂

To byla ironia.

55 minut temu, ai3 napisał:

Wilq to rzeczywiscie ciezki gosc

 

9 godzin temu, GeDDo napisał:

Kuzwa Bulek, trzeba było od razu napisać, że dogadujesz się z wiLQiem, to byśmy wam dali 8 dni czasu na wybór!

Taaaaa, zdecydowanie jestem najgorszy bo na Pmy odpisuje szybko, rzucam kontrpropsy i negocjuje konkretnie kogo chce, a kogo nie. Ale to zle bo w tej lidze jest preferowane podejscie "sam cos zaproponuj pomimo iz nie dalem Ci zadnych informacji o moich wycenach graczy i sa duze szanse, ze strzele focha na jakakolwiek propozycje".

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wilqiem sie dobrze dealuje, raczej nie daje propsow z dupy. Gdyby tylko nie chcial za kazdym razem uzasadnienia na 1000 znakow dlaczego ten a nie tamten ;]

U mnie jedynie zazdrosc, ze ten doroczny WTF trade nigdy nie wpada do mojej skrzynki, a zamiast tego propozycje Isha Smitha i Patricka Pattersona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, wiLQ napisał:

Huh? W temacie skrocenia czasu na pick byly 3 wypowiedzi przeciw i 2 za. Ale Roger to niestety kompletnie ignoruje.

Gdzie Ty masz tych 3 przeciw, a 2 za?

Ja widzę za zmianą na 24h - siebie, Lu, GeDDo, Krzemo i Gerarda, który dał like za 24h, więc 5 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napiszę do postu Wilqa, że były tylko informacje "nie jestem zainteresowany". Negocjacje mają to do siebie, że się negocjuje, wysyła kontrpropozycje, a na to liczyłem. Jedynie Wilq je wysyłał, nikt inny. Tak więc prosiłbym sprawdzić słowo "negocjacje" na wikipedii, a potem pisać och achy.

Wiem, że mało wziąłem za Moranta. Trudno, na szczęście deal Walla mi trochę oslodził, niech jeszcze Harden zostanie z HOU i będzie zajebiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli Wall zrobi 70% meczów, to możesz odpalać Piccolo. Jeśli nie, to możesz go wymienić z FA na D-Rose'a. Większej różnicy nie będzie. 

WilQ jest zajebisty. Jeśli zrobisz trade, to podnosi larum, że jak to, czemu nie pisałeś o tym, że chcesz dealować, dlaczego uważasz, że jajko było przed kurą? A gdy sam zrobi swój cichy deal - ale o co Wam chodzi? 😂 Dozgonnie podziwiam. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roger napisał:

Gdzie Ty masz tych 3 przeciw, a 2 za?

Ja widzę za zmianą na 24h - siebie, Lu, GeDDo, Krzemo i Gerarda, który dał like za 24h, więc 5 :]

Jako przeciw liczylem swoje posty i te dwa [zabawne, ze Krzemo wpadl do obu campow]:

2 godziny temu, Lu- napisał:

WilQ jest zajebisty. Jeśli zrobisz trade, to podnosi larum, że jak to, czemu nie pisałeś o tym, że chcesz dealować, dlaczego uważasz, że jajko było przed kurą? A gdy sam zrobi swój cichy deal - ale o co Wam chodzi? 😂 Dozgonnie podziwiam. 

Czasem mam wrazenie, ze dyskutujesz z jakims Twoim wyobrazeniem mojej osoby... gdzie cos takiego napisalem?
I bulek sie oglaszal! Nawet osobiscie do Ciebie pisal posta!  Ale...

2 godziny temu, Chytruz napisał:

Z Baynesa (FA) i Walla (load management po ciezkiej kontuzji) do Moranta (21 letni franchise player) jest taki przeskok, ze nic dziwnego ze nikt nie drazyl tematu.

Te dwie wypowiedzi sa ze soba mocno powiazane...

4 godziny temu, Chytruz napisał:

U mnie jedynie zazdrosc, ze ten doroczny WTF trade nigdy nie wpada do mojej skrzynki, a zamiast tego propozycje Isha Smitha i Patricka Pattersona :(

Ja podrazylem temat.

I generalnie nie zgadzam sie, ze ten trejd jest jakos bardzo nierowny [bo ignorujecie temat pensji i wieku Allena], ale to zupelnie inny temat.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.