Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, piotreksuper napisał:

Pick 17 do KINGS(piotreksuper)

Bojan Bogdanovic do Celtics(Wilq)

Potwierdzam i niniejszym ten sezon sie oficjalnie zaczal od przyznania, ze nie podoba mi sie ten draft poza loteria 😉

A zeby bylo zabawniej sprzedalem piotreksuper jego wlasny pick.

EDIT: wywalam Hensona.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Bulek miał tyle picków, co OKC w następnych draftach, to jest nikła szansa, że od połowy stycznia 2021 roku moglibyśmy zacząć grać. 

Nie wiem, czy pojechał do wróżbity Macieja, czy do Harryego z Tybetu, ale wiem na pewno, iż smuci mnie to, że jeszcze będzie wybierać z 16 pickiem. 

Szczerze, to nie wiem nad czym tu się rozwodzić. Trza brać BPA, z najmniejszym ryzykiem zbustowania. A Bulek po 95 godzinach pewnie znów zjebie pick i będzie go kisić dwa lata, jak z Bambą, bo trochę to wstyd wyrzucić szósty wybór na FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, zmień proszę ten czas na wybór z 96h na 48h albo 24h, bo w przyszły weekend startują już mecze pre-season. No i dobrze by było skończyć ten draft przed rozpoczęciem tych spotkań, aby nikt nie był mądrzejszy przy swoim wyborze w drafcie o już jakieś rozegrane spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zgadzam się z GeDDo 

W drafcie nie biorę już udziału, ale czekam na rynek FA. O kolejności draftu wiemy od ponad pół roku. NBA draft jest na świeżo. Każdy, nawet mało ogarnięty GM, na spokojnie by zdążył się przygotować. Nie widzę sensu kiszenia się z pickiem przez 4 dni. 

8 minut temu, bulek napisał:

@Lu- za niedługo będziesz pluł sobie w brodę, że nawet na mojego propsa nie odpisałeś, więc wykorzystujesz okazję, żeby sobie coś ciekawego o mnie popisać.

Nic nie dostałem od Ciebie, więc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2020 o 20:44, piotreksuper napisał:

Przeciez takich Bojanów to na Fa będzie sporo;) 

Byc moze, ale chetnych tez. Poza tym to oszczednosc kasy waiverowej i szkoda picku, ktorego bym wywalil po otwarciu FAsow.

2 godziny temu, Lu- napisał:

Szczerze, to nie wiem nad czym tu się rozwodzić.

 

Godzinę temu, Lu- napisał:

Nie widzę sensu kiszenia się z pickiem przez 4 dni.

To Ci wyjasniam, ze picki sa spowalniane przez negocjacje, a nie dumanie nad rookasami.
A to nie jest cos co mozna bylo zrobic wczesniej bo dopiero od 2 dni wiadomo kto jest dostepny.

1 godzinę temu, GeDDo napisał:

Roger, zmień proszę ten czas na wybór z 96h na 48h albo 24h, bo w przyszły weekend startują już mecze pre-season. No i dobrze by było skończyć ten draft przed rozpoczęciem tych spotkań, aby nikt nie był mądrzejszy przy swoim wyborze w drafcie o już jakieś rozegrane spotkania.

Taaaa, jak z FAsami w 2 losowe dni po miesiacach czekania przyspieszmy jeden z wazniejszych etapow gry bo...
ktos moze przypadkiem wezmie z #17 goscia po 1 meczu preseason? Co to sa za priorytety dla ligi?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wiLQ napisał:

Taaaa, jak z FAsami w 2 losowe dni po miesiacach czekania przyspieszmy jeden z wazniejszych etapow gry bo...
ktos moze przypadkiem wezmie z #17 goscia po 1 meczu preseason? Co to sa za priorytety dla ligi?

Kpisz sobie? Jeśli ruszy preseason, to wtedy jakiś dostępny rookie, może zacząć od początku robić całkiem fajne cyferki. Wtedy nie będzie przypadku i poleci w drafcie. Byłby jakby ktoś bez tej wiedzy, wybrał go w drafcie. A priorytetem powinny być te same zasady dla wszystkich. Czyli jeśli wybierający w drafcie nie mają żadnej wiedzy jak się prezentują rookie w preseasonie, to osoby wybierające na koniec, też nie powinny posiadać tej wiedzy. A idąc takim tempem jak prezentuje Bulek, to nie bedzie to 1 mecz preseason, a może być nawet kilka lub nawet do Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle uważam, że jak mecze preseason startują 11 grudnia, to do tego momentu powinniśmy skończyć draft i pobrania z FA, ale wydaje się to mało realne, to skończmy chociaż ten draft, by szanse każdy wybierający miał równe.

Jak nie ruszy to porządnie do końca tego tygodnia, to od poniedziałku czas na wybór zostanie skrócony do 12h , żeby nikt nie był potem zaskoczony.

@bulek@Wirakocza@ai3@antek@obi@kolek23@Krzemo@PeWee@Gerard@wiLQ@Jendras

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, GeDDo napisał:

Kpisz sobie? Jeśli ruszy preseason, to wtedy jakiś dostępny rookie, może zacząć od początku robić całkiem fajne cyferki. Wtedy nie będzie przypadku i poleci w drafcie. Byłby jakby ktoś bez tej wiedzy, wybrał go w drafcie. A priorytetem powinny być te same zasady dla wszystkich. Czyli jeśli wybierający w drafcie nie mają żadnej wiedzy jak się prezentują rookie w preseasonie, to osoby wybierające na koniec, też nie powinny posiadać tej wiedzy.

 

Godzinę temu, Roger napisał:

Ja to w ogóle uważam, że jak mecze preseason startują 11 grudnia, to do tego momentu powinniśmy skończyć draft i pobrania z FA, ale wydaje się to mało realne, to skończmy chociaż ten draft, by szanse każdy wybierający miał równe.

Jak nie ruszy to porządnie do końca tego tygodnia, to od poniedziałku czas na wybór zostanie skrócony do 12h , żeby nikt nie był potem zaskoczony.

Poczatek draftu 96h, ale koniec 12h, a priorytetem maja byc te same zasady dla wszystkich... Ze co?!

W 12h to czesc GMow nawet nie zajrzy na forum [noc + praca]!
Ale autopicki to przeciez mala cena by ktos nie mogl zobaczyc tego zlota jakim sa mecze preseason, PRESEASON! 
Wybaczcie, ale te oczekiwania to sobie zostawcie na normalny sezon, a nie taki gdzie cale offseason bylo tuz przed draftem.

Panikujecie, a przeciez nie wszyscy wykorzystaja pelne 4 dni - najwazniejsze bysmy skonczyli przed poczatkiem RS i to sie uda.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.