Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz przespalem ograbianie handlowanie kolek23 to dla ulatwienia negocjacji ze mna wrzuce takie zestawienie:

Jest jak jest [IMO z grubsza bez zmian]:
1 Rudy Gobert 28 59,60

Wiara na kiedys [IMO produkcja 20/21 raczej w dol, ale wg mnie beda solidnikami na lata]:
2 Terry Rozier 26 43,15
3 Jarrett Allen 22 43,00
4 Luke Kennard 24 39,30

Wiara na teraz [IMO produkcja 20/21 w gore, wiec przy wycenie jak z pensji nie ma co zaczynac]:
5 Brandon Clarke 24 37,00
7 Otto Porter 27 35,40
8 Josh Richardson 27 34,65
11 Delon Wright 28 31,05

Fillery skladu/wymian [IMO nie zero wartosci, ale realistycznie wrzutki]:
#17
6 Paul Millsap 35 35,70
9 P.J. Tucker 35 32,50
10 Terrence Ross 29 32,40

Nie moga sie doczekac na otwarcie pobran:
12 John Henson 29 23,80
13 Maurice Harkless 27 22,40

W rozmowach interesuje mnie doslownie wszystko - gwiazde kupie i sprzedam, mlodych kupie i sprzedam, picki z loterii tegoroczne i jakiekolwiek przyszle przygarne, a 17 oddam lub rzuce kostka, solidniaki i przeplaceni weterani nie zostana odrzuceni za swoja nijakosc.

Moge przyjac pensje i oddac pensje jednoczesnie!

Uwaga! Powazne zlamasy rozwaze tylko przy promocyjnych cenach.

Poniewaz zeszly sezon byl mega rozczarowaniem [glownie przez nagle urwanie rujnujace plany] to chetnie wymienie sie dla zasady/zabawy/odmiany 😉

 

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq jak zdasz sobie sprawę ze jesteś prime kandydatem do tankowania to mi daj znać to wpadnę zgwałcę kozy i kobiety w Twojej drużynie i zjem serce sołtysa czekając na rimming 

jak k**** nie zdałes sobie sprawy to jest jeszcze 2 takich co czekaja na Twoich barbarzyńców  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ai3 napisał:

Ale Ty tym skladem walczysz max o 12 miejsce

1/3 druzyn bedzie wygladala zupelnie inaczej, a miejsca sa juz zaklepane?

Przeciez walka o srodek tabeli nie wyklucza pojscia w tankowanie...

6 godzin temu, Chytruz napisał:

Oferowalem wam juz Wagnera? Bardzo dobre per-minute, chyba widze tu nowego Dirka. Za smieciowy pick, okazja, okazja.

Fajny, ale 3rd stringer. Czyli moze Dirk GLeague 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2020 o 20:34, GeDDo napisał:

Ja do tego draftu zaczynam podchodzić w nieco inny sposób. Mianowicie wybrać zawodnika nie najlepszego z dostępnych (bo ciężko tutaj wskazać tego najlepszego), lecz takiego który nie okaże się bustem. Wystarczy popatrzeć na poprzednie drafty z ostatnich lat. Niemal zawsze ktoś z TOP3 okazuje się być znacznie gorszy od pozostałych wybranych.

Drafty 2018 i 2019 jak na razie za mała próbka. Jednak w 2018 Bagley zaczyna odstawać od Aytona i Doncica. Zobaczymy czy ta tendencja się utrzyma.

Tak z ciekawosci... jak Ci wyszlo, ze to nie bedzie Edwards?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiLQ napisał:

Tak z ciekawosci... jak Ci wyszlo, ze to nie bedzie Edwards?

Strzelałem, jak co roku. Mam nadzieję, że tym razem strzeliłem dobrze.

Może i w pierwszym sezonie Wiseman i Ball będą mieli lepsze FP od Edwardsa. Niemniej liczę, że Anthony rozwinie się na miarę swojego talentu i później znacznie te cyferki podskoczą do góry. Poza tym, Wiseman to zagadka. Tylko 3 mecze w NCAA i jakiś rok bez grania. Duże ryzyko, choć dobrze trafił bo w GSW dostanie minuty. Ball grał w Australii, ma jebniętego ojca i jeszcze bardziej zje***y rzut niż Lonzo. A o minuty walczyć bedzie z Grahamem i Rozierem. Też duże ryzyko co będzie prezentował. Więc u każdego jest sporo red flags, więc wolę zaryzykować z nr 1 draftu NBA. Edwardsowi jak głowa pozwoli, to może ładnie nakurwiać. Pytanie tylko czy Sota go rozwinie lepiej, a niżeli Wigginsa. Czas pokaże czy się pomyliłem czy nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywający - Shamet i Wall do sprzedania, mam nadmiar PG, najlepiej w zamian za C, bo Baynes - S5 w Raptors - również szuka nowego klubu, i to za całkiem okazyjną cenę - pick 2021. 

Do sprzedania też Svi. Również Bamba, choć on ma literkę C.

Także więc możliwy jest do wykombinowania fajny pakiecik, w oparciu o młodych zawodników, a także pewnych weteranów. Wiemy, jakie cyferki dostarczał Baynes bez Aytona. Wiemy, co potrafi Wall. I jest też młody Shamet. 

Zapraszam do rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.