Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Roger napisał:

Deadline na pobrania/zrzuty jutro godzina 7 rano. Zmiany po tym czasie nie będą brane pod uwagę.

Glosno myslac...  czy to co zrobil Chytruz nie podpada pod paragraf zbyt hardcorowego manipulowania pickiem?
Zajac 5 miejsce i wywalic pol skladu weteranow - w tym 50tke, ktora jest w NBA FAsem - po to by wskoczyc do Top5 draftu tak srednio wyglada...

Z bardziej biezacych spraw gratulacje za Gerarda za wymiecenie w tym sezonie! 🙂
Trafil kilka mocnych perelek i w trejdowa dziesiatke z Drummond za Russ, wiec w pelni zasluzona aktywna wygrana.

Zwlaszcza, ze dzieki uporowi ai3 musial sie troche napocic, ale to wiele wyjasnilo, ze potem oglosil swoje odejscie bo takiego all-in tu jeszcze nie bylo.
Nastepca bedzie mial pelne rece roboty i musi to byc ktos doswiadczony w fantasy i ogarniety.

P.S. Ostatniego dnia pensja Okongwu wzrosla o 1,7fpgg...

52 minuty temu, Roger napisał:

Myślę że koniec sezonu to dobry moment żeby zakomunikować, że odpuszczam komiszowanie. Czekam na CV następców.

To wielka szkoda i dzieki za lata komiszowania. Ale jako GM zostajesz, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wiLQ napisał:

Glosno myslac...  czy to co zrobil Chytruz nie podpada pod paragraf zbyt hardcorowego manipulowania pickiem?
Zajac 5 miejsce i wywalic pol skladu weteranow - w tym 50tke, ktora jest w NBA FAsem - po to by wskoczyc do Top5 draftu tak srednio wyglada...

Pls. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Chytruz napisał:

Pls. 

W ostatnich dniach polecialy na waivery solidniaki, ktore sie przewijaly przez nie w sezonie, w tym Twoje Covy i Lopezy, ale sytuacja Lowrego jest wg mnie mocno kontrowersyjna - byl w skladzie i punktowal doslownie caly sezon, a bedzie na waiverze tylko jeden aktywny dzien - akurat ten do wyliczania picku.
W zwiazku z tym jak Ty bys to nazwal?

Jeszcze zebys go wywalil na poczatku maja gdy zlapal kontuzje by ktos go mogl pobrac, ale tak...
Ba! Zebys nim pohandlowal to bys mogl dostac ode mnie tego Portera...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 slotow w tym 1 po 80 fp Valanciunasa

12 slotow 800 fp

woulda coulda shoulda

bylo to do zrobienia wykonanie 7/10 

decyzyjnosc po 1 aprilis 9/10 

decyzyjnosc przed 1aprilis 3/10 tu bardziej rozwaga 

czare goryczy i decyzja o odejsciu 

Jaylen za JV 

to mnie troche torpeduje za rok 

caly soph narybek Okeke KP RJ u kogo innego 

jebany JJJ skurwiel opuscil 30 meczy za duzo 

covid 2x u KD ktory go mial rok temu 

Covid u Foxa 

Wood tank i Halibutton koslawe kolano

bylo to do zrobienia 

mega mnie zmeczyl ten sezon pod katem wstawania na szczanie i ogladania tej nedzy i cyferek tego calego tankathonu

obrzydza mi to cala lige 

musze to przemyslec ale jestem 99% na oucie 

kolejny sezon na miejscu 5-20 to bedzie dla mnie meczarnia a za duzo going on in my life bym te 4am znowu przerabial 

skwaszony jestem tym najbardziej

przezylem Krzemyka , i cala ta moja rezygnacja spowodowala ze zaspalem zablokowanie tego trejdu. A mozna bylo w prosty sposob to zrobic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wiLQ napisał:

W ostatnich dniach polecialy na waivery solidniaki, ktore sie przewijaly przez nie w sezonie, w tym Twoje Covy i Lopezy, ale sytuacja Lowrego jest wg mnie mocno kontrowersyjna - byl w skladzie i punktowal doslownie caly sezon, a bedzie na waiverze tylko jeden aktywny dzien - akurat ten do wyliczania picku.
W zwiazku z tym jak Ty bys to nazwal?

Nazwalbym to zrzuceniem dziadka pod koniec sezonu, co wszyscy tutaj robia od zawsze.

Lowry to top 20 najstarszych graczy w lidze, z perspektywa na redukcje roli. Przy naszym salary cap jego wartosc jest w tej chwili negatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chytruz napisał:

Nazwalbym to zrzuceniem dziadka pod koniec sezonu, co wszyscy tutaj robia od zawsze.

Ale to dotyczy rolesowatych 30-40, a nie swiezych 50tek.

3 minuty temu, Chytruz napisał:

Lowry to top 20 najstarszych graczy w lidze, z perspektywa na redukcje roli.

Prawda, ale po 1, jakis team moze mu dac roczny deal by startowal, a po 2, wciaz moze robic 35-40 w tej ograniczonej roli, a tacy gracze zwykle sa przygarniani, wiec...

3 minuty temu, Chytruz napisał:

Przy naszym salary cap jego wartosc jest w tej chwili negatywna.

Trejdowa?! Wlasnie napisalem, ze bym za niego Ci oddal Portera i pick mialbys ten sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wiLQ napisał:

Ale to dotyczy rolesowatych 30-40, a nie swiezych 50tek.

50 teraz to jak 40 5-6 lat temu, tylko zjada wiecej % salary cap (czyli nawet gorzej).

 

2 minuty temu, wiLQ napisał:

Prawda, ale po 1, jakis team moze mu dac roczny deal by startowal, a po 2, wciaz moze robic 35-40 w tej ograniczonej roli

Gracz z 53 salary robiacy 35fp przy tym salary cap? Negative value bruh. Z FA sobie wezme 10 gosci, ktorzy robia 35 i kosztuja 35.

 

3 minuty temu, wiLQ napisał:

Trejdowa?! Wlasnie napisalem, ze bym za niego Ci oddal Portera i pick mialbys ten sam...

Myslalem ze tankujesz, wiec nie proponowalem. Nawet ludzie z drugiej dzisiatki draftu nie chcieli sobie psuc picku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Chytruz napisał:

50 teraz to jak 40 5-6 lat temu, tylko zjada wiecej % salary cap (czyli nawet gorzej).

Liczba graczy powyzej 50fppg w ostatnich latach to 57, 49, 42, 37, 38, 31, 25, 29, 28.
Przybywa, ale to ciagle srednio wychodzi ponizej 3 na druzyne czyli godne uwagi i cenne.

4 minuty temu, Chytruz napisał:

Gracz z 53 salary robiacy 35fp przy tym salary cap? Negative value bruh. Z FA sobie wezme 10 gosci, ktorzy robia 35 i kosztuja 35.

Wg mnie to pesymistyczne, ze tyle bedzie robil i ze tylu lepszych bedzie lezalo, ale zobaczymy na jesien.

4 minuty temu, Chytruz napisał:

Myslalem ze tankujesz, wiec nie proponowalem. Nawet ludzie z drugiej dzisiatki draftu nie chcieli sobie psuc picku.

Przeskoczyles mnie tym ruchem, wiec jak juz mialem tracic na picku to moglem zyskac gracza 😜

Teraz jestem ciekawy co inni o tym sadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wiLQ napisał:

Teraz jestem ciekawy co inni o tym sadza.

Proszę bardzo ...

47 minut temu, wiLQ napisał:

Glosno myslac...  czy to co zrobil Chytruz nie podpada pod paragraf zbyt hardcorowego manipulowania pickiem?
Zajac 5 miejsce i wywalic pol skladu weteranow - w tym 50tke, ktora jest w NBA FAsem - po to by wskoczyc do Top5 draftu tak srednio wyglada...

Skończ pi*****ić wiLQ. Jak chciałem zmiany zasad to broniłeś obecnego wyliczania jak lwica młodych.

Pisałem wyraźnie, że mogą mieć miejsce takie właśnie ruchy. Mowa o tym była w tym temacie ...

 

 

Cytat

Poza tym, jak to ma być zaletą jeśli ktoś w ostatnim dniu (baa w ostatnich minutach) może zrobić wymianę i/lub wyjebać kilku graczy na FA i podskoczyć w drafcie o kilka miejsc (nawet na 1)? Czy jakbyś w takich okolicznościach stracił w ostatnich chwili nr 1 draftu i potencjalnego superstara, to nadal byś uważał, że "manipulacja pickiem" jest zaletą?

Wtedy twierdziłeś ...

Cytat

Tak bo preferuje ligi z aktywna walka do konca o wszystkie cele, a nie tylko wsrod garstki druzyn z czolowki, wiec im wczesniej zaklepane sa topowe picki tym gorzej ...

No i śmiesz pisać teraz jeszcze ...

41 minut temu, wiLQ napisał:

sytuacja Lowrego jest wg mnie mocno kontrowersyjna - byl w skladzie i punktowal doslownie caly sezon, a bedzie na waiverze tylko jeden aktywny dzien - akurat ten do wyliczania picku.

Dla Ciebie sytuacja może być mocno kontrowersyjna, bo na tym tracisz. Dla innych już niekoniecznie. No ale to dobrze, że teraz tracisz, bo sam chciałeś aby taki system pozostał i obowiązywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez tendencyjnie wybrales te cytaty, a przeczytaj calosc - bronilem mozliwosci zmiany picku do konca przez TREJDY, a nie przez wywalanie gwiazd na waivery!
Poza tym rowniez przestrzeliles z motywem tej dyskusji - wole miec Lowrego i #6 niz leszczy i #5, wiec teraz dla odmiany skup sie na meritum sprawy:
czy Lowry nie wyliczony do picku w zadnej druzynie w lidze jest ok?

P.S. Przy wyliczeniach picku uwzgledniles zmiany w ostatnich dniach? Bo mi wychodzi inna kolejnosc.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEJNOŚĆ DRAFTU
PICK   TOTAL     TEAM
1   15195.10   New York Knicks - Lorak
2   16256.45   Seattle SuperSonics - GeDDo 
3   16446.85   Charlotte Hornets - Lu
4   16643.65   Orlando Magic - Krzemyk
5   17330.20   Philadelphia 76ers - Chytruz 
6   17600.05   Boston Celtics - wiLQ
7   18134.40   Memphis Grizzlies - Wirakocza 
8   19006.90   Sacramento Kings - piotreksuper
9   19116.55   Dallas Mavericks - Roger
10   19321.65   Detroit Pistons - Regis 
11   19775.20   Indiana Pacers - LeweBiodroSmoka
12   19807.50   San Antonio Spurs - PeWee
13   20217.80   Milwaukee Bucks - obi
14   20493.60   Houston Rockets - Antek
15   20712.70   Phoenix Suns - Bulek 
16   21289.15   Los Angeles Lakers - Jendras
17   22111.20   Chicago Bulls - Mar 
18   22484.45   Denver Nuggets - Gerard 
19   22932.70   Miami Heat - kolek23 
20   24704.00   Los Angeles Clippers - ai3 
1 minutę temu, wiLQ napisał:

Alez tendencyjnie wybrales te cytaty, a przeczytaj calosc - bronilem mozliwosci zmiany picku do konca przez TREJDY, a nie przez wywalanie gwiazd na waivery!

Że niby co k****? 3 cytat w poniższej wypowiedzi ...

Wyraźnie pisałem, że można zrobić wymianę i/lub wyjebać kilku graczy na FA i podskoczyć w drafcie o kilka miejsc. No i do tego cytatu się odnosiłeś. Nie było ani słowa o tym, że odnosisz się do samych trejdów, a wywalanie na FA potępiasz. Więc skończ pi*****ić i się ośmieszać!

 

28 minut temu, wiLQ napisał:

P.S. Przy wyliczeniach picku uwzgledniles zmiany w ostatnich dniach? Bo mi wychodzi inna kolejnosc.

a co się nie zgadza? to wrzucę szczegółowe obliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam ruch Chytruza nie wzrusza.

Gratulacje dla @Gerard fajna walka z @ai3

Ja w końcowce trochę kontuzji nałapałem, więc przez moment nawet drżałem o 3 miejsce, stąd też ruchy na FA by złapać parę fp więcej. Pomimo bycia w czubie tabeli nie widziałem szans na walkę o misia, stąd też korzystałem na ofertach wymian, nie rozdrabniając najlepszych graczy. Wychodziłem z założenia, że i tak moje ruchy skutkować będą ruchami rywala na rynku, co zresztą faktycznie miało miejsce między Gerardem a ai3.

Jakieś ruchy na rynku trzeba będzie porobić by SC wyglądało, stąd też czekam na końcowe salary graczy @bulek :)

P.S. @ai3 przemyśl to odejście bo będzie ono wielką stratą dla ligi.

P.S. @Roger dzięki za pracę i wysiłek.

Edytowane przez Mar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Gerarda i pozostałego podium. W sumie dla ai3, bo jak pamietam manifesto z glowy "to liczy sie tylko pierwsze miejsce, kazde inne miejsce nie jest pierwsze" (prosze o poprawienie jesli cos pomylilem).

Mar, ja podobnie pewnie jak Chytruz w pewnym momencie liczylismy, ze mozliwe że rzutem na taśmę uda sie ktoremus z nas zepchnąć Ciebie z podium, ale zachowałes zimna krew i narybkiem z fasow obroniles przewagę. Imo bardzo zasluzenie, bo Chytry jak sie okazało to bezczelny tanker (:)), a ja sam po prostu ogrywalem mój zespół i gralem na aktywnych slotach po prostu tym co bylo zdrowe :)

Jesli chodzi o moj sezon to jestem zadowolony z praktycznie całej czworki wydraftowanych rookie tj Poku, Stewarta, Banea oraz Beya, gdzie kazdy pokazal wiekszy czy mniejszy potencjał na bycie kims w tej lidze.

Z minusów, zbyt duza moja wiara przed sezonem w "zdrowego" Griffina, ktory zjadal lwia część salary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za gratki.

Uprzedzając - u mnie wyprzedaży promocyjnej nie będzie, bo zamierzam po prostu zrzucić doły składu. Ale oczywiście jak zawsze wszyscy dostępni i chętnie rozpatrzę każdą propozycję, nawet za Ingrama. Najchętniej poczekałbym do końca offseason w NBA, żeby nie trejdować w ciemno i polecam to innym GMom.

W dniu 17.05.2021 o 11:32, wiLQ napisał:

Teraz jestem ciekawy co inni o tym sadza.

Mnie też ten ruch nie przeszkadza. Wręcz poszedłbym dalej i nie czepiał się żadnych wywaleń pod poprawę picku, bo jak raz się zacznie to trudno potem określić granicę "dobrego smaku". Na tej samej zasadzie nie wetujemy trejdów i na razie fajnie to działa.

Salary cap jest jakie jest i nie zdziwią mnie w najbliższym czasie podobne dropy Lebrona czy innych staruszków z rozdętym salary nawet 60+fp. Po prostu mniej teraz liczy się ile fp zrobi gracz, a bardziej - ile więcej niż wynosi jego pensja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.