Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się takie mocne wejście w sezon. Miami miało trochę do zrzucenia i zrobiło to, moim zdaniem, dość przeciętnie. Jeśli zdrowie Curry'emu nie dopisze, to w zasadzie Ingram, Beasley i Dinwiddie poszli za friko, bo Williams chyba będzie mocno zakopany w rotacji C's (zwłaszcza jeśli przyjdzie Turner), podobnie jak Morris w Nuggets (który nie ma szans, by przeskoczyć Murraya). Propsy dla Gerarda za fajne wzmocnienia i wykorzystanie sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś z moim udziałem, bo już zaczynałem się czuć jak gość, który przyszedł na gangbang i przeczekał całą imprezę pod drzwiami.

Pierwszy trejd ze Stevenem Gerrardem: oddaję Jeramiego Granta (z bólem, ale cóż), dostaję Kurwingtona i pick 11. Gerard potwierdzi.

A gdy potwierdzi, to jedziemy z drugim trejdem z kolek23. Ja oddaję świeżo pozyskany pick nr 11 i Zacha Collinsa i dostaję Lonzo Balla.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lu- napisał:

W końcu coś z moim udziałem, bo już zaczynałem się czuć jak gość, który przyszedł na gangbang i przeczekał całą imprezę pod drzwiami.

Covington i Lonzo za Granta i Collinsa to jest dopiero gangbang ;]

W razie co temat z draftem jest otwarty, w sumie możemy zaczynać ale oficjalnie czas na wybór będzie się liczył od jutra od 08:00.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.08ffb025c110fd2a8acb98067f7ef5cd.png

Skoro roster się zmienił, to i czas zaktualizować listę transferową.

1/ Niebiescy - na co komu oni; mogą być fillerami do trejdów*,

2/ Czerwoni - na blocku,

3/ Pomarańczowi - też na blocku, ale mniej chętnie,

4/ Zieloni - zostają; mogą odejść tylko w przypadku naprawdę zajebistej propozycji (której się nie spodziewam),

5/ Ciemny zielony - zostaje - mógłby odejść tylko za Townsa, a to się nie wydarzy.

Przyjąłem założenie, że z nr 2 biorę Wisemana, ale jeśli GeDDo go weźmie, to będzie Edwards, którego też nie zamierzam oddawać.

* jeszcze waham się co do Looneya, bo jakaś mglista perspektywa tego, że umie grać w kosza, a Wiseman to nowy Tyrus Thomas wciąż się tli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.