Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie wydaje ze jak tylko MC Collum sie polamal to on go wymienil

ja czekam na tego hooyka Jarena od 2 miesiecy , jak pisalem mial wrocic przed Porzingisem a nie gra do polowy Marca

 

przepraszam ze dalem wam Jarena i Foxa/Bookera za waszych dwoch wymiataczy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ai3 napisał:

Mi sie wydaje ze jak tylko MC Collum sie polamal to on go wymienil

I tu jest ta determinacja Gerarda o której pisałem. Ty czy bulek byscie wylewali żale na forum, ze za 60 fp McColluma dostajecie przyslowiowego Marcina Gortata. Druga sprawa z Drummondem, akcja - reakcja, i zamiast lezacego o robiacego okragle zero fp Drumma Gerard ma Westbrooka.

Jak widac, troche nie fair jest pisać, że Gerard nie ma zadnych absencji, bo jak widac ma i za pewne bedzie mial, ale zamiast plakac na forum dziala i odjechal mocno, chyba juz z duzym potencjalem na all time wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon zapowiadał nie tak ze nie nie zapowiadał nagle przyszedł i było grane na nie wiadomo jakich covid zasadach , czy nie skończy czy nie nikt nie wiedział 

KD ktory mial być moim koniem wiadomo było ze wróci po Achillesie i będzie odpoczywał - tymczasem robił 70 fp i jakieś top minuty w lidze - gościu po Covidzie nagle  - 2x w contact tracing health protocol + hamstring tak długo byle nie grac w ASG 

jako ze to przewidziałem tylko troche inaczej bo myślałem ze będzie nie grał z powodu Achilles management to mowie sobie pojde na rynek i kupie cos tańszego - Markanenn - nope , Sexton nope , Montrezl plus Keldon nope , Draymond sam bez dodatkow troche za mało 

reszta się nie zesrala na widok oferty to go nie wymieniłem 

Lamelo - oczywista pomyłka ; gdyby nie stygmat zeszłego sezonu gdzie mialem -30 slotów na Centrze to może bym tego Bledu nie popełnił - ale trzeba było pozyskać Centra - tak wiec Bagley - tu wtopa 

potem sobie patrze na te hilites Porter vs Garland - problemy prawne vs zero hilites - to wezmę problemy prawne bo to nie NFL - przecież Beasley gra i dostanie 120 dni w wakacje 

kolejna wtopa

mowie sobie ok wytrzymam te 10 meczy bez Jarena - potem kolejne 5 meczy ....potem jakieś próby

potem te wasze oferty gdzie niby chcecie pomoc ale nie umieć dać więcej FP na dziś a traktujecie JJJ jak zero i chcecie Foxa/Devina - patrz @antek @lu 

aha I jeszcze te oferty Wilqa który wszystko wyprzedał został z Gobertem salary 58 /obecne fp 56 i wielkie zdziewienie ze nie daje mu JJJ PG i Portera za Goberta i frytki

nawet jakbym od 5 lat był w top 5 to bym tych waszych dropsów nie wziął - no może poza Twoim Antek 

a ze od 3 lat skazałem sie na tank to przepraszam za brak brawury kosztem waszego łatwego zysku   

 

mysle Wilqu jakby to rozegrał taktycznie inaczej - czyli dal mi , Kolkowi Marowi , bułkowi te swoje trejd assety to bys troche rozruszał rynek i dal nam ułudę szansy to może by sie cos działo 

a tak zagrałeś jak Lorak w 2007 czy 2008 - opierdoliłeś Barona Davisa za młodego Horforda , zrobiłeś giganta i reszta poszła na chate po pierwszym miesiącu sezonu 

popracuj nad psychologia tlumu - przeanalizuj ta Mende Rogera i jego ruchy ;] na przestrzeni lat to sie dużo nauczysz 

Edytowane przez ai3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ai3 napisał:

mysle Wilqu jakby to rozegrał taktycznie inaczej - czyli dal mi , Kolkowi Marowi , bułkowi te swoje trejd assety to bys troche rozruszał rynek i dal nam ułudę szansy to może by sie cos działo 

a tak zagrałeś jak Lorak w 2007 czy 2008 - opierdoliłeś Barona Davisa za młodego Horforda , zrobiłeś giganta i reszta poszła na chate po pierwszym miesiącu sezonu 

popracuj nad psychologia tlumu - przeanalizuj ta Mende Rogera i jego ruchy ;] na przestrzeni lat to sie dużo nauczysz 

Ha! Dobre sobie, ze bylem odpowiedzialny za rozruszanie rynku... zwlaszcza, ze probowalem - mialem max 2 dobre paczki i oferowałem propsy wszystkim contenderom. Tylko jeden z tej grupy byl na tyle zainteresowany by ponegocjowac i cos klepnac, wiec teraz zasluzenie sie cieszy dobra pozycja. I oby wygral by aktywnosc byla nagrodzona! A reszta wolala sie trzymac tego co ma, wiec...

Mam wrazenie, ze filozofia "potrzymam sobie wszystkich swoich" jest zaszloscia z poprzedniej ery kiedy z limitem mieli problemy tylko wchodzacy all-in. Ale teraz w nowym ukladzie nadmiaru salary w lidze nawet jak powiesz w sezonie "trejdowe pass" i zajmiesz 4-6 miejsce to i tak bedziesz sie musial wystawic w offseason by zejsc ponizej limitu o 50 fppg, wiec chyba lepiej zrobic cos w sezonie? Bo calego core i tak nie zatrzymasz...

Podkresle jeszcze raz, ze paczka ktora trafila do Gerarda lub podobna [albo z Gobertem] mogla byc Twoja, ale wybrzydzales, wiec trafila do kogos kto chcial wygrac.
Miej pretensje do siebie za zachowawczosc, a nie do innych, ze sie dostowali do sytuacji na rynku.

Jak na moje oko z potencjalnych contenderow zmarnowales ten sezon najbardziej bo zebrales kilka fajnych breakoutow i tanich pensji gwiazd, ktore za rok beda wspomnieniem takze mnie nie dziwi ten Twoj forumowy bol tylka. #2 to kolek23 bo tez mial latwa droge do walki gdyz wystarczylo pchnac kilku zlamasow, ale obaj woleliscie przelozyc decyzje na offseason zamiast dzialac teraz. Meczcie sie z tym jak najdluzej 😜

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Chytruz napisał:

Jeden ziomek, który by spokojnie skończył na 1 albo 2 miejscu, ale nie chce trejdować złamasów bo mu szkoda, to jest żelazny punkt każdego sezonu. Tym lepiej, że wygra ten, który działa, a nie patrzy i liczy że samo się zrobi.

Dokładnie w punkt w dwóch zdaniach, dlatego kibicuję Gerardowi.

Druga ważna sprawa, to kwestia salary, która poruszył wilq, tak lekko licząc to ai3 czy bulek będą mieli może nawet bliżej 100 fp nadwyżki SC, więc ten przykładowy Jaren Złoto Jackson czy Lauri Nowy Dirk Markkanen mogą polecieć w lecie za frytki bez ketchupu.

Jakby ktoś jeszcze chciał powalczyć u mnie standardowo wszyscy dostępni w wymianach, choć dużo w kwestii produkcji zawodników może zmienić zbliżający się trade deadline, więc nie spodziewam się szału na wyczyszczonej skrzynce 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole sprzedawac Jarena w lato niz w sezonie za to co proponujecie bo nie proponujecie nic co by mi wygralo lige nawet jakbym ten trejd zrobil 6 grudnia 

jak Gerard utrzyma to tempo to ja czy ktokolwiek nie moze sobie w brode pluc ze zjebal

inna sprawa jak przegram 500 fp to wtedy zaplacze z wami nad tym 

ale jak powiedzialem i pisalem Ill be back 

Jeszcze w tym sezonie

Ciebie Antek wstrzymywal glupi Mikal Bridges wiec nie pierdol tu postow po milion slow bo to tylko Mikal Bridges. A mogles to miec mogles ja miec bo chcialbys byc z nia 

Inna sprawa bo bylem altywny w trade talks ale szpary za luzne byly 

kwestia czy kolek23 fo sizzle pytal ? Dzialal i czy mu cos zajebistego oferowaloscie pozaa Masem Plumlee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ai3 napisał:

Sprawdzilem rzeczywiscie byl ten Rozier Plumlee na stole  ale mnie to nie podniecilo

 

10 godzin temu, ai3 napisał:

Wole sprzedawac Jarena w lato niz w sezonie za to co proponujecie bo nie proponujecie nic co by mi wygralo lige nawet jakbym ten trejd zrobil 6 grudnia 

jak Gerard utrzyma to tempo to ja czy ktokolwiek nie moze sobie w brode pluc ze zjebal

Caly czas Ci umyka, ze to naczycia polaczone - gdybys przyjal ta paczke [lub podobna] to NIE trafilaby ona do Gerarda i teraz wygladalby gorzej...

Tzn pewnie cos by klepnal, ale musialby dluzej porzezbic i dostalby raczej gorsza oferte wiekowo/salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ai3 napisał:

Jak ktos chce przytankowac to dam KD i Cama

Zebys pozniej znowu nie pisal jak to nic nie dostales to moze Gobert i Neto?
Dopisek: inni rolesi niestety nie wejda w pensje, wiec nie proponuje.... ale przynajmniej mozesz napisac Rogerowi i Lu "oj bo sprzedam ich wiLQowi!" [x]

[x] o ile wolisz Vucka lub Randle a to chyba jedyni dostepni "lepsi" gracze, przynajmniej na ten sezon.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston Celtics - wiLQ
Nr Imie Nazwisko Wiek Cena
1 Kevin Durant 32 52,25
2 C.J. McCollum 28 51,00
3 Kevin Love 32 50,00
4 Ja Morant 21 45,90
5 Evan Fournier 28 40,50
6 Larry Nance 27 38,60
7 Brandon Clarke 24 37,00
8 Josh Hart 25 34,20
9 Jakob Poeltl 25 29,40
10 Cam Reddish 21 26,20
11 Onyeka Okongwu 20 25,00
12 Malachi Flynn 22 15,00
13 Raul Neto 28 15,00
Picki: Boston Celtics 2021        
Średnia wieku: 25,62
Salary Cap: 460,05

Ta Wasza wymiana nie przechodzi na ten czas @ai3   @wiLQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.