Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

New York Knicks - Lorak
Nr Imie Nazwisko Wiek Cena
1 Anthony Davis 27 73,35
2 DeMarcus Cousins 30 52,70
3 Derrick Rose 32 42,40
4 DeAndre Jordan 32 39,70
5 Davis Bertans 28 39,00
6 Mike Conley Jr. 33 35,15
7 Joe Harris 29 34,00
8 Dwight Powell 29 32,80
9 Dwight Howard 35 31,45
10 Ben McLemore 27 22,60
11 Brad Wanamaker 31 20,75
12 Obi Toppin 22 20,00
13 Alex Caruso 26 19,05
Picki: New York Knicks 2021        
Średnia wieku: 29,31
Salary Cap: 462,95


@lorak co jest z Tobą nie tak? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG (  +/-  ) (  FPPG DNIA  )
kolek23 111 5253,5 47,33 (-0,51) (39,71)
Gerard 123 5797,5 47,13 (-0,05) (46,59)
ai3 124 5650,5 45,57 (0,63) (50,50)
LeweBiodroSmoka 84 3673,5 43,73 (0,47) (48,86)
bulek 122 5295,0 43,40 (-0,08) (42,55)
Mar 125 5422,0 43,38 (1,23) (53,14)
Antek 119 4864,0 40,87 (-0,89) (30,06)
Jendras 129 5232,0 40,56 (0,37) (45,00)
Chytruz 123 4915,5 39,96 (0,15) (41,11)
Regis 92 3652,5 39,70 (-0,26) (38,25)
Roger 114 4479,0 39,29 (0,36) (44,86)
piotreksuper 119 4669,5 39,24 (-0,58) (34,08)
obi 131 4930,0 37,63 (-0,03) (37,25)
Lu 124 4652,5 37,52 (-0,05) (37,08)
PeWee 126 4687,5 37,20 (-0,05) (36,43)
lorak 92 3400,0 36,96 (1,12) (50,50)
Krzemyk 125 4607,5 36,86 (-0,39) (32,82)
wiLQ 122 4460,0 36,56 (-0,09) (35,77)
Wirakocza 129 4504,5 34,92 (0,14) (36,11)
GeDDo 91 3027,0 33,26 (0,07) (34,25)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ai3 napisał:

czy chcemy dominacji kolesi ktorzy wykazuja sie zerowa aktywnoscia jak Smok ?

co Cię boli pierdzielu? 

to, że od momentu gdy ogarnąłem roster zrobiłem 10 ruchów przy Twoim jednym?

czy to, że nie odpisałem na propsa:

Embiid Dort Seth Curry 

za 

JJJ Bagley PJ Washington 

miałem swoje problemy na przełomie roku, ale wracam i chcę jak najszybciej nadrobić sloty, póki Roger mi nie podziękował, to możesz sobie pitolić te swoje głodne kawałki do ściany, bo nie masz na to wpływu, a ja będe grał jak uważam, nie masz na szczęście na to wpływu tak jak nie będziesz miał wpływu na wynik ewentualnego głosowania

a jak nie dociera to sobie sam wystaw recepte na ten ból dupy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ankieta ponowna jest konieczna. Sam nie będę się zarzekał i mówił, że mam takie same poglądy od 20 lat, bo gusta się zmieniają i głosy wyborców również. Nie będe ściemniał, że zawsze byłem za podniesieniem, bodajże we wcześniejszej ankiecie opowiadałem sie za pozostawieniem stanu aktualnego. Ale fpg zawodników idzie w górę, w NBA już od dawna nie liczy się w takim stopniu defensywa, jak w epoce jordanowskiej i szakowskiej. Problem z zejściem z salary ma 3/4 ligi, a w końcu odbywa się on nie trejdami tylko wyrzucaniem na FA gości, którzy solidnie produkują i nic więcej. @GeDDo pisałeś, że Walli nie ma na FA. No nie było, ale tylko dlatego, ze było mi szkoda jego wywalać na FA, bo jego miejsce nie jest na waiverach! Natomiast w preseason nie było nim żadnego zainteresowania. OK, nie każdy zawodnik znajduje nabywcę, ale wtedy nie jest on potwierdzeniem tego, iż tacy zawodnicy są w cenie. Jeśli miałem dwa wybory - zostawić go albo wyrzucić na FA, to dałeś słaby przykład.

Liga zmierza w złą stronę, na Fultza i Bryanta nie ma chętnych. Na Bryanta, który przecież nigdy nie był specjalnie porcelanowy, a który ładne lata jeszcze pogra w NBA na wysokim poziomie! Toż tacy zawodnicy powinni być w cenie. A czemu nie są? Niechybnie przyczyniły się do tego waivery kasowe, kiedy osoba z dużą ilością gotówki nie będzie zabiegała o kupno takiego zawodnika. A czemu nie zabiegają osoby z jej niedoborem? Może właśnie też dlatego, że nawet dla tankerów pułap salary znajduje się zbyt nisko? Wzrost salary spowoduje, iż nie tylko na Bryantów, ale też na solidnych graczy w wieku produkcyjnym znajdą się nabywcy. A właśnie wymiany są solą ligi. Ile tych wymian mieliśmy od początku sezonu, nawet przed waiverami? Raczej niewiele. Teraz to już w ogóle 1 na tydzień albo mniej. Może zmieniają się gusta ludzi do robienia wymian, tak jak i zmienia się podejście do wielkości salary cap. A może po prostu te gusta są czyms spowodowane.

Padają argumenty o zostawieniu 460, że rynek FA będzie uboższy. No pewnie będzie o tyle, iż nie będzie już tam  Beverleyów, dinwiddich, lopezów i innych. Będzie uboższy o ludzi ważących 32, a robiących 26. Ale dalej kluczem będzie łowienie rodzynków, tak jak kiedyś udało się komuś z Hassanem czy Covingtonem. Na takich popyt jest i będzie zawsze, może mniej będzie łowienia Burke'ów po 1 dobrym meczu. Natomiast chcecie, żeby aktywność na FA była zawsze na dobrym poziomie? To czemu jesteśmy okopani w swoich poglądach jak kościół jędraszewski i nie wprowadzimy daily-today? Przecież przy daily today kluczem będzie rotoworld i Wojnarowski i szukanie Masonów Jonesów na 1 mecz. Czemu w roto to jest, a tego nie ma tutaj? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale daily today sami przegłosowaliście na NIE 

mam robić raban ze nikt ie chciał za bardzo Isaaca ? jakie zmiany bede chciał wprowadzić 

out for season to teraz out for season plus nie granie back2back I czeste odpoczynki ; czesto do konca kariery 

to liga sie zjebala i my sie do tego dostowalismy ; 460 nie ma nic do rzeczy 

narzekasz a robisz 47 ; po sezonie będziesz mial SC 530 ; jak byśmy grali z SC 500 to tys mial salary 600 po sezonie 

gdzie koniec tego ? 900 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku byłem przeciwny głosowaniu nad jakimikolwiek rozwiązaniami dla wszystkich lig razem. Każda liga powinna sama sobie ustalać zasady. Chcecie zmiany w regulaminie, załóżcie odpowiedni temat dla swojej ligi i tam głosujcie.

Daily-today przepadło głosami z innych lig (nasza liga głosowała 11-8 za daily/today). Co do zmian w salary cap, to przepadło i u nas gdyby wyodrębnić głosowanie, a i samo głosowanie nie jest aż tak stare, bo ma raptem niecałe 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczba zawodników 50 fp - to dziś 50 wg listy 

4 lata temu to było 30 

dzis każdy team jest tak top heavy w PER czy Usage czy jak to sie zwie ze to nie porozumienie 

jeden gotuje reszta patrzy i na przemian 

to jak sobie nawsadzamy tych goarci po 50 do składu to nam wyjdą kosmiczne średnie 

robimy chryje o paru gości z ACLami a prawda jest taka ze sezon młody ikazdy mial ambicje na tytul

spójrzcie na Jendrasa ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie jest konieczne, bo niektórzy zmienili zdanie pewnie, jak np. ja. Poza tym zauważyłem, że wielu myśli podobnie.

Co do daily-today i temu, że zmiana nie przeszła. Roger ma rację, zróbmy głosowanie dla naszej ligi. FBX#2 i FBX#3 mogą robić osobne. Z całym szacunkiem dla osób tam grających, jestem przeciwny, by decydowały o kształcie tutaj. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bulek napisał:

@GeDDo pisałeś, że Walli nie ma na FA. No nie było, ale tylko dlatego, ze było mi szkoda jego wywalać na FA, bo jego miejsce nie jest na waiverach! Natomiast w preseason nie było nim żadnego zainteresowania. OK, nie każdy zawodnik znajduje nabywcę, ale wtedy nie jest on potwierdzeniem tego, iż tacy zawodnicy są w cenie. Jeśli miałem dwa wybory - zostawić go albo wyrzucić na FA, to dałeś słaby przykład.

@bulek, akurat podałem bardzo dobry przykład. Gdy Wall się rozwalił, był u PeWee. Kto go kupił? Przecież nie pobrałeś go z FA. Więc tak jak z Durantem, Georgem czy Haywardem, wszyscy zostali prędzej czy później sprzedani. A to, że teraz szukałeś kupca na niego i nie znalazłeś to już inna bajka bo Wall nie jest połamany, lecz zdrowy.

13 godzin temu, bulek napisał:

Niechybnie przyczyniły się do tego waivery kasowe, kiedy osoba z dużą ilością gotówki nie będzie zabiegała o kupno takiego zawodnika. A czemu nie zabiegają osoby z jej niedoborem? Może właśnie też dlatego, że nawet dla tankerów pułap salary znajduje się zbyt nisko? Wzrost salary spowoduje, iż nie tylko na Bryantów, ale też na solidnych graczy w wieku produkcyjnym znajdą się nabywcy.

Bzdura. Pytałem o Bryanta, pytałem o Fultza. Niestety nie bardzo było jak złożyć deal. Już pisałem, że to nie jest tak, że czekamy jak hieny, kiedy rzucicie nam jakąś padlinę na waivery. Po prostu sprzedający mieli inne oczekiwania, a kupujący inne. W efekcie musieliście wybrać inne rozwiązanie. Niemniej my nie kupujemy dlatego, że jesteśmy pewni, że ich wygramy. Zawsze może się znaleźć ktoś to przelicytuje. Więc zawsze lepiej jest kupić, niż walczyć na waiverach. Używacie takich argumentów, bo tak wam pasuje. A rzeczywistość jest inna. Wygrałem Bryanta? O Fultza się nie starałem, ale gdybym się starał to też bym przegrał.

No i to nie jest też tak, że jak salary będzie wyższe, to bez problemu wtedy się dogadacie i sprzedacie z niewielką strata. Moim zdaniem dogadacie się tak samo jak teraz, czyli skończą na FA. A my jak te hieny sobie o nich powalczymy. Wy natomiast w tym szambie jakie będzie na FA skończycie gorzej a niżeli teraz, gdy możecie wybrać sobie gościa który coś tam jeszcze sobą reprezentuje, choć bez większego szału i polotu.

12 godzin temu, Roger napisał:

Ja od początku byłem przeciwny głosowaniu nad jakimikolwiek rozwiązaniami dla wszystkich lig razem. Każda liga powinna sama sobie ustalać zasady. Chcecie zmiany w regulaminie, załóżcie odpowiedni temat dla swojej ligi i tam głosujcie.

+1

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, GeDDo napisał:

Bzdura. Pytałem o Bryanta, pytałem o Fultza. Niestety nie bardzo było jak złożyć deal.

Zaoferowałeś mi Zubaca, który nic nie gra, a jak się nie udało go sprzedać. to wylądował na FA. I wyrzuciłeś go Ty - osoba tankująca. To jest zapytanie o Fultza? Jestem ciekaw oferty za Bryanta, ten sam Zubac? :)

10 godzin temu, GeDDo napisał:

No i to nie jest też tak, że jak salary będzie wyższe, to bez problemu wtedy się dogadacie i sprzedacie z niewielką strata. Moim zdaniem dogadacie się tak samo jak teraz, czyli skończą na FA. A my jak te hieny sobie o nich powalczymy. Wy natomiast w tym szambie jakie będzie na FA skończycie gorzej a niżeli teraz, gdy możecie wybrać sobie gościa który coś tam jeszcze sobą reprezentuje, choć bez większego szału i polotu.

My, wy, oni... Zapominasz o tym, że jak salary będzie wyższe to ten problem możesz mieć Ty i to Ty możesz wtedy sprzedawać połamańca, którego myślę, że uda Ci się wtedy z powodzeniem sprzedać. A teraz zarzekasz się, że salary nie ma wpływu na negocjacje, poczekamy, jak role się odwrócą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trejd Boston - Denver:

CJ McCollum + Hart + Arcidiacono + 60$ za Rozier + Plumlee + Ross

*Roger myślałem, żeby się do Ciebie odezwać po Vuca, ale przed chwilą dogadałem się z Wilkiem i nawet gdybyś się zgodził na Vuca (a pewnie nie byłoby łatwoi)  to i tak jego paczka wydaje mi się lepsza pod ten sezon bo Plumlee i Rozier robią razem prawie 90 fp, a kosztują niewiele więcej niż Vuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.