Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, barcalover napisał:

Collins to nawet z Capelą w składzie będzie przecież robił 55 fp :) 

Ma CY, walczy o maxa. Jestem spokojny. No jak tam @bulek z tym naszym zakładem?

Jeśli chcesz, to mogę też wejść w deal, który będzie totalną destrukcją Twojego światopoglądu, tj. że ani Shamet, ani Bamba, ani Świniosław Mikhailuk nie zrobią średnio odpowiednio ponad 25fp, 25fp oraz 30 FP / mecz w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie zakładam się o pieniądze. Niechaj Ci będzie, że przekroczy te 55. Może i przekroczyć nawet 80, ale i tak nie zmieni to faktu, że z nim w składzie to możesz jedynie zimować w lidze, jak swego czasu pewien GM z Lebronem.

Była propozycja Morant za Collinsa i to nawet nie 1 vs 1.

A co do centra Nets, dziękuję, wiem, że się martwicie tym 38,5 w pierwszym meczu, ale ja to bez problemu akceptuję. Może dlatego, że chcecie lepiej dla mnie niż ja, ale przesadna troska. Dużo większym zmartwieniem jest covid Walla i nawet zastanawiam się, czy z jego fartem, żeby mieć z niego pożytek, nie powinienem pójść do fantasy ligi chińskiej, ale tak jak już kiedyś pisałem, nie muszę robić wyniku na tu i teraz. Mogę jeszcze uzbierać kolejnego rookasa.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mar napisał:

Fajnie ten deal Moranta po takim meczu wyglada 😉

Reakcja @wiLQa, widząc co zagrali gracze (Jarrett '38,5fp' Allen i Otto '38fp' Porter Jr.) których oddał w zamian za Ja '106fp' Moranta.

QdHk9kuTURBXy9hMzI3Yjg2ZC05Y2ZlLTQ0ZDMtO

Dobrze @bulek że dorzuciłeś tam jeszcze pick nr 6 czyli Onyeka Okongwu, bo przynajmniej nie wygląda to aż tak c***owo!

Myślę, że ten medal który na zdjęciu ma @wiLQ, to za najlepszy deal tego sezonu. Nie sądzę aby coś go przebiło. Choć blisko może być @ai3 ze swoim ...

 

W dniu 9.12.2020 o 07:13, ai3 napisał:

Garland za pick 20/21 Jendrzeja

applause-36.gif

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG (  +/-  ) (  FPPG DNIA  )
Chytruz 8 406,5 50,81 (0,00) (0,00)
wiLQ 10 486,5 48,65 (0,00) (0,00)
Krzemyk 8 379,5 47,44 (0,00) (0,00)
GeDDo 10 469,5 46,95 (0,00) (0,00)
Antek 9 398,5 44,28 (0,00) (0,00)
Roger 9 395,5 43,94 (0,00) (0,00)
kolek23 9 390,5 43,39 (0,00) (0,00)
ai3 8 346,5 43,31 (0,00) (0,00)
LeweBiodroSmoka 5 213,5 42,70 (0,00) (0,00)
Mar 10 411,0 41,10 (0,00) (0,00)
Gerard 10 407,0 40,70 (0,00) (0,00)
obi 9 344,5 38,28 (0,00) (0,00)
bulek 9 326,5 36,28 (0,00) (0,00)
PeWee 11 392,0 35,64 (0,00) (0,00)
Regis 10 340,0 34,00 (0,00) (0,00)
piotreksuper 8 268,0 33,50 (0,00) (0,00)
Jendras 9 276,5 30,72 (0,00) (0,00)
lorak 10 285,0 28,50 (0,00) (0,00)
Wirakocza 11 292,0 26,55 (0,00) (0,00)
Lu 11 269,5 24,50 (0,00) (0,00)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ja jako obserwator tez nie wiem jak do tego dealu doszło, Morant jak dorzuci przyzwoitą trójkę to easy mvp-caliber potencjał. Szczerze to brałbym go nawet za Collinsa 1za1 z pocałowaniem ręki @Lu-

GMowie z FBX1, podobnie jak zawodnicy powinni przechodzić testy na zawartość narkotyków. 

W real NBA bez dwóch zdań bym wziął Moranta, ale pod względem Fantasy Points Collins jest bardzo przyjemny. 

Tym niemniej coś poszło nie tak, niezły rebuilding przez lato i znów ostatnie miejsce. Przyda się dwa dni odpoczynku - nockę zarwałem, to i z FA wpadło coś lepszego niż Nunn, Portis, czy Lu Williams. Niestety Tristan, Burks i Biyombo to nadal za mało. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mar napisał:

Fajnie ten deal Moranta po takim meczu wyglada 😉

 

2 godziny temu, GeDDo napisał:

Reakcja @wiLQa, widząc co zagrali gracze (Jarrett '38,5fp' Allen i Otto '38fp' Porter Jr.) których oddał w zamian za Ja '106fp' Moranta.

B. Ingram [92] + M. Beasley [50] + S. Dinwiddie [24,5] za S. Curry [60] + M. Morris [-0,5] + R. Williams [17], a tu jakos nie widze fifnastu postow na ten temat.

Ja tam bym wolal aby obok kazdego docinka do bulka byl props za Moranta do mnie... bo aktualna srednia na pewno utrzyma 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wiLQ napisał:

B. Ingram [92] + M. Beasley [50] + S. Dinwiddie [24,5] za S. Curry [60] + M. Morris [-0,5] + R. Williams [17], a tu jakos nie widze fifnastu postow na ten temat.

Bo tutaj przede wszystkich chodziło o zejście z salary. Do tego Curry kosztujący 52,10fp, był i jest kuszącą opcją dla drużyny walczącej o wygraną w lidze, bo tylko kontuzja możne sprawić, że nie będzie dodatni w tym sezonie.

 

12 minut temu, wiLQ napisał:

Ja tam bym wolal aby obok kazdego docinka do bulka byl props za Moranta do mnie... bo aktualna srednia na pewno utrzyma 😉

Czy mają/moga to być zapytania/proposy w stylu jak otrzymałem od Ciebie jakiś czas temu ...

W dniu 25.11.2020 o 18:49, wiLQ napisał:

PG13 moge wyciagnac za 2-3 graczy bez Clarke'a i Goberta?

??

Jeśli tak, to zawsze coś głupiego mogę zaproponować dla zasady, abyś później nie płakał, że nikt nic nie zaproponował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio Ty masz aż tak nudne życie żeby ciągle wałkować tego moranta? Moje nawet życie Fantasy jest znacznie bogatsze od Twojego, bo dla Ciebie liczy się tylko marne FBX#1.

No dobra, trejd Moranta był głupi, ale tezy, że z biyombo i burksem czy rondlem masz bardziej perspektywiczny skład od mojego jest tak odzwierciedlajace rzeczywistość co propaganda tvp kurskiego.

Jeszcze jedno drogi @Lu- jak tam Twoje sukcesy w drafcie aukcyjnym? Uczestniczyłes kiedyś w czymś takim?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GeDDo napisał:

Bo tutaj przede wszystkich chodziło o zejście z salary.

Bulek tez schodzil z salary! Ale wolicie pomijac ten szczegol kwestionujac po co to robil.
W negocjacjach chodzi o dopasowanie sie do zalozen drugiej strony, a nie do przekonywania na sile do wlasnej wizji. Przykladowo...

1 minutę temu, GeDDo napisał:

Czy mają/moga to być zapytania/proposy w stylu jak otrzymałem od Ciebie jakiś czas temu ...

Oczywiscie, ze moga byc to sondy czy pytania o wyceny. Jak sie nie ma pojecia co robi druga strona to od czegos trzeba zaczac rozmowe...

1 minutę temu, GeDDo napisał:

Jeśli tak, to zawsze coś głupiego mogę zaproponować dla zasady, abyś później nie płakał, że nikt nic nie zaproponował.

Wg mnie glupsze bylo wklejenie prywatnej wiadomosci na forum niz propozycja 2-3 sposrod Allen, Porter, Rozier, JRich plus wrzutki za PG13.
Ale najwyrazniej ta propozycja bylaby lepsza gdyby wszyscy byli kontuzjowani... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bulek, może odstawiłeś jakieś leki na święta, może Ci nie staje i jesteś tym sfrustrowany, a może najzwyczajniej w świecie jesteś Marcinem Najmanem FBX#1. Nie wiem... Wiem natomiast, że:

1/ tylko fbx#1 dla mnie się w życiu liczy i chciałbym też dostać prezent; smuci mnie, że mi nie chciałeś sprawić tego prezentu ;)

2/ piszesz, że walczysz o pick 2021, a picki z lat 2019 i 2020 oddałeś za rezerwowych,

3/ grasz w fbx#1 chyba od jej początku i dotychczas absolutnie nic dotychczas nie ugrałeś. Z ciekawości, które miejsce to był Twój max?

PS. Tak, gram też aukcje - na drugim koncie. A co w tym takiego szczególnego?

PS2. Naprawdę cieszę się, że tu jesteś. Dodajesz dużo kolorytu do rozgrywki. Przychodzi mi do głowy zwrot jakim Lenin się posługiwał wobec zachodnich polityków.

 

24 minuty temu, wiLQ napisał:

Bulek tez schodzil z salary! Ale wolicie pomijac ten szczegol kwestionujac po co to robil.

Jak mógł schodzić z salary, skoro w poprzednim sezonie był na 16 miejscu? Przecież to jest k.... niemożliwe :D :D :D

EDIT: Jednak sprawdziłem - przez 15 lat max, który osiągnąłeś to piąte miejsce. Przecież nawet statystycznie rzecz ujmując, to jakikolwiek bot, czy nawet mój pies albo pantofelek przez taki okres by ugrali więcej :D :D :D

Oh wait, Ty wczoraj pisałeś, że moja drużyna jest w marazmie? ;]

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lu- ależ możesz mnie nazywać Marcinem Najmanem FBX#1, byłem już nawet nazywany Stalinem w FBX#2, więc potraktuję to jako krok w dobrą stronę, niż jako obelgę ;)

1 - zdązyłem zauważyć.

2. oddałem, ale nie wszystkie. Balla i Cole'a nie wybrało moje alter ego. W 2019 też sobie nie przypominam, bym nikogo nie wybrał, tylko, że Morant został sprzedany, a Cameron poleciał przewcześnie na FA. Życie. Cameron nie jest najlepszym rookasem w historii ligi, który zleciał na FA.

3. moją dewizą jest bycie Legią Warszawa FBX#1 :)

16 miejsce też może schodzić z salary. Czy to pewnego rodzaju swoisty rekord, nie wiem, nie sprawdziałem, nie lubuję się w takich ciekawostkach. Natomiast to świadczy, iż nawet nie wiesz, po co robiłem trejdy. Nie orientujesz się, jesteś platformą obywatelską FBX#1, wiesz, że coś jest źle, ale nie formułujesz konstruktywnych wniosków.

Mnie walka o miejsce w FBX#1 nie interesuje, to przereklamowane :D

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, jestem zarazem Kurskim i Platformą. Jeśli znów jesteś na tabsach,  a sądzę, że tak może być, to chętnie kupię Tatuma. 

20 minut temu, bulek napisał:

@Lu-

3. moją dewizą jest bycie Legią Warszawa FBX#1 :)

Wychodzi na to, że bardziej jesteś antychrystem LeBrona. On 8 razy z rzędu w finałach, Ty 15 lat z rzędu w piździew fbx#1. Doprawdy chapeau bas. W fbx#2 był kiedyś Gilu,największe indywiduum fbx ever. Zastanawiam się czy, aby nie grasz na dwa konta 😎

20 minut temu, bulek napisał:

@Lu- ależ możesz mnie 

16 miejsce też może schodzić z salary. 

Amerykańscy naukowcy twierdzą, że jeśli ma się w składzie Bambę, Mikhailuka i Shameta, to jest to zadanie niewykonalne. 

20 minut temu, bulek napisał:

@Lu- 

Nie orientujesz się, jesteś platformą obywatelską FBX#1, wiesz, że coś jest źle, ale nie formułujesz konstruktywnych wniosków:)

@bulek, ależ przecież wnioski są oczywiste i nawet Marcin Najman miałby szanse przebrnąć przez ten, jak mi się wydaje, nieskomplikowany proces myślowy. Ale chętnie pomogę:

1/ jeśli przez 15 lat gry, Twoim największym sukcesem jest 5 miejsce, 

2/ oddajesz jednego z najbardziej perspektywicznych graczy NBA, po jego rookie season za dwóch rezerwowych, dorzucając jeszcze pick nr 6,

to wniosek jest następujący:

jesteś strasznie c***owym GMem

 

Tym niemniej miło, że się nie zniechęcasz i nadal grasz. Może w 2048 zaatakujesz pudło. Tego Ci życzę z okazji Świąt 💪 💪 💪 🎄 🎄 🎄 

 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.