Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja, że jak wchodzę przez apkę yahoo to nie widzę składów (ani swojego, ani innych). Jak wchodzę na stronkę yahoo przez przeglądarkę w telefonie też nie widzę. Jak włażę przez kompa zwykłego też nie widzę składów. W każdym wariancie widzę graczy na FA. Ma ktoś jakiś pomysł ocb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzemo, sam możesz go zdropować.

Jeśli ktoś przed otwarciem FA chce po dealować po Nunna lub Looneya albo w dalszej perspektywie Portisa i Covingtona, to zapraszam. Co do tych dwóch pierwszych nie mam większych oczekiwań. A zawsze na FA są jeszcze borderline superstars, tj. Bamba i Shamet 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie dostal bana? Buuuuuuuuuuu! Ale jutro ekscytujacy dzien, kasy pojdzie jak lodu...

 

W dniu 12.12.2020 o 10:17, Lu- napisał:

Nudne pisać o tym po raz czterdziesty, ale naprawdę nadal mam mocny mindfuck. Konsekwentnie twierdzę, że Bulek albo był na mocnych tabsach po imprezie, albo WilQ gra na dwóch kontach. Shamet i Bamba na FA, a jeszcze 2 tygodnie temu byli mi reklamowani jako zajebiste prospekty godne oddania Collinsa 😎

Pick nr 6 i Morant za Jarretta Allena przeszedł do historii fbx. Oczywiście gratulacje dla Wilka. Cholernie mnie ciekawi jakie story sprzedał dla Allena. 

Owszem jest to nudne jak sie go czepneliscie.... bo co tu trzeba bylo tak mocno sprzedawac? 22-letnia 45tka na potrzebnej pozycji i 27-letnia 40stka za 21-letnia 50tke z nadwyzkowej pozycji i 2 losy na loterii, a reagujecie jakbym wpadl do wioski i ograbil KATa za 2 dobrych dziadow czy cos....

Od ogloszenia dostalem zero lepszych ofert za Moranta niz w/w paczka, wiec jak zwykle wiecej mocy w pisaniu postow niz propsow.

Tak dla kart historii wspomne, ze wg mnie to nijak nie bedzie jednostronny trejd jaki sugeruja Wasze komentarze.
Czy bulek mogl lepiej rozegrac to offseason? Oczywiscie, ale niech ktos wskaze GMa, o ktorym nie mozna tego powiedziec...

W dniu 12.12.2020 o 20:11, Mar napisał:

Ja pierdo** ..😂😂

Zwlaszcza po tylu sezonach ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascynujaca fala waiverowa. Wszyscy sie spodziewali wysokich cen, a... trzeba bylo ustawiac niskie.

Dostalem swoje 1, 2 i 3, wiec jestem w lekkim szoku jakie bylo nimi male zainteresowanie, ale przynajmniej nie wydalem calego budzetu na kogos kogo nikt inny nie chcial (-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, sypnęliście grosiwem. Nie jestem zbytnio zadowolony, jeszcze na minutę przed otwarciem FA wziąłem Kyle'a Andersona za Lonneya i 14$. Teraz bym go miał za darmo. W planie byli Maledon i Plumlee, ewentualnie w odwodzie Diablo, a zostali rookies - Jalen Smith i Malachi Flynn. Nie o to chodziło, ale przynajmniej tanio. Plumlee'go żałuję, ale 60$ to jednak za dużo i nawet gdybym znał ofertę Wilka, to więcej bym nie dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lu- napisał:

Plumlee'go żałuję, ale 60$ to jednak za dużo i nawet gdybym znał ofertę Wilka, to więcej bym nie dał.

Gdybym wiedzial, ze sie ustawi po niego tylko 2 GMow to tez bym dal mniej... ale wg mnie to najlepszy kasek z tej grupy.

Wieksze tlumy sie ustawiaja po ogony z koncow lawek niz po tania 40stke? Hmmmmm....

Zastanawiajac sie gdzie blad w zalozeniach to moze za malo uwzglednilem salary innych? Ci co mieli miejsce brali Hassana i Kuzyna, a reszta wolala strzaly w 15stki?

Z kategorii najwieksze WTF jest u mnie Horton-Tucker, napisalbym, ze spedzi wiecej czasu w GLeague niz w NBA gdyby to pierwsze bylo czynne...

A jakie sa Wasze wrazenia i nagrody?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Wilku, muszę Cię pochwalić. Jak dla mnie Plumlee to naprawdę spoko strzał, 40 powinien robić spokojnie, a nawet więcej jeśli rola Okafora będzie zmarginalizowana. W FBX2 i FBX3 chyba nikt nawet na niego nie sypnął dolarami, więc sądziłem, że moje 14$ za niemłodego centra z SC ok. 30fp spokojnie starczy. To było też w miarę oczywiste, że najwięcej chętnych zaatakuje FA z okolic 15fp. Maledon może być jednym z najlepszych rookies po kątem FP,  a Diablo nie będzie grać mniej niż w zeszłym sezonie.  Mi pozostaje liczyć na szybki tank w wykonaniu Suns i kontuzję Van Fleta albo Lowry'ego.

Pluć w brodę za FA sobie nie będę, bo za miesiąc być może będę zadowolony z rookies, których wyłapałem, bo znów będzie tank w moim wykonaniu.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jendras napisał:

To się trochę zdziwisz. :)

btw. miałbym THT za darmo, gdybyście się tak nie pierdzielili z tym draftem.

Tzn co w nim jest ciekawego? 5 wing w rotacji i patrzac na statsy z NCAA i GLeague to typowalbym "w niedalekiej przyszlosci liga poza Ameryka"...

12 minut temu, Chytruz napisał:

Tylko burzuazja ma 28 fp miejsca w salary.

Kazdy ma miejsce jak realistycznie spojrzy na swoj sklad. Moglem kisic Kennarda, ale uznalem, ze wole 2 graczy lepszych na ten sezon.
Zeby daleko nie szukac przykladow, na Twoim miejscu bym klepnal "trejd" Nance za Plumlee i Holiday, ale moze po prostu wyzej cenie tych graczy i tyle.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.