Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lu- napisał:

Dwa zajebiste prospekty na FA, echhhhh. A Świniosława zostawiłeś 😉

Czyli bułek tak schodził z salary wymieniając Moranta i wysoki pick za dwóch średniaków, że musiał jeszcze wywalić Shameta i (poszukiwanego centra) Bambe. Czyli liczba centrów się nie zmieniła na moje oko 😊 

Roger dziś startujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, antek napisał:

Czyli bułek tak schodził z salary wymieniając Moranta i wysoki pick za dwóch średniaków, że musiał jeszcze wywalić Shameta i (poszukiwanego centra) Bambe. Czyli liczba centrów się nie zmieniła na moje oko 😊 

Nudne pisać o tym po raz czterdziesty, ale naprawdę nadal mam mocny mindfuck. Konsekwentnie twierdzę, że Bulek albo był na mocnych tabsach po imprezie, albo WilQ gra na dwóch kontach. Shamet i Bamba na FA, a jeszcze 2 tygodnie temu byli mi reklamowani jako zajebiste prospekty godne oddania Collinsa 😎

Pick nr 6 i Morant za Jarretta Allena przeszedł do historii fbx. Oczywiście gratulacje dla Wilka. Cholernie mnie ciekawi jakie story sprzedał dla Allena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bulek napisał:

Mieliście szansę ich pozyskać...

Nadal mają :)

 

19 minut temu, antek napisał:

Czyli bułek tak schodził z salary wymieniając Moranta i wysoki pick za dwóch średniaków, że musiał jeszcze wywalić Shameta i (poszukiwanego centra) Bambe. Czyli liczba centrów się nie zmieniła na moje oko 😊

Zapomniałeś jeszcze o wymianie Bagley za pick i Fultz. Czyli kolejny deal 2 za 1, który przyczynił się do nadmiaru zawodników w drużynie i problemami na pozycji C ;)

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hassan Boogie na FA 

najlepszy trejd wszechczasow 

KAT za Hassana i Kembe jedno kolano Walkera 

@Jendras obejrzalem tego Cade'a Cunninghama - bardziej agresywyny i wspolczesny Pippen w ataku - nie wiem jak w obronie - ale przekocur w ataku  

do tego Mobley i mniej jestem podniecony Deronowatym Suggsem plus podobno ten z NBDL ( na uujja tam isc - nowa Australia troche )

ale naprawde licze na Ciebie big time w tym roku - Harden juz sie dobrze zaczal , Lebron w trybie oszczednosciowym 

tylko nie placz ze rzucasz to wszystko w pizdziec w styczniu i rezygnujesz z gry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.