Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wiLQ napisał:

Tak z ciekawosci, czy w to offseason ktos otrzymal jakies wiadomosci od Wirakoczy i LeweBiodroSmoka?

Wirakocza wysłał mi pocztówkę z Indonezji. Pisał, że jest ciepło, świnki fajne i ogólnie jest zajebiście. Krótko mówiąc bardzo pozytywny przekaz. Mam nadzieję, że pomogłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lu- napisał:

Wirakocza wysłał mi pocztówkę z Indonezji. Pisał, że jest ciepło, świnki fajne i ogólnie jest zajebiście. Krótko mówiąc bardzo pozytywny przekaz. Mam nadzieję, że pomogłem. 

Bardzo bo to oznacza, ze zyje, ma sie dobrze i nie teskni za fantasy.

Wywalam Millsapa i Tuckera by zejsc ponizej limitu pensji bo mi paskudza srednia wieku druzyny ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bulek, daj znać, czy to oznacza, że Tatum jest na blocku. Moim zdaniem nie, skoro jego nazwisko nie padło, ale Wilk może umie wyczytać więcej, a ja potem będę sobie pluć w brodę, że nie zapytałem.

Choć w sumie to o Moranta zapytałem. Nie chciałem oddać za niego Collinsa, więc poszedł za Jarretta Allena. W sumie logiczne 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.