Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Poszperałem trochę w topicu fbx3 i faktycznie miała miejsce sytuacja o której mówił Obi. I była ona:

A ) w sierpniu

B ) minęło dwa dni od kiedy napisana została w pierwotnej wersji 

C ) była żenująca i przeszła bez echa,bo był środek wakacji.

 

 

 

Screenshot_20201205-133316.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek, nie spłaszczysz tego do stwierdzenia, że była "żenująca" i nikt nie zwrócił na nią uwagi, bo wcześniej wywaliłem w ten sposób Siakama przed swoim breakoutem i napisałem dokładnie to samo i nikt nie kiwnął palcem, że do mnie wrócił... więc zwyczajnie uznano, że można tak robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyd przez wieś raz przejdzie.

To że raz się udało, nie oznacza że zawsze się uda.

Jeśli jadąc metrem nie kupisz biletu to jak następnym razem współpasażerowie/motorniczy zwrócą Ci uwagę że bilet trzeba zakupić, to co powiesz, że w trójce jechałeś bez ? 

Najważniejsze pytanie, po co wywalales zawodników jak nic Cię goniło? Inna sprawa że dalej nie goni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie raz, bo dwa razy...

motyw z biletem jest w oparciu o zasadę spisaną gdzieś w regulaminie... tu tej zasady nie ma, a obowiązuje tylko "tak jak napisałeś, tak musi być". Gdyby na takiej samej zasadzie działała opcja z biletem, to momentalnie bym mówił, że w trójce jechałem bez.

Na to ostatnie pytanie odpowiadam "nie wiem", bo nie było konkretnego powodu... natomiast mówię... widzę to tak, że niepodpisane dokumenty leżą na biurku i nagle przychodzi kolejny dokument z poprawką. Podpisujesz ten najnowszy, a tamtego nawet już nie czytasz. Dopóki nie były podpisane to nic nie było wiążące. Porównywanie do tradeów też nie na miejscu, bo po wymianie zawodnik trafia do konkretnego właściciela, a zawodnik wyrzucony takowego nie ma.

 

edit:
Ale serio... yebać, bo się gównoburza z tego robi niepotrzebnie

Edytowane przez obi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, obi napisał:

Na yahoo informują, że nie zostały jeszcze wprowadzone... nie kłam... chyba, że "your league has not drafted yet" oznacza co innego. Jak były składy wklepane to już można było je na pierwszy dzień ustawiać.

A po co miałbym kłamać, rozbawiłeś mnie 😎

Składy są wklepane, a są niewidoczne dla Was, bo nie dałem do tej pory begin season, bo gdybym to zrobił rozpoczęloby się fa, a nie może do czasu zakończenia draftu i zejścia z salary wszystkich drużyn do poziomu 460. Więc dopóki nie kliknę begin season nie będziecie widzieć składów, pomimo tego że są już wklepane [a raczej wklepywane na bieżąco, bo draftowane pobrania musze dorzucać do składów na bieżąco, podobnie trejdy].

btw. nieaktualne składy na pierwszej stronie i błędy spowodowane przeoczeniem pobrań z fa, trejdów itp. są normalne, bo to nie ja mam dbać o Wasze składy, tylko Wy. Ja na tyle na ile mogę próbuję to prowadzić jakoś w miarę sensownie.

Co do obecnej sytuacji, słowo się rzekło. Wyrzuciłes kogoś oficjalnie w temacie, w przerwie międzysezonowej na fa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 13:51, bulek napisał:

Ja tylko napiszę do postu Wilqa, że były tylko informacje "nie jestem zainteresowany". Negocjacje mają to do siebie, że się negocjuje, wysyła kontrpropozycje, a na to liczyłem. Jedynie Wilq je wysyłał, nikt inny. Tak więc prosiłbym sprawdzić słowo "negocjacje" na wikipedii, a potem pisać och achy.

Bulek, jeśli liczysz na zaangażowanie z drugiej strony, to nie zaczynaj od wysyłania oferty z ziomkiem, który powinien leżeć na FA. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 20:36, GeDDo napisał:

W tym co napisał bulek, nie ma nic co by wskazywało, że odda Moranta. A właśnie o to wiecznie masz pretensje do wszystkich, że nie ogłaszają publicznie na forum, że mają fajny 'okaz' do sprzedania. Bo ktoś mógł dać więcej, mógł przebić, przepłacić, nadpłacić, itp.. A ostatecznie poszedł tanio. [...] Rzecz w tym, że jak sam tak dealujesz, to innym zarzucasz, że się nie domyślili. A jak inni tak dealują, to zarzucasz, że nie ogłaszają na forum. Miejmy nadzieję, że na przyszłość wyciągniesz wnioski ;)

Czyli jakie wnioski? Nie bardzo rozumiem Twoje zarzuty gdy caly czas uwazam, ze wszyscy powinni wrzucac swoj trading block przy okresach wzmozonej aktywnosci typu draft. I powtarzam to od lat bez skutku, wiec juz dawno stracilem nadzieje, ze tak bedzie. Teraz doceniam jak ktos napisze cokolwiek... jak np zrobil to bulek. Bo to daje poczatek do rozmow gdy choc jeden z tych graczy jest interesujacy.

Cytat

Większość teraz też tak twierdzi, że Morant poszedł tanio  to odbijasz piłeczkę i mówisz, że chętnie wysłuchasz tych ofert, [...] Powiem więcej ... śmiem twierdzić, że gdyby tego deala zrobił ktoś inny, to byś miał ponowne pretensje, że nie było oficjalnego info na forum, że ktoś taki jak Morant jest na sprzedaż! Ot, punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia.

To to jest caly czas ten sam temat - aktywnosci negocjacyjnej GMow.  W gadaniu na forum jest wiecej mocnych niz w oferowaniu propsow co wiecznie tworzy dysproporcje, ze wiecej oburza sie na wymiane za rzekomo latwa do przebicia paczke za Moranta niz bylo propozycji za niego.
Mnie najbardziej oburzaly sytuacje gdy wiele razy sondowalem/pytalem o jakiegos gracza, a poszedl w trejdzie bez chocby "przebijesz co mam na stole?".

W tym miejscu dla rownowagi pochwale Lu- 😉

P.S. Kto nadal uwaza, ze jest powod do paniki z terminem zakonczenia draftu?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wiLQ napisał:

Nie bardzo rozumiem Twoje zarzuty ...

Problem w tym, że Ty rzadko kiedy rozumiesz czyjeś zarzuty. 

8 minut temu, wiLQ napisał:

Czyli jakie wnioski?

Że nie będziesz płakał publicznie na forum, że ktoś z zaskoczenia sprzedał kogoś fajnego tanio, nie dając wcześniej info na forum. Czyli tak samo, jak teraz gdy udało się Tobie tanio wyrwać fajny okaz w postaci Moranta (a nikt inny nie wiedział, że jest opcja jego wyrwania). Co zresztą bulek sam przyznał pisząc ...

W dniu 3.12.2020 o 00:44, bulek napisał:

Choć co do trejdu, to troche się z nim pospieszyłem, fakt. Nic to, najwyzej za rok będzie wysoki pick, nie ma tego złego...

 

Pomimo braku oficjalnego info, Ty zagadałeś o niego i traf chciał, że bulek go sprzedał robiąc przy okazji promocję na black friday. Twój zysk, a innych strata. No i szczerze gratuluję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Wam tylko przypomnieć, że gracze których wybraliście w drafcie, a którzy są Waszym 14, 15 itp zawodnikiem, wykazywani są w składach przy draft pickach na 1 str. tego tematu.

Przy okazji nie są oni wliczani do salary widniejącego na 1 str. tego tematu - sc Knicks, Pistons, Rockets, Nuggets, Suns jest bez nich na ten moment i liczonych jest tylko 13 zawodników.

@lorak@antek@Gerard@Regis@bulek

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.