Skocz do zawartości

Tatuaże związane z koszykówką


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Jakiś czas temu na forum pojawił się dość "ciekawy" temat dotyczący sylwetki forumowiczów. Nie mam pojęcia czy został on utworzony mniej lub bardziej serio ale chyba nie został dość ciepło odebrany. Jeżeli chodzi o ten temat to ja piszę do was jak najbardziej serio. Ale do czego zmierzam...

Od dłuższego czasu gdzieś w mojej głowie rysuje się pomysł wykonania czegoś co zostanie ze mną przez całe życie i co będzie miało związek z naszym ukochanym sportem jakim jest koszykówka a mianowicie tatuażu z nią związanego. Nie będę na chwilę obecną zdradzał co mi się w tej głowie kreuje, bo pomysły zmieniam praktycznie z dnia na dzień więc póki nie będę miał pewnych informacji zostawię to dla siebie.

Z racji na to, że chwilowo mamy przerwę od koszykówki a forum niestety życiem nie tętni postanowiłem zapytać was - czy macie jakieś tatuaże związane z koszem? Chcecie się nimi podzielić? A może wiąże się z nimi jakaś historia jak np. mistrzostwo ulubionej drużyny? Piszcie śmiało! :DMyślę, że może być to inspiracją nie tylko dla mnie ale i dla innych forumowiczów. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pablo248 napisał:

Ja szukam jakiegoś ciekawego tatuażu z Kobe Bryantem . Już od kilku lat zamierzam coś wytatuować, a śmierć mojego koszykarskiego idola tylko utwierdziła mnie w tej decyzji. Dodatkowo moi synowie zadeklarowali się , że sfinansują mi dziarę.

na klatce zrób napis mamba mentality jakąś ładną czcionką 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dino napisał:

Masz cztery nogi??!!

Temat nakłada się na urodziny na parkiecie...żeby wygrać w króla warto mieć cztery nogi i ręce... graszw rozbieranego i możesz rzucić na stół 4 skarpety, i 4 rekawiczki zanim dojdzie do gaci...Jo pisał że wygrł zawody...może sposobem ilościowym

lorak pisze czasem za dwóch podwojna ilość kończyn nie zaskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolegów zawsze można liczyć. Zaraz ktoś napisze ze masz postępująca grzybice pięty a kostka złe została wyleczona jak ja podkręciłeś za młodu. A to już krok od krytyki o wyrastającym paznokciu. Borys w sumie to przewidział i dlatego ograniczył objętość zdjęć wklejanych w posty. Bo chłopaki wzięliby pod lipę twoje cebulki włosów. 
a tak zbliżenia brak i można krytykować grubość łydki czy sprężystość uda. Chyba ze ta anatomiczna krytyka toczyła się nóg MJ bo wyraźnie brak mu atletycznosci. 
 

Prawda jest taka ze bardzo fajny tatoo. Wyglada świetnie. 
 

w sumie do krytyki daleko bo się dowiedziałeś ze twoim sufitem to podwójne mvp nba. Niezłe jak na chłopaka z Polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Raven2156 napisał:

No to mamy pierwszego odważnego który się pochwalił swoim tatuażem! :D Muszę przyznać @lorak, że dziara zajefajna.

Nie będę nawet pytał o koszt wykonania czegoś takiego ale sam proces ile trwał? Zgaduje, że musiałeś co najmniej kilka sesji zaliczyć.

tak, dwie 6 i 6,5h. ale to był błąd, bo ostatnie godziny to męczarnia, lepiej coś takiego rozbić na więcej krótszych sesji.

koszt to nie wiem dokładnie, bo wykonano mi za darmo, ale z tego, co mówił tatuator, to co najmniej 2 tysiące.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wykonanie, pomysł odważny.

@lorak

Mam parę pytań bo trochę też w temacie jestem ale nie ten poziom co Ty. Not even...

Skąd pomysł na akurat taką "poze" MJ? Jakiś szczególny moment w karierze czy ot tak? 

Czemu dwa identyczne na oby łydkach? Tu pytanie głębsze dla mnie bo szczerze rzadko spotykam taka koncepcje 

Ile lat temu robiles? 

Może mnie nikt za bardzo nie kojarzy ale miałem konto i na eb także w szoku lekkim mimo wszystko jestem bo Loraka pomimo tysięcy przeczytanych postów jego autorstwa pamiętam nie jako fana MJa szczególnie :)

pozdro!

Edytowane przez Calogero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.