Skocz do zawartości

[2031-2032] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 10 (na pierwszym miejscu goscie)

Mavericks 69 - 76ers 103
play-by-play

Suns 148 - Pistons 139
play-by-play

Heat 80 - Jazz 108
play-by-play

Magic 103 - Wizards 86
play-by-play

Rockets 103 - Nuggets 93
play-by-play

Raptors 85 - Hornets 118
play-by-play

Timberwolves 98 - Warriors 112
play-by-play

Lakers 108 - Kings 109
play-by-play

Celtics 85 - Cavaliers 104
play-by-play

Trailblazers 81 - Spurs 105
play-by-play

Bucks 86 - Clippers 111
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, eMeS napisał:

wieści z ostatniej chwili: Chris Webber nadal gra dla Magic :P

nie chce mi się szukać -> ale kiedyś czytałem tu piękne zdanie o Webberze, Smithie i kiblu :P 

btw - pamiętam daaaawne czasy (z Paytonem i Ronem Harperem w back-courcie) jak w Magic nie było jednego sensownego trójkowicza -> teraz mam 100, 100, 98, 97, 89, 81, 72 a w ścisłej 7-osobowej rotacji tylko Smith i Perk nie potrafią w trójki ❤️

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 11 (na pierwszym miejscu goscie)

Jazz 114 - Spurs 106
play-by-play

Trailblazers 93 - Hawks 101
play-by-play

Pistons 117 - Celtics 105
play-by-play

Timberwolves 93 - Wizards 119
play-by-play

Nuggets 98 - Clippers 90
play-by-play

Nets 102 - Bulls 81
play-by-play

Warriors 97 - 76ers 104
play-by-play

Knicks 94 - Lakers 99
play-by-play

Cavaliers 111 - Rockets 101
play-by-play

Mavericks 113 - Magic 127
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się nabytkom 76ers. 
 

Horry za 1.200.000 o statystykach graczy 16.000.000 i Kobe poza LBJ najlepszy gracz średniego pokolenia robią pod górkę innym zespołom. Chyba ten system nagradzania wyników jest ciut za mocny. 

Smutne to Star power jest gdzie mimo dowalenia w Heat S5 najpierw idą gracze 76ers pitem długo długi nic i gdzieś tsm mój drugi gracz czyli Finley po scrolowaniu tabelki 

Overkill jak cholera. To trzeba zdelegalizować. 

Takie to Golden z Durantem jest. 
i jeszcze fart ze x2 gram z 76ers bez lidera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 12 (na pierwszym miejscu goscie)

Spurs 116 - Bulls 92
play-by-play

Nuggets 77 - Pistons 132
play-by-play

Jazz 117 - Bucks 91
play-by-play

Wizards 103 - Nets 86
play-by-play

76ers 117 - Heat 115
play-by-play

Trailblazers 92 - Magic 129
play-by-play

Mavericks 123 - Hawks 141
play-by-play

Kings 132 - Timberwolves 102
play-by-play

Lakers 110 - Cavaliers 100
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ignazz napisał:

Przyjrzałem się nabytkom 76ers. 
 

Horry za 1.200.000 o statystykach graczy 16.000.000 i Kobe poza LBJ najlepszy gracz średniego pokolenia robią pod górkę innym zespołom. Chyba ten system nagradzania wyników jest ciut za mocny. 

Smutne to Star power jest gdzie mimo dowalenia w Heat S5 najpierw idą gracze 76ers pitem długo długi nic i gdzieś tsm mój drugi gracz czyli Finley po scrolowaniu tabelki 

Overkill jak cholera. To trzeba zdelegalizować. 

Takie to Golden z Durantem jest. 
i jeszcze fart ze x2 gram z 76ers bez lidera. 

Kittels zarabia jak rols gra jak ss ... ale tu pochwalić trza za zaoferowanie umowy takiej a nie innej, gdyby mnie było stać bym nie zwlekał nawet chwili żeby mu przedłożyć nawet x2 większą kaskę ... w sumie ciekawe że nikt inny nie wyłożył takiej kaski

 

A słowem co do grafiku, to ciekawe tutaj mamy rozbieżności, jedne ekipy 5 spotkań rozegranych inne już naście ...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elwariato napisał:

Kittels zarabia jak rols gra jak ss ... ale tu pochwalić trza za zaoferowanie umowy takiej a nie innej, gdyby mnie było stać bym nie zwlekał nawet chwili żeby mu przedłożyć nawet x2 większą kaskę ... w sumie ciekawe że nikt inny nie wyłożył takiej kaski

 

A słowem co do grafiku, to ciekawe tutaj mamy rozbieżności, jedne ekipy 5 spotkań rozegranych inne już naście ...  

Rok temu grał u mnie później u Ciebie za  LLE 1,2mln, w mojej drużynie przypakował na campach ale abstrahując od tego nawet bez tych campów zjadła rywali z wyższymi kontraktami. Czyli   już wtedy przed progresem zasugiwał na więcej niż LLE.

A teraz też fart 76ers.  

Edytowane przez gimmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.