Skocz do zawartości

[2031-2032] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, january napisał:

Co z nią dokładnie nie tak?

Masz 15 zawodników w składzie a ustawiasz 5 osobową rotację... weź ustaw po minimum 1 rezerwowym na pozycji, jak pozostałe 28 zespołów w lidze, szanujmy się choć trochę.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No, ale przecież gierka mi dobiera z automatu zawodników na pozostałe minuty z dostępnych - tych których uważa za najlepiej przypasowanych do danej pozycji.

Gierka niestety dobiera z dupy, masz przykład tego s-jaxa na pg.

5 minut temu, january napisał:

Brand nie jest u mnie od początku sezonu ustawiony w rotacjil, a gra po 24 mpg.

Więc w czym masz problem, żeby ustawić go na 3 slocie i przygotować rotację jak reszta ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

a i tak jest w C's drugim najlepszym PG -> wg Twoich kryteriów :) 

+ z tego co widzę jako rezerwowy SG wchodził Devin Brown -> który jako SG prezentuje poziom prawie taki co Jackson, ale jako PG jest totalnie marny

gierka dając Devina na SG a Stephena na PG zachowała się bardzo racjonalnie (ja bym pewnie dał Jacksona jako backup na obu, ale wiadomo -> ja jestem mastermindem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

a i tak jest w C's drugim najlepszym PG -> wg Twoich kryteriów :)

 Zaraz się okaże, że ktoś wyjebie wszystkich PG ze składu i zacznie grać C.

2 minuty temu, january napisał:

A kogo miała dać na PG z ciekawości, jak wymiany Boykinsa mi nie wklepaliście, a McInnis był na IL? :)  Chętnie się dowiem.

Tak przez niedopatrzenie komisza, który wklepywał trejd i nie zupdejtował bazy doszło do precedsnsu, którego chcieliśmy uniknać. Co nie znaczy, że mamy przyzwalać teraz na różne krzywe akcje.

 

 

Kontekst dyskusji, które prowadziliśmy tutaj wszyscy w poprzednim sezonie był taki, że kończymy z ordynarnym tankowaniem i gramy "normalnie". Szukanie teraz kolejnych luk i kombinowanie, jak nagiąć istniejące zasady jest dla mnie nieeleganckie w stosunku to współgraczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Tak przez niedopatrzenie komisza, który wklepywał trejd i nie zupdejtował bazy doszło do precedsnsu, którego chcieliśmy uniknać.

Gracze byli recznie podmienieni, tylko potem widocznie baza zostala nadgrana :)

Save nie byl podgrany -> ale w zwiazku z tym prosilem o sprawdzenie czy Anthony jest w skladzie Magic.

Jak juz sobie dokuczamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matiwrona napisał:

Powiem tak my się wszyscy jakoś staramy jak tankujemy to normalnie, niektórzy się nie kryją z tym piszą, o zwalnianiu najlepszego gracza swojego Elton Brand wiem zabawa ale szanujmy innych graczy.

i dlatego póki co to Celtics są jedyną drużyną która jest zagrożona trade requestami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.