Skocz do zawartości

[2031-2032] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

I do tego był gamewinner Haddadiego :D

 

 

 

Dzień 69 (na pierwszym miejscu goscie)

Nets 88 - Sonics 111
play-by-play

Rockets 83 - 76ers 121
play-by-play

Trailblazers 106 - Spurs 94
play-by-play

Jazz 90 - Nuggets 97
play-by-play

Mavericks 93 - Pacers 95
play-by-play

Clippers 111 - Bucks 100
play-by-play

Celtics 74 - Grizzlies 103
play-by-play

Hornets 131 - Timberwolves 127
play-by-play

Wizards 119 - Kings 108
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Matt Geiger - MIN - 6 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Jak to jest w simce? Dlaczego gość, który z racji sredniego rzutu nie jest żadną opcją w ataku regularnie cegli najwięcej w drużynie (Mookie)? Czy zawodnicy maja jakies ukryte współczynniki (jak np. swego czasu w FM), które o tym decydują?

jak grasz outside to zawsze obwodowi będą nakurwiać :)

imho skoro masz dwóch legitnych scorerów pod koszem to mógłbyś popróbować balanced (tylko wtedy Mutombo może być problemem)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 70 (na pierwszym miejscu goscie)

Magic 122 - Lakers 111
play-by-play

76ers 107 - Heat 100
play-by-play

Spurs 98 - Jazz 113
play-by-play

Cavaliers 99 - Celtics 79
play-by-play

Pistons 98 - Timberwolves 108
play-by-play

Suns 98 - Warriors 101
play-by-play

Knicks 91 - Mavericks 94
play-by-play

Sonics 118 - Rockets 111
play-by-play

Nets 92 - Grizzlies 108
play-by-play

Kings 105 - Wizards 118
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pablo81 napisał:

Okafor 5/27, Jefferson 1/6 FG. Nie rozumiem tej gry. Nie łapie jak goscie z takimi cyferkami maja takie dziadowskie FG% (zarowno ostatnio jak i w sezonie - Okafor w sezonie, Al ostatnio). Do k... nędzy są silni i mają zajebiste inside scoring...

Jak zobaczyłem te cyfry to od razu sobie pomyślałem, że gra robi Ci na złość ;)

Ale:

- Big Al, 1/6 w 14 minut ... spadł za 6 fauli,

- Emeka ma b. słaby jumpshot, i inne skille które mogą mieć wpływ (ale mniejszy) na scoring = handling + nie jest za szybki + niezbyt skoczny,

- grasz outside, Pacers (jeżeli chodzi o Ala) tak nie grali = chłopaki cegłują pewnie z półdychy,

- defensywa rywali, zarówno jej słabe i mocne punkty. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Okafor gra C, więc teoretycznie Jumpsgot i szybkosc nie powinne mu przeszkadzac.

2. Dream Team simki z ostatniej dekady czyli 76ers też gra outside i Shaq na PFie z tak samo kiepskim Jumpahotem gra rewelacyjnie (swietne FG%).

3. Chciałbym spróbować zagrać balanced, ale zauważyłem, że drużyny nie grające "outside" grają sporo poniżej swojego potencjału (może poza Kings). Lakers, Pacers czy Warriors mają lepsze kadry niż wyniki.

Spróbuję zagrać cięższy Jeffersonem (ale szybszym) na C, a Emeką na PF i ustawię "balanced". Nie jestem przekonany, ale trzeba reagować :)

Edit.

W zeszłym sezonie tez miałem fajna parę podkoszowych - Brown/Okafor i zacząłem sezon na "balanced". Start, to bilans 0-6, potem W% w okolicach 0.500. Jak tylko zmieniłem na "outside" od razu poprawa i wskoczylem na miejsce premiowane PO. I gralem wtedy Maggettem na SG :)

Wiec jednak poprobuje dalej outside :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej simce chyba outside scoring > inside scoring, nawet taki Shaq-wymiatacz robi takie sobie 53,8%TS w całej karierze, gdy Allen czy Hill w ostatnich sezonach kręcą się w okolicach 60%TS jako elite outside scorerzy. C-Webb ma w całej karierze 52%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

W tej simce chyba outside scoring > inside scoring, nawet taki Shaq-wymiatacz robi takie sobie 53,8%TS w całej karierze, gdy Allen czy Hill w ostatnich sezonach kręcą się w okolicach 60%TS jako elite outside scorerzy. C-Webb ma w całej karierze 52%. 

ta gierka jest jakoś z 2001

więc wyprzedziła swój czas z tą modą na trójki :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Pablo81 napisał:

1. Okafor gra C, więc teoretycznie Jumpsgot i szybkosc nie powinne mu przeszkadzac.

Moje doświadczenie mówi mi co innego 😉

53 minuty temu, Pablo81 napisał:

 

2. Dream Team simki z ostatniej dekady czyli 76ers też gra outside i Shaq na PFie z tak samo kiepskim Jumpahotem gra rewelacyjnie (swietne FG%).

Nadrabia masą i wzrostem, zobacz inne jego skille. Np handling. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

ta gierka jest jakoś z 2001

Nom, ale FG wysokich jest mocno zaniżone, ciekawe czy był jakikolwiek big man, który zbliżył się do poziomu Iversona, Jordana czy Hilla z ostatnich sezonów pod względem scoringu (oni regularnie robią te 58-60%TS), a w realu to się zdarza niekiedy. Więc te 52%TS takiego Jeffersona z tego sezonu to raczej bardzo solidny wynik jak na standardy tej simki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pablo81 napisał:

Stworzona przez Ciebie klasyfikacja wg istotnych dla pozycji skilów mówi, to co ja napisałem

To była tylko zabawa 🙃

Ofensywni wysocy nie opierają się tylko na inside sht. Wystarczy sobie pogrzebać w ich skillach. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 71 (na pierwszym miejscu goscie)

Bucks 113 - Pacers 92
play-by-play

Hornets 104 - Nets 98
play-by-play

Wizards 113 - Grizzlies 102
play-by-play

Warriors 114 - Spurs 90
play-by-play

Sonics 115 - Lakers 106
play-by-play

Cavaliers 127 - Kings 142
play-by-play

Pistons 118 - Trailblazers 107
play-by-play

Magic 103 - Heat 115
play-by-play

Raptors 87 - Mavericks 110
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Penny Hardaway - DET - 25 days
    Captain Kirk - ORL - 6 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krzemo napisał:

 

- grasz outside, Pacers (jeżeli chodzi o Ala) tak nie grali = chłopaki cegłują pewnie z półdychy,

Aż przeczytałem sobie dokładnie całą relację z meczu. Okafor z Jeffersonem pudłowali w znakomitej większości rzuty z inside. Nie wiem jak to wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 72 (na pierwszym miejscu goscie)

Celtics 89 - Bucks 99
play-by-play

Raptors 94 - Rockets 112
play-by-play

Jazz 120 - Kings 116
play-by-play

Timberwolves 120 - Sonics 132
play-by-play

Hawks 95 - Spurs 114
play-by-play

Pistons 96 - Heat 99
play-by-play

Trailblazers 106 - Hornets 101
play-by-play

Grizzlies 107 - Bulls 81
play-by-play

Lakers 76 - Magic 113
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.