Skocz do zawartości

[2031-2032] Power Ranking


eMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Zarząd Miami Heat jest zadowolony z przeprowadzonych wymian choć nie odbyło się bez ważnej straty  najpierw Mike'a Finleya a potem Dereka Harpera, który jest zasadniczo dużo lepszym rozgrywającym niż Kenny Anderson ( zdecydowanie lepszy passing oraz obrona obwodu). Spurs pozyskali na prawdę mocnego gracza jednakże zysk po stronie MIami był dwojaki. Mimo rozdrobnienia na dwa lepszego gracza pozyskano nie tylko porównywalnego rozgrywającego ( choć gorszy bo nie może tak jak Harper grać na SG) ale i Pennego Hardawaya gracza do zadań specjalnych z ławki oraz co ważne dla klubu pozyskany 1rder wraz z wypracowanym cap space otworzył drogę do sprowadzenia dwóch graczy podkoszowych na ławkę. Dirk Nowitzki oraz LaPhonso Ellis. Uzupełniają oni Sheeda i pozyskanego centra na lata Jermeina O'Neala.

Zwróćcie uwagę że wystaję teraz tylko 240.000$ poniżej cap i w innych scenariuszach trudno by mi było zmieścić każdego z graczy  9.000.000&1.600.000 to dla mnie przy Harperze niemożliwe do zrealizowania. Co ważne wsparcie pozyskałem oddając 2rdery tylko więc tu stan posiadania 1rd jest niezmienny. Kwestią otwartą jest ewentualny trade Dannego Grengera który w rotacji jest 7 graczem zespołu ale na przeładowanej u mnie pozycji SG/SF.

 

Zysk uzupelniają niezwykle uniwersalni  S-Jax oraz Matt Barnes 

 

Ostatecznie Heat odmłodzili skład uciekając z wysokich mimo wszystko kontraktów Harpera i Campbella na rzecz szybszych i młodszych o'Neala i Andersona .

Ogólnie offseason uważam za niezwykle udany choć tylko 4 podkoszowych na cały sezon zmusi mnie zapewne do testu Hilla na PF. 12 osobowa rotacja bedzie kolejnym wyzwaniem ale takim zestawem wchodzimy w PO więc zacieśniłem jakość kosztem ilości

w zeszłym roku sny o potędze pokrzyżowała kontuzja Harpera. Zarząd postanowił odmłodzić ekipę S5  uciekając z dwóch najstarszych zawodników 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też jestem bardzo zadowolony. Z grubsza Magic mają gotowy skład na najbliższe 4 sezony (z core Perkins/Smith/Nocioni/Martin/Ridnour/Okur/Hinrich), gdzie dopiero w 4 roku będzie lipa z dobraniem rolsów (suma kontraktów tej 7mki to będzie prawie 78 baniek :)).

Liczę że chociaż 1 mistrzostwo z tego będzie.

 

Sonics też myślę że fajnie zrobieni pod 'przyszłość' więc jak ktoś zna jakiegoś potencjalnego GMa to zapraszam do przejęcia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.