Skocz do zawartości

[2031-2032] Power Ranking


eMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zlukałem tego 'lepszego od Nocioniego' Scotta - on ma  o 2 pts mniej w scoringu (inside + js + 3pt) + overall jest słabszy

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

A czego brakuje Hornets? Cztery bardzo mocne nazwiska na swoich pozycjach, fit też wygląda bardzo dobrze do taktyki outside.

Chyba mimo bardzo dużego rozwoju Noaha i Hibberta,wciąż pozycja centra dzieli mnie od największych. Kiedy @Pablo81 puścisz wreszcie tego Okafora? :D

Hornets są spoko - na zachodzie pewnie walczyliby o HCA (są lepsi od przykładowych PTB, bo jednak Pierce to legit 1sza opcja), na wschodzie jest po prostu kilka ekip które są 'bardziej spoko' :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

A czego brakuje Hornets? Cztery bardzo mocne nazwiska na swoich pozycjach, fit też wygląda bardzo dobrze do taktyki outside.

Chyba mimo bardzo dużego rozwoju Noaha i Hibberta,wciąż pozycja centra dzieli mnie od największych. Kiedy @Pablo81 puścisz wreszcie tego Okafora? :D

Emeka ma kolejne dobre campy, więc nie za szybko.

Btw powinniamy założyć temat "Komentarze do power ranking", bo teraz jak ktoś wrzuci swój ranking, to nawet nie dowiem się, że jestem w czołówce Zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Teraz zlukałem tego 'lepszego od Nocioniego' Scotta - on ma  o 2 pts mniej w scoringu (inside + js + 3pt) + overall jest słabszy

Niech będzie ten sam tier (overall może tak, ale imo lepsze rozłożenie skilli u Scotta), co nie zmienia całej reszty wypowiedzi. Nie wiem czy chcesz od najlepszego gracza, czy od pierwszej opcji w ataku? Biorąc pod uwagę od najlepszego to:

Iverson > Smith

Al > Martin/Perk

Malone = Martin/Perk

Scott = Nocioni (może być nawet na korzyść Nocioniego, przepaść między AI, a Smithem i tak nadrabia :P) 

Miles < Bibby

Davis = Okur

Reszta ławki i fit na Twoją korzyść, jak dla kogoś ważniejszy jest 7-8 gracz w rotacji to ok - Magic są lepsi

 

3 minuty temu, julekstep napisał:

@SlaKB teraz poza Scottem to jeszcze zobaczyłem że Ty albo grasz 'big ball' (z Mielonym na SF) albo liczysz na zdrowie i duże minuty od 39-latka (powodzenia!) 

Jakie duże minuty? :D 15 na mecz to duże minuty? Poza tym nie wiem czy pamiętasz Wesa Johnsona albo Larrego Birda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Jakie duże minuty? :D 15 na mecz to duże minuty? Poza tym nie wiem czy pamiętasz Wesa Johnsona albo Larrego Birda

Czyli Miles w s5? Też grubo.

A Birda właśnie pamiętam -> połamał się rok temu :) 

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Al > Martin/Perk

tendencyjne to mocno

do outside zawsze wybiorę DPOTY level centra (100 - w bloku, dreb i oreb, 90 driveD, 84 - postD), który nie kaleczy ataku niż typa nastawionego na ofensywę (nawet jeśli ma przy tym spoko D)

 

no i to Ty będziesz miał najgorszego gracza w s5 i to zdecydowanie (większa 'przepaść' jest między BIbbym a Milesem niż między AI a Smithem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

Czyli Miles w s5? Też grubo.

A Birda właśnie pamiętam -> połamał się rok temu :) 

tendencyjne to mocno

do outside zawsze wybiorę DPOTY level centra (100 - w bloku, dreb i oreb, 90 driveD, 84 - postD), który nie kaleczy ataku niż typa nastawionego na ofensywę (nawet jeśli ma przy tym spoko D)

 

no i to Ty będziesz miał najgorszego gracza w s5 i to zdecydowanie (większa 'przepaść' jest między BIbbym a Milesem niż między AI a Smithem)

Zobaczymy, Griffith będzie zdrowy to będzie grał, jeśli nie to Miles jako piąty gracz jest ok. 

No jak Ty wolisz Perka od Ala to się nie dogadamy

Przeceniasz Smitha i to zdecydowanie (już od dnia draftu, kiedyś też tak przeceniales CWebba zanim zrobił krok do przodu) oczywiście w D jest zajebisty, ale kilku takich graczy się w lidze znajdzie, a Iverson to jest one man army, drugiego takiego gracza w ofensywie po prostu nie ma. 

Jeżeli rozmawiamy o tym, że masz lepszy skład w obronie to się zgodzę, ale zapominasz jak ważny jest PG w simce, dodatkowo cały atak oparty na Martinie i Nocionim, który jest o 3 punkty lepszym scorerem niż moja 4 opcja :)

przepaść między najlepszym graczem "wazy" chyba więcej niż między piątym

Ten nie kaleczacy w ofensywie Perk robi niecałe 40% z gry, jak Haywood robił 38% to się śmiałeś jakie to drewno w O i lepszy jest już Bradley, bo robi 20% ale mniej rzuca :D

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, SlaKB napisał:

Ten nie kaleczacy w ofensywie Perk robi niecałe 40% z gry, jak Haywood robił 38% to się śmiałeś jakie to drewno w O i lepszy jest już Bradley, bo robi 20% ale mniej rzuca :D

no i na campach dostał +2 (ins), +2 (jumpshot), +2 (handling) - więc powinien przekroczyć 40% - czyli dla defensywnego centra poziom, który można określić jako 'nie kaleczy'

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Serio Nuggets? Ze słabszym Zo i Clydem, z gorszym Tinsleyem (zamiast Perrego) i bez Millera (Ricky Davis to inna para kaloszy). No i Boozer pod koszem.

Skąd to zdziwienie :) ?

Tinsley nie jest gorszy w ataku niż Perry, lepiej broni. Para Zo - Boozer jest lepsza niż Zo - Sabas / Odom, tylko na SG wyglądam przez własne gapiostwo słabiej (tylko w off :P) , ale punkty Millera nadrobi Boozer.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejszy nius z rankingu który przygotowuje:

Magic - 71,61

Pistons - 71,60

❤️ (a ranking ze względu na specyfikę dyskryminuje wielkiego Okura)

Na dziś takie coś, bo komentarzy mi się nie chce :P

EAST:

image.png.2f42d20ec3d8582f167b1822dc9abd39.png

WEST:

image.png.22c2cad05d18a655360a6728cd47f32c.png

 

sorry @january, ale wygląda na to że masz godnego przeciwnika w @Sylvinho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SlaKB napisał:

Tak na szybko.

Contenderzy 1st tier: Sixers, Wizards, Grizzlies, Pistons (trochę życzeniowo)

2nd tier: Heat, Cavs, Spurs, Nuggets (mimo spadków ciągle groźni), może Magic

PO wschód:

1. Pistons

2. Sixers

3. Wizards

4. Magic

5. Heat

6. Cavs

7. Hornets

8. Knicks

9. Pacers

10. Hawks

11. Bucks

PO zachód:

1. Grizzlies

2. Spurs

3. Nuggets

4. Wolves

5. Jazz

6. Suns

7.  Warriors

8. Mavs

9. Lakers

10. Sonics

11. Blazers

12. Kings

Picki: Celtics, Rockets, Raptors, Nets, Clippers

Miami już obliczone po zmianach z Jermaine O Nealem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update rankingu 'cyferkowego' po ostatnich trejdach:

EAST:

image.png.6e2c4dde3f91e7c9d6495c28b541d156.png

WEST:

image.png.acd4abf6e619e432f83ff9886eaef792.png

Lakers w końcu zaczęli spełniać kryteria do rankingu i od razu wydają się pewniakiem do PO.

Bulls się fajnie osłabili i weszli do grona 'kasztanów' (chociaż Raptors tutaj wciąż królują)

Magic przekroczyli granicę 72 pts (czyli weszli do 1szego tiera drużyn)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Już Pippena oddałeś, w zakładzie z mojej strony był Al, a z Twojej Bynum

Szykuj już wymianę Bynum za Nelsona

Nooo Walker >Pippen :D także wiesz, tu raczej zaprzeczyłem poprzednim praktykom! Wielcy Blazers szturmują PO w tym roku :) 

Jeszcze tyko Jamisonik za jakiegoś 3D SFa i wjeżdżamy na pełnej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nooo Walker >Pippen :D także wiesz, tu raczej zaprzeczyłem poprzednim praktykom! Wielcy Blazers szturmują PO w tym roku :) 

Jeszcze tyko Jamisonik za jakiegoś 3D SFa i wjeżdżamy na pełnej :D 

Ty nie masz backupa na PG xD

no chyba że LJ na SG a Dee Brown jako backup na 1-2 (ale to wciąż mało imho)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprobujemy różnych wariantów :D cieszy duet podkoszowy Walker-Bynum i lekkie odmłodzenie składu bo jednak Pippen to ostatni rok a Walker może by przedłużył za jakieś 10/r :D 

Do tego Rondo i Włoski duet na SF :D No będziemy walczyć, w sumie wolałbym Pippena niż Jamisona ze względu na fit, ale Jamison prawdopodobnie z ławki będzie grał w takim przypadku tylko nie chce słuchać o trade request No bo Walkera to na pewno z s5 nie wygryzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Poprobujemy różnych wariantów :D cieszy duet podkoszowy Walker-Bynum i lekkie odmłodzenie składu bo jednak Pippen to ostatni rok a Walker może by przedłużył za jakieś 10/r :D 

Do tego Rondo i Włoski duet na SF :D No będziemy walczyć, w sumie wolałbym Pippena niż Jamisona ze względu na fit, ale Jamison prawdopodobnie z ławki będzie grał w takim przypadku tylko nie chce słuchać o trade request No bo Walkera to na pewno z s5 nie wygryzie :)

Jamison-Bynum to fajnie fitujacy duet pod koszem, nie wiem po co szukać kwadratowych jaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.