Skocz do zawartości

[2031-2032] Power Ranking


eMeS

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Warriors są mocni niby, ale z drugiej strony Ariza w tamtym sezonie w 30 minut robił 7 ppg, a Davis mimo świetnych skilli w PO zazwyczaj wygląda cienko i nie przeszedł jeszcze pierwszej rundy.

Nie przeszli, ale z mistrzowskimi Kings zrobili siedmiomeczówkę w tej pierwszej rundzie.

Baron Davis - Jason Richardson - Trevor Ariza - Kevin Garnett - Tyson Chandler

Na papierze to wygląda cholernie mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

SlaKB kontynuuje hejt na Magic ❤️

Jaki hejt? Dałem Cię do grona contenderow. W tamtym sezonie mówiłem, że Twój bilans z RS jest lepszy niż jakość składu i w PO nastąpi weryfikacja. Tak też się stalo więc nie wiem w czym problem? Przeceniasz swój skład i tyle (ja dając siebie na pierwszym miejscu również :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie przeszli, ale z mistrzowskimi Kings zrobili siedmiomeczówkę w tej pierwszej rundzie.

Baron Davis - Jason Richardson - Trevor Ariza - Kevin Garnett - Tyson Chandler

Na papierze to wygląda cholernie mocno.

Niby tak, ale Ariza nie przekroczył w karierze 6,4 ppg, a Richardson cały czas kręci się w okolicach 11 ppg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Pg - Bibby 40ty

Sg - Martin 23ci (za Gillem :) )

Sf - Noccioni 78my !

Twój własny ranking :)

Ciii, Magic są mocniejsi niż Sixers w prime 

2 minuty temu, julekstep napisał:

i dwaj topowi big meni + jeden z bardziej uniwersalnych grajkow simki jako 6th man

No i ten skład według Ciebie jak powinienem sklasyfikować? Murowany kandydat do tytułu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Nie sa mocniejsi niz 76ers w prime.

Obecnie zdecydowanie top-3/5 w lidze

Dobrze, że mi powiedziałeś xD

Proszę Cię.. To ja się tak nie klasyfikuję mając TOP3 gracza ligi, topowego Big Mana, który jest bardziej uniwersalny od Twojej dwójki (chociaż oczywiście w obronie minimalnie odstaję), SFa lepszego niż Nocioni, 22/12 z solidną obroną PFa i kilku niezłych rolesow z Davisem na czele :P

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Dobrze, że mi powiedziałeś xD

Proszę Cię.. To ja się tak nie klasyfikuję mając TOP3 gracza ligi, topowego Big Mana, który jest bardziej uniwersalny od Twojej dwójki (chociaż oczywiście w obronie odstaję), SFa lepszego niż Nocioni, 22/12 z solidną obroną PFa i kilku niezłych rolesow z Davisem na czele :P

ten SF lepszy od Nocioniego (przy mojej taktyce outside) to chyba jak Iverka tam wystawisz xD

mam najlepszy defensywny duet (gdzie obaj nie sa przy tym szkodnikami w O jak przyslowiowy Ben Wallace) pod koszem i jeden z najlepszych ofensywnie duetow wingow (gdzie Martin stal sie juz przyzwoitym obronca) + bardzo solidna lawka

wiec z grubsza tylko na PG nie jest 'bardzo dobrze'

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to najlepszy duet ofensywnie pod koszem, który jest lepszy w defensywie niż Twój duet podkoszowych w ofensywie, a na obwodzie sam Iver daje tyle co Martin+Nocioni, dodatkowo jest Scott, który dalej ma bardzo fajne skille i solidny w tym momencie roles Miles. Na ławce jest prawdopodobnie najlepszy backup na PF-C w lidze czyli Davis. W rotacji z ławki na PG-SG szału nie ma, ale nie mam się też czego wstydzić. Mimo tego nie czuje się zbyt mocno (te moje predictions co do Pistons to myślenie życzeniowe) 

Generalnie na papierze te 4 teamy z mojego 1st tieru są spokojnie lepsze od Magic, te z drugiego to porównywalna jakość. Dodatkowo Magic dalej nie mają żadnego gracza ze ścisłego topu, a to też imo jest ważne. Inna sprawa, że papier jedno, a gra drugie. Misia mogą zdobyć nawet Blazers, przed poprzednim sezonem nikt nie stawiał na Kings.

btw. a Shaq i Comegys to już nie grają w tej lidze czy Twoje asy już są lepsze w D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Ja mam za to najlepszy duet ofensywnie pod koszem, który jest lepszy w defensywie niż Twój duet podkoszowych w ofensywie, a na obwodzie sam Iver daje tyle co Martin+Nocioni, dodatkowo jest Scott, który dalej ma bardzo fajne skille i solidny w tym momencie roles Miles. Na ławce jest prawdopodobnie najlepszy backup na PF-C w lidze czyli Davis. W rotacji z ławki na PG-SG szału nie ma, ale nie mam się też czego wstydzić. Mimo tego nie czuje się zbyt mocno (te moje predictions co do Pistons to myślenie życzeniowe) 

No super ze masz dobrych w O wysokich. Grasz inside i marnujesz Iverka, czy outside i ich?

Wybieraj swoja trucizne - ja nie musze bo mam wszystkie klocki fitujace pod maksymalizowanie zalet swoich grajkow. To jest zajebiscie wazna rzecz.

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Blazers Easy top4 Zachodu

Ekspert @SlaKB dal PTB za Sonics, wiec imho nie ma sie czym przejmowac xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

No super ze masz dobrych w O wysokich. Grasz inside i marnujesz Iverka, czy outside i ich?

Wybieraj swoja trucizne - ja nie musze bo mam wszystkie klocki fitujace pod maksymalizowanie zalet swoich grajkow. To jest zajebiscie wazna rzecz.ty

Tym się nie przejmuj, Malone grając outside robił 27 ppg :)

Fit nie jest zly tylko talentu brakuje, ale żyj dalej w świecie w którym Magic mają najlepszy roster w lidze

2 minuty temu, julekstep napisał:

Ekspert @SlaKB dal PTB za Sonics, wiec imho nie ma sie czym przejmowac xD

W tym zestawieniu założyłem, że @Qcin_69 zdąży przehandlować swoich weteranów za picki i skończy się sen o PO (już w tamtym sezonie nie wiedzieć czemu Jamison siedział na ławce długi czas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Tym się nie przejmuj, Malone grając outside robił 27 ppg :)

Fit nie jest zly tylko talentu brakuje, ale żyj dalej w świecie w którym Magic mają najlepszy roster w lidze

przeciez napisalem ze top3/top5 (team to beat na teraz sa imho Grizzlies z dwoma superstarami i niezla.obudowa)

Malone robil 27 ppg majac zawsze obok defensywnego klocka - teraz masz dwoch O-first wysokich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

przeciez napisalem ze top3/top5 (team to beat na teraz sa imho Grizzlies z dwoma superstarami i niezla.obudowa)

Malone robil 27 ppg majac zawsze obok defensywnego klocka - teraz masz dwoch O-first wysokich

No teraz Malone na 27 ppg nie stać więc nie muszę go maksymalizować, poza tym o obronę po campach Ala też raczej nie ma co się martwić. (Druga sprawa to to o czym pisałem wcześniej - Al przyszedł do mnie jako zastępstwo Malone, ten sezon jest bardziej przejściowy, ale że po campach wszystko wygląda spoko, to nie będę pisał, że awans do PO to sukces)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SlaKB napisał:

W tym zestawieniu założyłem, że @Qcin_69 zdąży przehandlować swoich weteranów za picki i skończy się sen o PO (już w tamtym sezonie nie wiedzieć czemu Jamison siedział na ławce długi czas)

@Qcin_69 już cały zeszły sezon się odgrażał że w tym roku awansuje do PO no i:

- miał fajne campy

- podpisał bardzo fajne MLE na FA

teraz ekipa - Rondo, Dee, Pippen, Jamison, Bynum + LJ jako 6th man + wygląda bardzo dobrze (chociaż HCA pewnie nie będzie, bo jednak brakuje tam sensownej 1szej opcji + sensownego wysokiego backupa)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SlaKB napisał:

W tym zestawieniu założyłem, że @Qcin_69 zdąży przehandlować swoich weteranów za picki i skończy się sen o PO (już w tamtym sezonie nie wiedzieć czemu Jamison siedział na ławce długi czas)

Rok temu walczyłem o Westbrooka, teraz nakurwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

@Qcin_69 już cały zeszły sezon się odgrażał że w tym roku awansuje do PO no i:

- miał fajne campy

- podpisał bardzo fajne MLE na FA

teraz ekipa - Rondo, Dee, Pippen, Jamison, Bynum + LJ jako 6th man + wygląda bardzo dobrze (chociaż HCA pewnie nie będzie, bo jednak brakuje tam sensownej 1szej opcji + sensownego wysokiego backupa)

To co mówi @Qcin_69 nie ma znaczenia gdy na stole pojawi się się ciekawy pick.

Pippen już w tamtym sezonie ssał pałkę, LJ też taki szałowy wcale nie jest. Jak ten skład się utrzyma to szansa jest, ale wątpię w to że się utrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

To co mówi @Qcin_69 nie ma znaczenia gdy na stole pojawi się się ciekawy pick.

Pippen już w tamtym sezonie ssał pałkę, LJ też taki szałowy wcale nie jest. Jak ten skład się utrzyma to szansa jest, ale wątpię w to że się utrzyma

Załóż się o Big Ala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

@Qcin_69 już cały zeszły sezon się odgrażał że w tym roku awansuje do PO no i:

- miał fajne campy

- podpisał bardzo fajne MLE na FA

teraz ekipa - Rondo, Dee, Pippen, Jamison, Bynum + LJ jako 6th man + wygląda bardzo dobrze (chociaż HCA pewnie nie będzie, bo jednak brakuje tam sensownej 1szej opcji + sensownego wysokiego backupa)

A czego brakuje Hornets? Cztery bardzo mocne nazwiska na swoich pozycjach, fit też wygląda bardzo dobrze do taktyki outside.

Chyba mimo bardzo dużego rozwoju Noaha i Hibberta,wciąż pozycja centra dzieli mnie od największych. Kiedy @Pablo81 puścisz wreszcie tego Okafora? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.