Skocz do zawartości

ATF All-Worst - draft


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

miałem dylemat, ale chyba znalazłem swojego konia pociągowego

Marcus Fizer 2001

wszystkie zaawansowane statystyki go kochają a myślę, że jako small ball C sprawdziłby się idealnie dodatkowo są tutaj wybrani jego koledzy, więc nie czułby się samotnie

@karpik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wybierać jakiegoś noname'a z równie c***owymi statami, może nawet ciut lepszymi pod tę grę, ale w tej grze potrzebuję pewnego skilla, mianowicie inbound plays, wiecie 3 sekundy do końca spotkania na tablicy wynik 12:12, więc nawet gdyby rywal wkozłował sobie piłkę w nogę i moi zawodnicy by ją przechwycili, ja jako świadomy trener biorę wówczas przerwę na żądanie i rozpoczynam piłką z boku... wobec tego nie może być inaczej i ostatni mój wybór w tym drafcie przypadnie zawodnikowi z mózgiem wielkości orzeszka arachidowego, który idealnie nadaje się do tego zadania specjalnego, aby dobić mojego przeciwnika i przypieczętować jego wygraną, a moją przegraną.

88. Wesley Johnson 2011/2012

 @Qcin_69

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los Kasztanieles zbudowani --------->

90.  Brendan Haywood 12/13, czyli legitne 44%TS

 

Dzięki za draft. Zebraliśmy wspólnie sporo kasztanów, szacunek! :D

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.