Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - grupa 1


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, julekstep napisał:

Starszy, jumperkujący George, który oddawał mniej niż 20% rzutów spod kosza (mniej niż przykładowo 37-letni Wade) ma robić za Worthy'ego?

mkay

ale uważasz, że nie dałby rady?

Wiadomo, że w swoim zespole odgrywa trochę inną rolę - chyba nikt nie ma wątpliwości że w roli finishera w kontrze by się odnalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, blackmagic napisał:

ale uważasz, że nie dałby rady?

Wiadomo, że w swoim zespole odgrywa trochę inną rolę - chyba nikt nie ma wątpliwości że w roli finishera w kontrze by się odnalazł

Uważam, że jeśli miał być przymierzany do roli finishera w 'Showtime' to wziąłeś nie te lata co trzeba (on w sumie nawet za młodu głównie jumperkował - więc generalnie to i tak nie jest jego rola, ale jednak wtedy był przeatletą).

Osobiście czuję sympatię, bo sam - patrząc na pozostałe picki - powinienem brać Wade'a '09 -> z tym że ja Wade'a brałem na samym początku (i wow factor mistrzostwa '06 wziął górę nad legitną trójką z '09) a Ty jednak już miałeś Magica jak dobierałeś George'a.

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

Uważam, że jeśli miał być przymierzany do roli finishera w 'Showtime' to wziąłeś nie te lata co trzeba (on w sumie nawet za młodu głównie jumperkował - więc generalnie to i tak nie jest jego rola, ale jednak wtedy był przeatletą).

Osobiście czuję sympatię, bo sam - patrząc na pozostałe picki - powinienem brać Wade'a '09 -> z tym że ja Wade'a brałem na samym początku (i wow factor mistrzostwa '06 wziął górę nad legitną trójką z '09) a Ty jednak już miałeś Magica jak dobierałeś George'a.

 

mhhh... dla mnie george i butler to były no brainy i robiąc redraft nie wziąłbym innych graczy - obaj potrafią dostać się pod obręcz i stamtąd wykończyć, obaj dobrze bronią i obaj mają rzut za 3. Każdy też jest niezłym kreatorem.

Oczywiście worthy miał lepsze statsy i więcej rzucał z okolicy obręczy ale moim zdaniem było to wynikiem stylu gry Lakers, na którym bardzo zyskiwał bo rzutem dysponował miernym  - nie ma wprawdzie shooting stats chyba z tego okresu ale ilość rzutów i skuteczność za 3 + skuteczność z wolnych pokazuje, że raczej jego największe zalety były przez magica wykorzystywane a wady (rzut) ukrywane - dostawał piłkę na swoje klepki i dzięki temu wyglądał tak dobrze - za czasów gry z Magiciem jego ts oscylował od 53 do 61%, jak tylko odszedł Magic spadł od razu do poziomu 45 -49%. 

abstrahując od wszystkiego powyżej - nie sądzisz, że Butler i George dostając piłkę w kontrze na puste pole kończyli by lepiej i częściej spod kosza?

 

tu masz hajlajty z sezonu 17/18 - brakuje atletyzmu?

Ma go mniej niż 29 letni Worthy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, blackmagic napisał:

Oczywiście worthy miał lepsze statsy i więcej rzucał z okolicy obręczy ale moim zdaniem było to wynikiem stylu gry Lakers, na którym bardzo zyskiwał bo rzutem dysponował miernym  - nie ma wprawdzie shooting stats chyba z tego okresu ale ilość rzutów i skuteczność za 3 + skuteczność z wolnych pokazuje, że raczej jego największe zalety były przez magica wykorzystywane a wady (rzut) ukrywane - dostawał piłkę na swoje klepki i dzięki temu wyglądał tak dobrze - za czasów gry z Magiciem jego ts oscylował od 53 do 61%, jak tylko odszedł Magic spadł od razu do poziomu 45 -49%. 

piękny PR :) (trochę ci dowalę i jeszcze przy okazji popropsuję swojego grajka -> co tam że nagnę wszystko pod tezę)

ot krótkie longevity i specyficzny styl gry nie sprzyjający 'dobremu zestarzeniu'

przecież jego TS już spadł radykalnie w sezonie 90-91 (największy spadek w karierze) - kiedy Magic jeszcze grał :)

wiec to 'jak tylko odszedl Magic' to gigantyczna nadinterpretacja (albo zwykle klamstwo)

21 minut temu, blackmagic napisał:

Ma go mniej niż 29 letni Worthy?

ja mam 28 letniego jbc

21 minut temu, blackmagic napisał:

abstrahując od wszystkiego powyżej - nie sądzisz, że Butler i George dostając piłkę w kontrze na puste pole kończyli by lepiej i częściej spod kosza?

od jednego z najlepszych finisherów w historii?

sądzę że nie

od swoich wersji 'bez Magica'? -> pewnie trochę tak (tak samo jak Wade pewnie by był w opór lepszy mając 'do dyspozycji' two-man game z Jokiem i zapewne cała masa innych przykładów z tego atf)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

piękny PR :) (trochę ci dowalę i jeszcze przy okazji popropsuję swojego grajka -> co tam że nagnę wszystko pod tezę)

ot krótkie longevity i specyficzny styl gry nie sprzyjający 'dobremu zestarzeniu'

przecież jego TS już spadł radykalnie w sezonie 90-91 (największy spadek w karierze) - kiedy Magic jeszcze grał :)

wiec to 'jak tylko odszedl Magic' to gigantyczna nadinterpretacja (albo zwykle klamstwo)

ja mam 28 letniego jbc

od jednego z najlepszych finisherów w historii?

sądzę że nie

od swoich wersji 'bez Magica'? -> pewnie trochę tak (tak samo jak Wade pewnie by był w opór lepszy mając 'do dyspozycji' two-man game z Jokiem i zapewne cała masa innych przykładów z tego atf)

1. Lol trochę się nie zrozumieliśmy - dla mnie worthy był absolutnym topem w rym czym robił (co nie zmienia faktu ze korzystał na stylu lakers czy talencie Magica) 

2. Spadł w ostatnim sezonie Magica ale ciagle był powyżej 53% co jak na tamte czasy było ciagle wartością efektywna. Po odejściu Magica przez 2 sezony miał 49% Wiec albo było to spowodowane jego odejściem albo starzeniem ale wtedy spadałby rok po roku a nie spadł na 49 i stał dalej (oczywiście to moja opinia)

3. Od tego co grają bez Magica a nie w porównaniu do worthyegp

4. Uważam ze na skuteczności dzięki obecności Magica zyskaliby więcej niż mieli by stracić na wyższym poziomie obrony w atf. Suma Summarum biorąc pod uwagę całe zespoły nie sadze by George miał kończyć pod obręczą w tym atf gorzej niż worthy w tym atf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, blackmagic napisał:

4. Uważam ze na skuteczności dzięki obecności Magica zyskaliby więcej niż mieli by stracić na wyższym poziomie obrony w atf. Suma Summarum biorąc pod uwagę całe zespoły nie sadze by George miał kończyć pod obręczą w tym atf gorzej niż worthy w tym atf

Przeciez real life Kidd jest jakies 5x blizej real life Magica jesli chodzi o transition offence niz real life George/Butler real life Worthy'ego jesli chodzi o finishing.

Generalnie Kidd to topka rozgrywajkow w transition (u niego zawsze HCO bylo problemem, ale u mnie krolem HCO ma byc Jok), gdzie George/Butler to na poziomie atf meh finiszerzy.

Dodatkowo dochodza outlet passy Joka (najlepsze w zabawie) i Wade/Hornacek (obaj z combo niezlej zbiorki i playmakingu).

Ja generalnie oczekuje od Worthy'ego tego co faktycznie robil dajac mu bardzo dobre warunki ku temu -> Ty oczekujesz ze Twoi gracze beda grac inaczej niz grali (dajac ofc dobre warunki w postaci prime* Magica).

* to na pocieszenie dodam - ze te teksty ze Twoj Magic to juz nie 'ten' Magic sa mocno z dupy.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

Przeciez real life Kidd jest jakies 5x blizej real life Magica jesli chodzi o transition offence niz real life George/Butler real life Worthy'ego jesli chodzi o finishing.

Generalnie Kidd to topka rozgrywajkow w transition (u niego zawsze HCO bylo problemem, ale u mnie krolem HCO ma byc Jok), gdzie George/Butler to na poziomie atf meh finiszerzy.

Dodatkowo dochodza outlet passy Joka (najlepsze w zabawie) i Wade/Hornacek (obaj z combo niezlej zbiorki i playmakingu).

Ja generalnie oczekuje od Worthy'ego tego co faktycznie robil dajac mu bardzo dobre warunki ku temu -> Ty oczekujesz ze Twoi gracze beda grac inaczej niz grali (dajac ofc dobre warunki w postaci prime* Magica).

* to na pocieszenie dodam - ze te teksty ze Twoj Magic to juz nie 'ten' Magic sa mocno z dupy.

Niby tak ale jednak nie :)

W normalnych warunkach czyli butler z bulls i george z clipps pewnie masz racje. Ale otoczeni soba nawzajem i majac Magica za pg i LMA na skrzydle maja przestrzeń duzo lepsza do tego niz Worthy mial w Lakers wiec nawet bedac gorszymi finisherami moga dac ten sam efekt.

tyle o mojej druzynie. Natomiast jesli chodzi o Twoja to w HCO nie widze kompletnie tria Worthy Kidd Wade niezaleznie od tego jak dobrze Jok by kreowal. Z tego powodu James nie bedzie mial wcale lepszego air do robienia tego co robil w Lakers a nie bardzo mial mozliwosci do robienia w hco czegos wiecej. Ponadto wade i kidd w hco przy takim otoczeniu traca swoje zalety (kidd ogolnie to nie wiem co będzie robil - szczerze).

wziales inteligentych graczy ale wszyscy sa (na ten poziom) uposledzeni rzutowo i to ogranicza twoj team. Gdybys kilka pionkow dobral inaczej to mialbys szanse wygrac te zabawe a tak jest srednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta grupa jest słabsza od drugiej, ale nie jest źle

1. BiałaCzekolada2.0
2. blackmagic
3. Qcin_69
4. airmax
5. julekstep
6. Pablo81
7. lorak
8. January
9. P_M

jeśli już nie mogę głosować to trudno, przeżyję to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jeszcze się głosuje. Jeśli tak, to:

1. Biala Czekolada Idealny support do Lebrona, dlatego wierze że wygrałby tą grupę, mimo braku centra np. na Shaqa
2. January Dirk i Manu będą razem rozkurwiać, reszta składu też spoko
3. Qcin_69 Steal Rose'a, prime Duncan, Bird. Czuje to
4. Lorak Za Oladipo w dół, chociaż rozumiem zamysł
5.Pablo81,  Bardzo mi się nie podoba obudowanie Shaqa
6. Julekstep, bo fajny skład, ale no za tego Jokicia nie można wyżej
7. PM Fajny skład i nie mam się o co przyjebać, ale po prostu  reszta ma lepszych  zawodników 6-8
8. Blackmagic bo mam w pamięci PO Georga za czasów Melo z Jazz, gra tak sobie w PO, do tego nie wiem jak Magic wyglądałby w dzisiejszej koszykówce
9. Airmax Bo CP3 wkurwia mnie w momentach, kiedy mógł wygrać kilka serii w życiu i go nie było, chociaż połączenie z Ewingiem i reszta składu bardzo spoko, ale CP3 ma u mnie bana. 10.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.