Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - grupa 1


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1. Biała Czekolada 2.0

2. lorak

3. Blackmagic

4. QCin 69

5 january

6. airmax

7. Julekstep

8. Pablo81

9. P_M

bc20 ogólnie gardzę lebronem, ale tutaj obudowany w nowoczesny i optymalny sposób, trochę problemem mogą być mecz z Shaqiem, ale jemu wystarczy podkręcić tempo i z Webberem będą zdychać, ale za to BroLo powinien zrobić robotę

lorak obwód ogólnie straszny, ale do Giannis oriented ball powinno zajebiście działać, tylko serio nie wiem dlaczego Sheed a nie jakaś dojebana opcja obwodowa

blackmagic nawet nick pasuje do tego co tu się będzie działo, George z Butlerem powinni dobrze schować dostęp do Magica, którego na dole trzeba będzie jeszcze przepchnąć a jeszcze trzeba jednak założyć, że on korzystając ze swoich playmaking skills powinien lepiej wyglądać w help defense, szło też chyba coś bardziej pasującego zamiast Kinga tutaj wziąć no i RoCo to nie jest stoper, ale tutaj raczej tak nie będzie wykorzystywany, bo szkoda jego team D, bo to jego największy asset

QCin brakuje jakiejś prominentnej opcji, ale fajnie dopasowani gracze, AK47 powinien ukryć Birda, do tego Duncan łatający z tyłu, jedynie istnieje ryzyko bycia jebanym bez mydła przez obwód, ale trochę brakuje chetnych

january nie rozumiem takiego podniecania się grą Alonzo i skalowaniem się jej do takich gierek, Dirk dobrze schowany w obronie, ale w ataku ten zespół jest dziwny, z drugiej strony Ginobli z Johnsonem to miliony wykreowanych collapse, tylko tutaj problem wtedy będzie obrona, Imho to Dirk ~2005 mógłby tu robić lepszą robotę, ale wiadomo chodzi o PR

airmax trochę brakuje jakiegoś floor raisera z dojebanym scoringiem i większej ilośc mięsa za Ewingiem, ale tutaj widzę fajnie zbalansowany zespół, tylko nie wiem czy to środowisko dla Vince, Ewing za to powinien być lepszy, bo nikt nie będzie exploitował jego słabego post upu 

Julas jakoś nie kupuję Wadić z Kiddem, spacing leży zajebany pod ziemią i to pomimo zajebistego playmakingu, cięzko trochę exploitować value, chociaż Grant brzmi spoko, ale ten Worthy meh 

Pablo strasznie obudowany Shaq, bo ten Webber to jeszcze jeszcze ujdzie, ale Iverson bez spacingu to strata value jego driving shots, w których był zajebisty i to w skali historycznej, mało uniwersalni gracze raczej, nie kupuję tego, chociaż trio Shaq Webber Drexler ciekawe, ale nie najmocniejsze w grze i pewnie poza top 10

u PMa w sumie nic się nie klei, Harden i Peja w obronie, o c***, w ataku HArden i Penny meh, Gasol bez rzutu dystansowego, meh jedynie Majerle tutaj zajebiście by wyglądał, ale to trochę mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. @BiałaCzekolada2.0

podoba mi się ten skład ponieważ był budowany na zasadzie ,wiemy jak to wyglądało więc łatwiej sobie wyobrazić. LBJ gra/grał z Davisem i Irvingiem i bardzo sobie łatwo wyobrazić ,że to powinno zadziałać.trochę ławka za bardzo pod fit a nie pod talent.jak nie spierdoli się supportu dla LeBrona to może go pokonać w tej zabawie Jordan i Shaq .

2.@P_M

ok , jestem funboyem Pennyego :) ale Penny w 96 roku był przejabany , Bulls musieli na niego gameplan ustawiać , radził sobie z Pippenem , był kryty na zmianę a facet robił robotę . w dodatku ma Hardena jako scorera a Penny nie był z tych aby ball hogować piłę , zajebiście mogą się z Hardenem uzupełniać widzę to. pod koszem może bieda ale steal w postaci Rodmana rekompensuje .

3. @Pablo81

podoba mi się skład bo kolega pierdoli fity , brał największe overall talenty z puli i złożył zespół all-star . średnio mi się podoba Webbera do Shaqa , jakby tutaj wylądował ktoś fajniejszy byłby jedną lub dwie pozycje wyżej w moim rankingu. szacunek za budowę składu, ja uległem chorej modzie forumowej fit fit fit

4. @january

pamiętamy jak Dirk był przejebany w 2011 roku ale Manu za wcześnie. dlatego ląduje ten zespół u mnie na 4 miejscu chociaż resztę ekipy wyobrażam sobie przy Dirku. szczególnie Benek

5. @julekstep

zjebał tym Kiddem ale widzę Jokicia z Wade i Worthym :) jednak overall trochę za mało :)

6. @airmax

Chris Paul jako pick 1 rundzie to nie dla mnie , tutaj trzeba mieć jaja i wygrywać a oprócz RonRona nikt nie ma pierścionka.

7.@blackmagic

Magic w 1990 to już nie to samo i ogólnie overall słabo wygląda ten zespół.Butler i George fajnie wyglądają ale na poziomie all-time Aldridge i Jermaine to meh, brakuje jednego wysokiego kocura.

8.@Qcin_69

Do Duncana niepotrzebnie wzięty Stockton , który powinien iść do wysokiego pnr game. Larry bez pleców, w dodatku Mullin . nie wyobrażam sobie tego składu.

9. @lorak

ten Pan zna się na baskecie jak mało kto ale w tym drafcie zrobił sobie żarty :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Koelner napisał:

 

3. @Pablo81

podoba mi się skład bo kolega pierdoli fity , brał największe overall talenty z puli i złożył zespół all-star . średnio mi się podoba Webbera do Shaqa , jakby tutaj wylądował ktoś fajniejszy byłby jedną lub dwie pozycje wyżej w moim rankingu. szacunek za budowę składu, ja uległem chorej modzie forumowej fit fit fit

Po piłkarskim ATFie, gdzie, mając doświadczenie z FMa, starałem sie dobierać graczy pod konkretny styl, pasujących do siebie, a potem czytając argumentację okazywało się, że fit wszyscy mają gdzieś, teraz poszedłem w talent :)

I o ile zgodzę się, że CWeb z Drexlerem mogą sobie wchodzić w drogę, to już argumenty, że Shaq nie fituje z Iversonem, gdzie ten drugi będzie grał grał z ławki, gdy O'Neal będzie odpoczywał, mnie trochę rozpierd...ja.

Webber dobry midrange, więc do Shaqa ok + obwodowi nie potrzebujący super dużo piłki, z b. dobrą trójką - tu spaceing wydaje się sensowny. I jeszcze zarzut o brak obrony. Nie mam przecież większych dziur w D, a ciekawe ile pkt z pomalowanego zdobyliby c/pf rywali z Shaqiem '00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

 

8.@Qcin_69

Do Duncana niepotrzebnie wzięty Stockton , który powinien iść do wysokiego pnr game. Larry bez pleców, w dodatku Mullin . nie wyobrażam sobie tego składu.

 

@Koelner ale to kogo byś widział w miejsce Stocktona? Przecież John to nie tylko pnr, ma jeszcze cała masę innych elitarnych skillsow na poziomie ATF :) 

Larry Bird bez pleców nadal robił 30/10/10 i awansował do PO :) Mullin z ławki, przecież chyba wiadomo ze obaj z Larrym to mogliby razem grać co najwyżej na playstation- Larry gra w parze z AK47 a Kirilenko + Duncan w defensywie ukryliby nie tylko Larryego bez pleców, ale nawet bez śródstopia i z wrzodami żołądka po pepkowym Mullina :) 

Duncan w prime zniszczył prime Shaqa mając obok siebie- najslabszy(?) support w XXI wieku który zdobył tytuł, przy okazji robiąc MVP RS,MVP Finals i robiac taka linijkę dla fanów adv stats ze Polishlama ma nocne zmazy jak przyśnią mu się WS Tima z tamtego sezonu :) 

Sorry ze u mnie bez gameplanu, może to by trochę poprawiło PR tej drużyny, ale jestem w tym zbyt słaby żeby konkurować z co mądrzejszymi głowami na forum, no ale Stockton-Duncan wydawał mi się top fitem tutaj stad jestem trochę zaskoczony Twoja opinia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Białaczekolada2.0 

Mamy deal - jak ja go dam na 1 miejsce, to on mnie. Więc wygrywa.

2. Airmax

Bardzo podoba mi się zespół - solidny, świetnie wyciągnięto fit i talent. Trochę brakuje firepower w ataku, nie ma wow, ale nie ma też tragedii, a obrona jedna z najlepszych w zabawie. W tej dużo, dużo słabszej grupie zasługuje na 2 miejsce.

3. Blackmagic

A mi się akurat jego zespół podoba. Jest size, jest talent, jest kim atakować, jest kim bronić i widzę akurat ten zespół ze sobą grający. 

4. January

Poza pieprzeniem o Dirku(że niby jest prawie tak dobry w runie jak Kawhi) dla mnie ten zespół niczym się nie wyróżnia. Solidny średniak.

5. Qcin_69

Bytom blisko siebie i podobne cechy zespołu.

6. Julekstep

Team, który nie wie jak grać, ale w sumie ciekawi mnie gdzie by normalnie poszedł Jokic. 

7. P_M

Nie przekonuje mnie Marc i Penny do Hardena, inne dobre picki nie rekompensują tego.

8. Lorak

Bardzo dobry interior D ze słabym atakiem i mało ciekawym obwodowem. Brakuje talentu, oj brakuje.

9. Pablo81

Najgorsza obrona w grze i najgorsza ławka w grze. Nic mi się w tym zespole nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, january napisał:

9 PM
8 Pablo
7 lorak
6 Qcin
5 julekstep
4 airmax
3 BCK
2 blackmagic

 

 

4 godziny temu, Pablo81 napisał:

2. BC

3. Airmax

4. Julek

5. Qcin

6. PM

7. Lorak

8. Blackmagic

9. Rappar 

nie wiem czy celowo, ale w ten sposób zwrócono uwagę na jeden szkopuł. głosujący w swojej grupie przydzielają mniej punktów (1-8), niż osoby spoza (1-9), więc albo muszą zagłosować wszyscy z danej grupy, albo każdemu z automatu dać pierwsze miejsce w jego własnym głosowaniu, a resztę przesunąć o to jedno miejsce - jak zrobili January z Pablo. (swoją drogą @Pablo81 na końcu masz Januarego?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, airmax napisał:

To całe szczęście że Penny i Harden (na których skupiłeś 99% uwagi) mają całe łapy w pierścieniach :P 

W dniu 8.06.2020 o 17:18, rw30 napisał:

 

@Koelner tu chyba jako jedyny pamięta Penny'ego i docenia fit z Hardenem, a dokładając jeszcze Peje, ktory robi mega spacing i Gasol, ktory z 10-16-3pt tez potrafi być deadly i zagrać do przy tym podaniem, to naprawdę mój zespół ciężko jest bronić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał:

@Koelner tu chyba jako jedyny pamięta Penny'ego i docenia fit z Hardenem, a dokładając jeszcze Peje, ktory robi mega spacing i Gasol, ktory z 10-16-3pt tez potrafi być deadly i zagrać do przy tym podaniem, to naprawdę mój zespół ciężko jest bronić. 

Nie neguje, każdy ma jakąś wizję danego zespołu - mi Twój team średnio podchodzi, dlatego jest taka a nie inna pozycja w moim rankingu, natomiast wypominanie braku pierścienia u moich, jednocześnie ignorując to u Twoich wydaje mi się trochę brakiem konsekwencji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, airmax napisał:

Nie neguje, każdy ma jakąś wizję danego zespołu - mi Twój team średnio podchodzi, dlatego jest taka a nie inna pozycja w moim rankingu, natomiast wypominanie braku pierścienia u moich, jednocześnie ignorując to u Twoich wydaje mi się trochę brakiem konsekwencji ;) 

przecież Dennis ma misie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie niezły rozrzut bo w 9 osobowej grupie jestem i na 1 /2 miejscu i na 9.

osoboscie nie rozumiem czemu magic 89 który był mvp chyba 3 razy na przestrzeni 4 lat to już nie to i trochę mnie dziwią negatywne oceny mojego ataku gdzie poza onelem każdy jest w stanie rzucić mnóstwo punktów (a oneal to tez nie ben wallace przecież). Widać niewiele osób pamięta showtime który przecież był uznawany do niedawna za najlepszy ofensywnie zespół a tu mamy jego  very rich wersje. 

Co do pennego - tez był plakat na łóżkiem i był świetny - po prostu fit z hardem jest meh bo się nie uzupełniają - jeden o drugi tracą bez piłki (penny najbardziej bo jako spot up jest słaby) tu bardziej by się przydał jakiś sg w typie klaya a na 3 wtedy ktoś z 3 i minięciem zamiast tego ale harden ma biegać po zasłonach albo penny będzie stał bez obrońcy na 3. Dodatkowo w s5 brakuje jeszcze jednej osoby z minięciem a gasol trochę zabiera miejsca dla hardena i pennego - jak patrzysz na same nazwiska jest super ale synergii mi w tym brakuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

ano! 

np ci co wrzucają team z Worthym na 6te miejsce -> gdzie Kidd lepiej będzie robił za Magica w transition niż jakiolwiek ziomek z nowego zespołu Magica za finishera/Worthy'ego właśnie xDDD

No Imo George > worthy 

kidd w roli magica spoko podobnie jokic jako rich Man Divac tylko wade ma robić za byrona? No i co z tym battierem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.