Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - grupa 1


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez skald pablo z timem clydem i cwebbem to jest jedno wielkie bieganie.

zajebisty team, w pozycyjnym shaq miazdzy.

balem sie ze go zle obuduje ale i hardaway i clyde pasuja idealnie.

webber mi nie podszedl ale jak to przemyslalem to jest ok kolo grubego.

defense tu troche cierpi ale znowu bez przesady.

druzynka nasha i klaya jest tu rozjebana jak jajko na patelni.

 

najmocniejsze sklady to pablo lorak i @Qcin_69

choc tu nie podoba mi sie bardzo Jones.

beal lopez i hayward to dramat atf. lebron z davisem tu przegrywaja.

blackmagic nie ma mięsa pod koszem tylko jakis leszczy, nie ma szans na dobry wynik.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał:

brak siły w ataku? średnie drużyn (per gracz, bo nie wiem jakie S5):

GM PTS TS% FGA
Pablo81 26,0 0,558 20,0
airmax 21,3 0,553 16,7
blackmagic 20,7 0,564 15,8
lorak 19,3 0,574 14,6
Qcin_69 19,0 0,558 14,7
P_M 19,0 0,596 13,8
BiałaCzekolada2.0 18,8 0,577 14,3
julekstep 18,3 0,586 13,5
january 18,0 0,577 13,2

 

do tego dochodzi kwestia dopasowania, a moi raczej lepiej fitują niż np. twoi (Magic, Aldridge, King, Jermaine oraz Tony)

Slabo bo Oladipo i deng sa na tym poziomie meh jesli chodzi o zdobywanie punktow/robienie przewag. Giannis przy lepszej obronie w PO tez zaliczyl srogi zjazd 5 pkt mniej i ts o 10 nizszy (a i tak nabil to sobie na stones gdzie mial 37/71 z gry i ponad 26 pts/game bo juz raptors bylo tylko 47/105 i 22 pts/game)

Do swojej druzyny sie nie bede odnosil bo nie o to tu chodzi raz (ocenialem na tle pozostałych zespolow a nie moim), dwa mielismy nie oceniac swojego zespolu. Ale pisanie ze lma nie pasuje do magica to kompletna bzdura a dwa pisanie  o tym jak tony nie pasuje do magica (biorqc pod uwage ze napisaelem iz parker wchodzi gdy magic siada) to proba robienia innym wody z mózgu  

Edytowane przez blackmagic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, blackmagic napisał:

Ale pisanie ze lma nie pasuje do magica to kompletna bzdura a dwa pisanie  o tym jak tony nie pasuje do magica (biorqc pod uwage ze napisaelem iz parker wchodzi gdy magic siada)

"moi lepiej fitują niż twoi" ≠ X nie pasuje do Y".

Magic nie będzie grał z Parkerem, ale 2-3 z tych pięciu chyba zawsze będzie na boisku?

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, blackmagic napisał:

Zatem z chcecie przeczytam dlaczego Magic gorzej fituje do lma niż lillard do giannisa

chodzi o cały lineup. zakładam, że twoja S5 to będzie Magic/Butler/PG/Aldridge/Jermaine. siłą rzeczy (bo inaczej traci dużo na wartości) głównym playmakerem musi być Johnson, który o ile jako spotup shooter może mógłby (tu wracamy do dyskusji z początku draftu) rozciągać defensywę, o tyle z piłką nie grozi rzutem po koźle, czy choćby rozgrywaniem p&r na poziomie innych elitarnych PGs. jego stylem w HCO jest gra tyłem do kosza (która ze względu na przepisy defensywne teraz będzie mniej efektywna), a to sprawia, że w okolicach pomalowanego będziesz miał trzech zawodników. JO wiadomo, słaby rzut (37% z półdystansu). LMA ma bardzo dobry midrange (42%), ale 37 trafionych trójek nie robi z niego zbyt wielkiego zagrożenia w tym aspekcie. taki układ po prostu zmniejsza ci przestrzeń do grania i pewnie m. in. dlatego Magic się tak obsunął w drafcie - bo trudno go obudować według współczesnych standardów. najrozsądniej byłoby chyba zrobić z niego power pointa.

PS
Rasheed '05 nie był rolesem. po tym sezonie jeszcze dwa razy wystąpił w ASG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, january napisał:

O Smithie (rolesie na paręnaście minut) może by mi się nie chciało.

 

Bo próba jego beatyfikacji była już podczas draftu :D 

 

ps, gdzieś mi to umknęło i dopiero teraz zobaczyłem skuteczność z gry Dirka w finałach, faktycznie #1 lol 

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lorak napisał:

chodzi o cały lineup. zakładam, że twoja S5 to będzie Magic/Butler/PG/Aldridge/Jermaine. siłą rzeczy (bo inaczej traci dużo na wartości) głównym playmakerem musi być Johnson, który o ile jako spotup shooter może mógłby (tu wracamy do dyskusji z początku draftu) rozciągać defensywę, o tyle z piłką nie grozi rzutem po koźle, czy choćby rozgrywaniem p&r na poziomie innych elitarnych PGs. jego stylem w HCO jest gra tyłem do kosza (która ze względu na przepisy defensywne teraz będzie mniej efektywna), a to sprawia, że w okolicach pomalowanego będziesz miał trzech zawodników. JO wiadomo, słaby rzut (37% z półdystansu). LMA ma bardzo dobry midrange (42%), ale 37 trafionych trójek nie robi z niego zbyt wielkiego zagrożenia w tym aspekcie. taki układ po prostu zmniejsza ci przestrzeń do grania i pewnie m. in. dlatego Magic się tak obsunął w drafcie - bo trudno go obudować według współczesnych standardów. najrozsądniej byłoby chyba zrobić z niego power pointa.

PS
Rasheed '05 nie był rolesem. po tym sezonie jeszcze dwa razy wystąpił w ASG.

O ile 3 po koźle w stylu nowoczesnych pg Magic nie grozi o tyle już rzutem z półdystansu po koźle jak najbardziej. Zresztą po to wziąłem LMA żeby właśnie rozciągał obronę + butler i george na obwodzie. Sam fakt, że o'neal nie ma dobrego rzutu (choć ma 45% z odl 3-10 stóp) nie powoduje, że spacing leży bo jeśli chcesz podwajać Magica kilka metrów od kosza (on gra tyłem ale przecież nie pod sam kosz więc próby podwajania od O'neala skonczą się podaniem do niego i wsadem na pusty kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM P_M blackmagic airmax Qcin_69 BiałaCzekolada2.0 julekstep january lorak Pablo81 TOTAL
BiałaCzekolada2.0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
lorak 1 1 1 1 0 1 1 0 1 7
january 1 1 1 1 0 1 0 0 1 6
airmax 1 1 0 1 0 1 0 0 1 5
Qcin_69 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3
blackmagic 1 0 0 1 0 0 0 0 1 3
P_M 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2
Pablo81 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
julekstep 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1

 

bezpośredni pojedynek przełamuje remis, więc:

1   BiałaCzekolada2.0
2   january
3   airmax
4   blackmagic
5   Qcin_69
6   P_M
7   Pablo81
8   julekstep

 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.