Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

liczyłem, że o Stephensonie ludzie zapomną

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i tekst

1 minutę temu, fluber napisał:

isaiah whitehead mial calkiem niezly sezon wtedy w nets i chyba byl calkiem plusowy.

dalej nie poszedl czlowiek ktorego wzialbym z 1 pickiem

z tamtego sezonu był jeden gorszy gracz przynajmniej

z drugiej strony Stephenson to mistrzowskie doświadczenie, może to zaszkodzić tankowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, polishllama69 napisał:

z drugiej strony Stephenson to mistrzowskie doświadczenie, może to zaszkodzić tankowi 

Widzę że mi gracza obrażasz, więc małe sprostowane:

W tamtych PO Mavs wygrywali średnio różnicą 5,76 punktów. DeShawn był w tych meczach średnio -3,23, gdzie najlepiej to wygląda na przykładzie dwóch ostatnich decydujących meczów (Mavs odpowiednio +9, +10 a DeShawn odpowiednio -12, -8). Widać, że ma anty-clutch gene ❤️ 

Z samym Dirkiem pewnie by sobie poradził, ale niestety rolsi Mavs grali PO życia :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

Widzę że mi gracza obrażasz, więc małe sprostowane:

W tamtych PO Mavs wygrywali średnio różnicą 5,76 punktów. DeShawn był w tych meczach średnio -3,23, gdzie najlepiej to wygląda na przykładzie dwóch ostatnich decydujących meczów (Mavs odpowiednio +9, +10 a DeShawn odpowiednio -12, -8). Widać, że ma anty-clutch gene ❤️ 

Z samym Dirkiem pewnie by sobie poradził, ale niestety rolsi Mavs grali PO życia :( 

DeShawn ma dobre serce i chciał oszczędzić kolana mistrza a ten nie pozwolił sobie pomóc i przypadkiem zdobył mistrzostwo, taka motywacja jest nie do przecenienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie buduję team z gości mających TS na max 43%. Waszym problemem nie jest zatem to, czy moi zawodnicy trafią do kosza, ale czy trafią do hali, w której mecz ma zostać rozegrany, ha ;]

Odnośnie Pana Ira / Iry / Irasiada, napiszę coś później. Robota nagli.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koelner

co jak co, ale ten kasztan może być tu jednym z najlepszych strzelców :D

49%TS to jest więcej jak solidny wynik, a do tego dwa sezony z odpowiednio -13ppg i 17ppg

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, eF. napisał:

@Koelner

co jak co, ale ten kasztan może być tu jednym z najlepszych strzelców :D

49%TS to jest więcej jak solidny wynik, a do tego dwa sezony z odpowiednio -13ppg i 17ppg

dzięki za czujność , nie rozegrał w tym sezonie co brałem ponad 50% meczów zmieniłem na innego kasztana

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eF. napisał:

bierz tego Wrotena i nie świruj :D

@Koelner

i tak już wybrałeś go wcześniej, więc nie wypada zmieniać teraz

dobra , nie pierdol . :)

Przepraszam najmocniej za zamieszanie, nie chciałem , obiecuję poprawę , ciśnienie , stres związany z tym draftem mnie przerósł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.