Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc Milta Palacio udało mi się załatwić kilka strategicznych spraw. Mam przede wszystkim lead ballhandlera i floor general w jednym, który charakteryzuje się kilkoma ważnymi umiejętnościami:

- unathletic with no first step,

- can't stretch the floor (33% z mid range i 16% 3P),

- inability to create his own shot,

- bad decision maker,

- atrocious finisher.

W wybranym sezonie grał 20,5 min. w Raptors i robił 4.4-1.7-3.1 na 39.2% TS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, karpik napisał:

Biorąc Milta Palacio udało mi się załatwić kilka strategicznych spraw. Mam przede wszystkim lead ballhandlera i floor general w jednym, który charakteryzuje się kilkoma ważnymi umiejętnościami:

- unathletic with no first step,

- can't stretch the floor (33% z mid range i 16% 3P),

- inability to create his own shot,

- bad decision maker,

- atrocious finisher.

W wybranym sezonie grał 20,5 min. w Raptors i robił 4.4-1.7-3.1 na 39.2% TS.

qrwa już z 2 steal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Josh Jackson ryzykowny wybór - ma szansę być tu jednym z solidniejszych scorerów

 

Godzinę temu, Chytruz napisał:

Nom, z jedynką trochę bust.

wziąłem stabilnego gracza, który nie jest rookie a jego bonusem jest to, że zagrał dużo minut, najważniejszymi jego cechami jest

poor court vision

cent stretch the floor

bad decisions

many turnovers

negative win shares

u mnie będzie grał point forwarda ułatwiając mi zadanie w poszukiwaniu "strzelców"

jestem ciekaw kto zaryzykuje ostatni sezon KObasa, bo to też zajebisty tank commander XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

 

wziąłem stabilnego gracza, który nie jest rookie a jego bonusem jest to, że zagrał dużo minut, najważniejszymi jego cechami jest

poor court vision

cent stretch the floor

bad decisions

many turnovers

negative win shares

u mnie będzie grał point forwarda ułatwiając mi zadanie w poszukiwaniu "strzelców"

jestem ciekaw kto zaryzykuje ostatni sezon KObasa, bo to też zajebisty tank commander XD

bitch please, Kobe nawet w farewell tour nie wskoczy przed takie hity jak smush, scal, czy big ollie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Interesujący wybór sezonu u Palacio - niby statystyczny peak, ale pod względem osiągnięć i impaktu to chyba jednak sezon wcześniej, gdzie doprowadził Cavaliers do 17 wygranych i LeBrona w drafcie.

to może zostać uznane za zwycięstwo przez innych Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milt Palacio podoba mi się. A przyznam, ze nie miałem go na liście. Taktycznie też mądrze rozegrane, bo wysokiego kołka zawsze się znajdzie. O niskiego trudniej. 

Myślę intensywnie nad swoim pickiem. I znowu mój wybranek się nie kwalifikuje. A powiedzmy sobie szczerze, Nikoloz Tshitishvili 02/03 wjechałby w tej zabawie jak w masełko.

Edit: To co Panie moderator, przyklejamy !

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ten mixtape palacio przeyebany, biorac pod uwagę ze to jeden stretch na boisku, ciekawe ze Sloan tak długo wytrzymał? 

Pewnie dlatego, ze zazwyczaj byl pewnym punktem druzyny i Sloan czekal az zacznie grac swoje.

Jak Lillard zaczyna od 0/5 z gry, to go tez nie sadzasz na lawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chytruz napisał:

Pewnie dlatego, ze zazwyczaj byl pewnym punktem druzyny i Sloan czekal az zacznie grac swoje.

Jak Lillard zaczyna od 0/5 z gry, to go tez nie sadzasz na lawe.

dokładnie

widać superstar treatment ze strony HoF coacha

 

sorry @karpik, ale przybustowałeś :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.