Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, karpik napisał:

Miałeś niezły zespół, ale ostatni pick Cię pociągnie na dno. 

proszę Cię nie udawaj, sam byś go wziął gdyby był na boardzie, tutaj masz 2003 rok i gość awansował o 5 półek jeśli chodzi o poziom gry a i tak był gówniany. W 2001 takie wejście w kozioł skończyłoby się błędem kroków. No i gościa w obronie przepchnąłby nawet post upujący Barea 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, polishllama69 napisał:

proszę Cię nie udawaj, sam byś go wziął gdyby był na boardzie, tutaj masz 2003 rok i gość awansował o 5 półek jeśli chodzi o poziom gry a i tak był gówniany. W 2001 takie wejście w kozioł skończyłoby się błędem kroków. No i gościa w obronie przepchnąłby nawet post upujący Barea 

Fizer to taki talent w ataku, że nie da rady go "ukryć" w obronie, i tak zrobi swoje. Za dobry na mój zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

Swift to on mial ten syf w mieszkaniu ?

Tego nie kojarzę. Fascynowała mnie jego coroczna przemiana - z cherlawego emo do okrutnego, tłustego rzeźnika.

EDIT: Coś kojarzyłem, że Swift miał nierówno pod kopułą, ale mój scouting nie przewidział, że to był aż tak dobry herbatnik:

image.thumb.png.c58ddd96696e1f04a87912e385d494d5.png

Z dziwnych ciekawostek, które siedzą mi w głowie, Adam Morrison nigdy nie brał prysznica. Wniosek jest prosty - zawsze będzie wide open.

Odnośnie Darko, dobry materiał wrzuciłeś @Koelner. Mi najbardziej utkwił w pamięci wywiad z misiem:

 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Lu- napisał:

Z dziwnych ciekawostek, które siedzą mi w głowie, Adam Morrison nigdy nie brał prysznica. Wniosek jest prosty - zawsze będzie wide open.

Nie wiem co o tym sądzić, bo z jednej strony brudas psuje morale w zespole (smród w szatni, autobusie, samolocie itd), a z drugiej może być tak jak sugerujesz - dzięki tym spoconym wąsatym pachom może być faktycznie wide open i stworzyć sobie dogodne sytuacje do rzutu. A że ten rzut ma całkiem legitny, to 1/3 prób może okazać się celna. I bądź tu mądry! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój team zbuduje wam wieżowiec z cegieł, i to w 48 minut. Przed wami - Los Kasztanieles WestBricks

C    Earl Barron 07/08 - 7ppg, 4reb, 0.2b!!, 40%fg (mój rim protector)
PF  Adam Morrison 06/07 - 12ppg, 3reb, 2as, 37%FG, 45%TS (nie ma charakteru, nie ma charyzmy, idealny lider)
SF  Jared Jeffries 07/08 - 3.7ppg, 3reb, 40%FG, 16%3P, 52%FT (SF z taką skutecznością to skarb, go Jared go!)
SG  Ronald Murray 04/05 - 7ppg, 2 reb, 1.3as, 36%FG, 25%3P (deadly weapon, może grać na PG)
PG  Donald Sloan 11/12 - 39%FG, 8%3P!!, 5.5ppg, 2reb, 3as (jaram się jego skutecznością za trzy, mój CP3)

6th man - Earl Watson 11/12 - czyli 34%FG, 16%3P, 67%FT, 3ppg w 20min (zabójczy i skuteczny)
+
Brendan Haywood 12/13 - 3.5ppg, 4.8reb, 43%FG, 45%FT, 44%TS
, (solidne procenty jak na C, zmiennik Barrona)
Michael Beasley 12/13 - 40%FG, 10ppg, 4reb, 1as, ortg - 87, drtg - 109 (każdy szanujący się team musi mieć w rosterze dzbana)
Trenton Hassell 02/03 - 36%FG, 41%TS, 4ppg, 3reb w 24 minuty (dostanie swoje minuty, bo nie lubi rzucać, hue hue)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2020 o 22:42, karpik napisał:

Fizer to taki talent w ataku, że nie da rady go "ukryć" w obronie, i tak zrobi swoje. Za dobry na mój zespół.

mówisz o tym fantastycznym scoringu na 44TS%, gość  gra jako big i nie trafia spod kosza, idealny środkowy, bo z daleka też nei rzuca a 2 z 3 podań kończą się stratą same zalety

14 godzin temu, karpik napisał:

@Chytruz Twój as już poszedł kilka rund temu.

 

kogo miał ?

14 minut temu, eF. napisał:

PF  Adam Morrison 06/07 - 12ppg, 3reb, 2as, 37%FG, 45%TS (nie ma charakteru, nie ma charyzmy, idealny lider)

 

14 minut temu, eF. napisał:

Michael Beasley 12/13 - 40%FG, 10ppg, 4reb, 1as, ortg - 87, drtg - 109 (każdy szanujący się team musi mieć w rosterze dzbana)

k****, 22 punkty to ja zdobędę w 2 mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

mówisz o tym fantastycznym scoringu na 44TS%, gość  gra jako big i nie trafia spod kosza, idealny środkowy, bo z daleka też nei rzuca a 2 z 3 podań kończą się stratą same zalety

Mówię o fantastycznym scoringu i 23 pts/100 poss. na 48% TS (lepiej od Morrisona choćby). Pod koszem trafia 61%, jeden z lepszych scorerów tutaj, wygra Ci niejeden mecz.

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

kogo miał ?

Portera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.