Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, julekstep napisał:

17.9 jest minimum

dajcie z spokój z D-B, on u mnie i tak nie trafi, a tak sprzedałem wam innego kozaka, czyli Yi Jianliana z sezonu 10/11 (17.7mpg, powinien przejść)

uważam, że jesteśmy kwita, a D-B zostaje w moim teamie (ok, @Chytruz decydujesz, Ty tu jesteś kierownikiem)

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17,9, nie mniej. Gdyby mozna było manipulować czasem gry, już dawno bym picknął Tyrone'a Corbina, Obinnę Ekezie, Tskitishvilego (jako pick nr 1) oraz Hannu Mottolę. 

Abstrahując od tego, że Bacon nie spełnia kryteriów, to w tym sezonie w G-League sypnął 52 punkty. Powiedzmy sobie szczerze, w naszych realiach, rekord Wilta jest poważnie zagrożony. 

Konkluzja, pick nie dość, że niezgodny z regulaminem, to jeszcze c***owy 😎

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, nie ma sprawy

już się za to zabieram :P

Bunt na Bounty, lol

10 godzin temu, eF. napisał:

71. Earl Watson 11/12, czyli 33/19/67 i potężne 3ppg w 20 minut (stawiam na skuteczność)

zrobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lu- napisał:

Earl Watson, very solid. 

też tak sądzę, choć on w defensywie chyba nie był taki zły, ale 41%TS na tym etapie draftu trzeba brać z pocałowaniem ręki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, polishllama69 napisał:

Dlaczego przeczytalem to glosem Pawlowskiego ?

Tego nie wie nikt, ale ------>

Bartłomiej Pawłowski – polski piłkarz występujący na pozycji prawego napastnika w tureckim klubie Gaziantep Büyükşehir Belediyespor.

dzięki Tobie dowiedziałem się, że mamy prawego napastnika w Turcji (do kadry go!)

2 minuty temu, Lu- napisał:

Nie mam pamięci do TS, bo za moich czasów nie było adv stats, ale zdecydowanie pamiętam, że pod koniec lat 90-tych McCloud był w top 10, może i nawet top5 ligi (!!!) strzelców za trzy. Z tego względu mam o nim dobre zdanie. 

tutaj możesz sobie sprawdzić każdego kasztana --->

https://www.basketball-reference.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lu- napisał:

Nie mam pamięci do TS, bo za moich czasów nie było adv stats, ale zdecydowanie pamiętam, że pod koniec lat 90-tych McCloud był w top 10, może i nawet top5 ligi (!!!) strzelców za trzy. Z tego względu mam o nim dobre zdanie. 

eye-test bias

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eF. napisał:

Tego nie wie nikt, ale ------>

Bartłomiej Pawłowski – polski piłkarz występujący na pozycji prawego napastnika w tureckim klubie Gaziantep Büyükşehir Belediyespor.

dzięki Tobie dowiedziałem się, że mamy prawego napastnika w Turcji (do kadry go!)

morda, pomyliłeś imiona :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

morda, pomyliłeś imiona :D 

 

 

 

Lol, toż to klasyk

ale tego dzbana kojarzę, a Bartłomieja nie znałem wcześniej, więc to jest sytuacja typu win/win

statsy ma imponujące w tej Turcji... 15 meczów, 0 goli :D

btw, czy ktoś go w ogóle kojarzy? (nie łapie się do naszej gry, za dobry jest, więc easy)

Bryant Stith ---> https://www.basketball-reference.com/players/s/stithbr01.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, eF. napisał:

tutaj możesz sobie sprawdzić każdego kasztana --->

https://www.basketball-reference.com/

To, że pamiętam czasy NBA na TVP2 nie świadczy o tym, że tydzień temu wyszedłem z lepianki. Anyway, thanx za dobre chęci. 

13 minut temu, eF. napisał:

btw, czy ktoś go w ogóle kojarzy? (nie łapie się do naszej gry, za dobry jest, więc easy)

Bryant Stith ---> https://www.basketball-reference.com/players/s/stithbr01.html

Oczywiście, SG Nuggets. Pamiętam z sezonu 92/93 i meczu vs Hornets oraz upsetu vs Sonics w PO 1994.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, eF. napisał:

Lol, toż to klasyk

ale tego dzbana kojarzę, a Bartłomieja nie znałem wcześniej, więc to jest sytuacja typu win/win

statsy ma imponujące w tej Turcji... 15 meczów, 0 goli :D

Bartuś w młodym wieku wyjechał do Malagi i nawet na camp Nou zaliczył debiut a to były czasy, że treneiro byl tam Schuster XD

22 minuty temu, eF. napisał:

Bryant Stith

do kompletu brakuje Lil Kobe XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, P_M napisał:

eye-test bias

Niekoniecznie. Drugi pod względem 3PM w sezonie 95/96, tylko za Dennisem Scoytem, który był przokozakiem. I to ledwie o kilka trójek. Zresztą w tamtych czasach średnio ponad trzy celne trójki na mecz, to było coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.