Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, julekstep napisał:

uuu Perkins z jego championship intangibles sprawi, ze team Chytruza bedzie juz w szatni wygrywal mecze

a jak się ostatnio przekonaliśmy było w nim nieokiełznane umiejętności dryblingu

 

40 minut temu, Qcin_69 napisał:

Dlatego wzialem Drew ktory w swoim peaku robil 1.5 zbiorki na mecz w 28 minut licze że koneserzy docenia ten fit!

tutaj będzie robił 10+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lu- napisał:

Miał być Kendrick albo Stiemsma. Na niekorzyść Kendricka i to zdecydowanie, pierścionek z C's. 

pierscionek pierscionkiem

on w sezonie za jaki jest wybrany nie ustrzegl OKC przed zrobieniem 59 W i prawie finalow

to jak wybrac w normalnym drafcie Jordana sprzed sezonow mistrzowskich albo LBJa z 2011 -> niby skill jest, ale niesmak pozostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

pierscionek pierscionkiem

on w sezonie za jaki jest wybrany nie ustrzegl OKC przed zrobieniem 59 W i prawie finalow

Pls, to właśnie Perk był tam głównym difference makerem, bez niego by pewnie mieli ze 2 tytuły.

Mam armię gości z teamów poniżej 20W, na jednego gracza z winning teamu mogę sobie pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chytruz napisał:

Pls, to właśnie Perk był tam głównym difference makerem, bez niego by pewnie mieli ze 2 tytuły.

Mam armię gości z teamów poniżej 20W, na jednego gracza z winning teamu mogę sobie pozwolić.

pls -> ja mam ludzi co całkiem pozbawiali PO Garnetta czy LeBrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Jak Perk postawi zasłonę, to reszta teammates od razu będzie miała openlooki. Sorry, ale można być raz przypadkiem w contenderze, tymczasem Perk o tytuł grał co roku przez prawie całą JEBANĄ dekadę.

Do not ever underestimate the heart of a champion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry, jeśli Stiemsma to poziom Russella, to przy zastosowaniu tych samych kryteriów, Perkins nie ma desygnatu. Po prostu trzeba odpalić NBA Live, stworzyć zawodnika, dać mu 99 we wszystkich statsach, dodać veteran + championship presence i mamy kandydata do GOAT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lu- napisał:

Chytry, jeśli Stiemsma to poziom Russella, to przy zastosowaniu tych samych kryteriów, Perkins nie ma desygnatu. Po prostu trzeba odpalić NBA Live, stworzyć zawodnika, dać mu 99 we wszystkich statsach, dodać veteran + championship presence i mamy kandydata do GOAT. 

Widać, że tu sami statsiarze, co nie oglądajo meczów, Perk latami w pojedynkę ciągnął OKC w kierunku przeciwnym do tytułu.

Co takiego zdołał zepsuć Stiemsma? No właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał:

on w sezonie za jaki jest wybrany nie ustrzegl OKC przed zrobieniem 59 W i prawie finalow

nie dość, ze grał w PO to jeszcze odniósł tam sukces

Robinson go wciąga ze stołu i przepala w bletce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.