Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

Mudiay ma OWS -3,3 jak się w to bawimy :) 

no tak, ale Morrison poszedł w pierwszej rundzie, a Mudiay w szóstej i ma duże szanse aby tu robić nieefektywne 20ppg, bo nie gra z s5 większości NBA jak w Nuggets, a z kasztanami pokroju mojego Sloana, który rzuca 8% za trzy, czy innych kozaków na PG, którzy nie potrafią rzucać, więc w porównaniu z nimi Mudiay może tu trafić do ASG

btw Frank Ntilikina choć jest upośledzony w ofensywie, to jest tu kandydatem do DPOY, no doubt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jest ryzyko z tymi BLK Stiemsmy (miałem w pamięci, że byl w tym niezły, ale chciałem zrobić pick dla publiczności, tj. mieć top drewno w składzie aka "Sidolux alert").

Na szczęście:

1/ foul trouble bardzo prawdopodobne

2/ mecze wygrywa się punktami, a nie blokami. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chytruz napisał:

Mutombo tylko umie campić pod obreczą i wyciągać łapy, ten kryje do linii za 3 i ma szybki wyskok. Bardziej Anthony Davis.

do tego skuteczność z gry na poziomie O'Neala! 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

btw Frank Ntilikina choć jest upośledzony w ofensywie, to jest tu kandydatem do DPOY, no doubt

Ukryję go na waszych Jeffriesach i Stevensonach, którzy stoją w rogu i oddają 3 rzuty na mecz.

Beznadziejny ballhandler da radę zepsuć więcej niż low-volume no-3&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Grał z rookie Jokiciem, ciężko z nim zrobić dobrą ofensywę w normalnej lidze, , a co dopiero w ATF'ie, ale co się dziwić, jak zamiast na boisku jest w McDonaldsie ;)

Ponoć nawet wśród najbardziej fanatycznych Jokiciowców do dziś jest wątpliwość czy skok jakościowy Nuggets zawdzięczają bardziej maksymalizowaniu Joka czy minimalizowaniu Mudiaya....także teges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Sloan to faktycznie mocny pick, ale sęk w tym że Ty faktycznie masz 'innych kozaków' którzy go na plecach zaciągną do zwycięstwa 

Kogo? Mam dwóch fajnych obrońców na to ATF - Jeffries i Hassell, ale obaj byli upośledzeni w ofensywie plus fatalny Murray 04/05...

nie wiem, kto zatrzyma Twojego All-Stara, bo na jego pozycji mam straszną biedę haha :D

 

3 minuty temu, Chytruz napisał:

Ukryję go na waszych Jeffriesach i Stevensonach, którzy stoją w rogu i oddają 3 rzuty na mecz.

Beznadziejny ballhandler da radę zepsuć więcej niż low-volume no-3&D.

u mnie Jeffries będzie rzucał o wiele więcej i głównie za trzy :D

to mój PG13, ale będzie przyklejony do pozycji SF hehe

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, k****, jak widzę, to wybrałem mistrza ofensywy z defensywnym magiem w jednym. Mutombo, Shaq, Davis?

Nie pierdolta się Panowie i walcie prosto z mostu: Greg Stiemsma to mix najlepszych cech ofensywnych Kareema i Hakeema (z lepszym rzutem z dystansu), a defensywnie Ben Wallace i Bill Russell to jego borderline (bo nie bronią tak dobrze w perimeter).

😅

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

When the Boston Celtics hosted the Washington Wizards in early 2012, an impressive defensive play caught the eye of Celtics legend Tommy Heinsohn.

Big man Greg Stiemsma blocked a shot, then caught it, passing it ahead to teammate Rajon Rondo in a way few centers have been able to do since Heinsohn’s Celtics ruled the 1960s as the then-color commentator played with of one of the all-time frontcourt greats.

This elicited the strongest praise imaginable from Heinsohn, who compared the University of Wisconsin product to Bill Russell, said teammate and arguably the greatest big man to play the game.

“This kid has got the same timing as … Russell,” began Heinsohn.

“He gets out there, he cuts them off makes them commit, and then has the quickness to get up before, and just before the ball is totally released, ” he finished.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eF. napisał:

Kogo? Mam dwóch fajnych obrońców na to ATF - Jeffries i Hassell, ale obaj byli upośledzeni w ofensywie plus fatalny Murray 04/05...

nie wiem, kto zatrzyma Twojego All-Stara, bo na jego pozycji mam straszną biedę haha :D

O ile faktycznie Murray i Sloan robią robotę w D na jedynce o tyle zapomniałeś chyba jaką bestię masz pod koszem...Earl wszystkie dziury załata.

No i Mudiay to mój 6th man, więc teges -> skup się bardziej na Flynnie.

grubo z tym Russellem xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

O ile faktycznie Murray i Sloan robią robotę w D na jedynce o tyle zapomniałeś chyba jaką bestię masz pod koszem...Earl wszystkie dziury załata.

No i Mudiay to mój 6th man, więc teges -> skup się bardziej na Flynnie.

Earl 0.2bpg Barron? W sumie zapomniałem, że mam takiego rim protectora :D

 

a Flynn to piękny pick, prawdziwy LIDER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eF. napisał:

Earl 0.2bpg Barron? W sumie zapomniałem, że mam takiego rim protectora :D

Marc Gasol case

też nie miał dużo bloków a poziom DPOTY

czasem lepiej mądrze stać niż głupio skakać

8 minut temu, eF. napisał:

a Flynn to piękny pick, prawdziwy LIDER

nom

nie masz żadnego grajka z tak niskim ORTG, więc rozumiem Twoją zazdrość o niego :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.