Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, eF. napisał:

Stary, typ grał po 19 minut, był fatalnie rzucającym niskim skrzydłowym, a Ty tu z niego robisz DPOY w tej grze. Nie ładnie. :D

pls

wg rapmów Jeffries był praktycznie neutralny w ataku i obronie (odpowiednio 0 i -0,3)

pewnie będzie tu jednym z najlepszych/najlepszym two-wayem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

pls

wg rapmów Jeffries był praktycznie neutralny w ataku i obronie (odpowiednio 0 i -0,3)

pewnie będzie tu jednym z najlepszych/najlepszym two-wayem

Może być, jego 43%TS i fatalny rzut biorę w ciemno. Gorzej dla Ciebie z Emmanuelem, bo mimo jego minusowego WS, on tu będzie robił po 20ppg na Sloanach tego ATF. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

Może być, jego 43%TS i fatalny rzut biorę w ciemno. Gorzej dla Ciebie z Emmanuelem, bo mimo jego minusowego WS, on tu będzie robił po 20ppg na Sloanach tego ATF. :D

sęk w tym, że on odda więcej tym Twoim kozakom ze zwiększonym usg

zresztą tak jarasz się tym 43 TS - o! to dokładnie tyle ile miał Mudiay (bez zaokrąglania)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

sęk w tym, że on odda więcej tym Twoim kozakom ze zwiększonym usg

komu? kto go dojedzie - Ronald, Donald, Trenton czy może Jim? :D

Mudiay to kasztan, ale ofensywnie będzie tu robił rzeź, więc jego marna obrona niczego nie zmieni, bo ja nie mam shooterów (poza Adamem, wiadomo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

komu? kto go dojedzie - Ronald, Donald, Trenton czy może Jim? :D

Mudiay to kasztan, ale ofensywnie będzie tu robił rzeź, więc jego marna obrona niczego nie zmieni, bo ja nie mam shooterów (poza Adamem, wiadomo)

Tak jak napisałem -> Twój first pick jest dużo lepszym shooterem jednocześnie będąc 5x lepszym obrońcą z bdb (jak na standardy draftu) bball IQ.

Ty tutaj atakujesz Kobiego i podium w stronę prawdziwych dołów tej ligi nawet nie patrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

dlatego wkleiłem filmik co robi Mudiay po wygranym post upie

no na tych Twoich zasiekach to faktycznie zrobi te 12-13 pts, ale na jakiejś 20% skuteczności (przy okazji swoim playmakingiem  mrożąc resztę moich orłów) + w obronie odda sporo więcej

Tylko wiesz, że Claxton to u mnie gra bez nogi bo byl caly czas kontuzjowany? :D

Więc nie wiem o jakich zasiekach mowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Tylko wiesz, że Claxton to u mnie gra bez nogi bo byl caly czas kontuzjowany? :D

Więc nie wiem o jakich zasiekach mowa :D

o tych które sprawiły, że Claxton miał drtg na poziomie kozaka Pachulii i DRAPM na kosmicznym poziomie (wyżej od Duncana, Artesta, Denga itd).

KOSMOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Tak jak napisałem -> Twój first pick jest dużo lepszym shooterem jednocześnie będąc 5x lepszym obrońcą z bdb (jak na standardy draftu) bball IQ.

Ty tutaj atakujesz Kobiego i podium w stronę prawdziwych dołów tej ligi nawet nie patrz.

Morrison to level Emannuela, żaden 5x lepszy obrońca. Typ był fatalny, nie siej propagandy. :D

Tak poza tym, moja super szóstka to jakieś 30ppg łącznie na 40%TS (na oko), gdzie Twój Emmanuel to solidne 13ppg w realiach NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Jeffries jako atletyczny 6-11 SF mógł bronić w zasadzie wszystkie pozycje. Dla mnie poważny kandydat do DPOY spośród dotychczas wybranych graczy.

EDIT: Widzę, że karpik napisał w zasadzie dokładnie to samo, co ja 😁

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

Morrison to level Emannuela, żaden 5x lepszy obrońca. Typ był fatalny, nie siej propagandy. :D

Tak poza tym, moja super szóstka to jakieś 30ppg łącznie na 40%TS (na oko), gdzie Twój Emmanuel to solidne 13ppg w realiach NBA.

bitch pls

defensywne win shares na plusie

DRAPM na plusie

B E S T I A

i tak w ogóle to sorry, ale nie gadam z burżujami z top-3 ligi -> różnica klas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

bitch pls

defensywne win shares na plusie

DRAPM na plusie

B E S T I A

i tak w ogóle to sorry, ale nie gadam z burżujami z top-3 ligi -> różnica klas

DWS - +0,8, okej, ale WS -1,5, DBPM -2,4, OWS -2,2... GOAT! :D

mówię Ci, Mudiay będzie tu jednym z najlepszych scorerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Szkoda, że go nie widziałeś w akcji w tamtym sezonie ;)

Daj jakieś linki do full meczyków tamtych Hawks, Panie Mądry co to namiętnie oglądał Hawks w 2007

Sorry, ale argument 'haha eye-test Ty cyferkowiczu' w tym drafcie jest invalid bo każdy albo tych grajków nie oglądał, albo wymazał z pamięci (i pamięta tylko, że 'był kasztanem' bez szczegółów -> jak np ja z Mudiayem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Daj jakieś linki do full meczyków tamtych Hawks, Panie Mądry co to namiętnie oglądał Hawks w 2007

Sorry, ale argument 'haha eye-test Ty cyferkowiczu' w tym drafcie jest invalid bo każdy albo tych grajków nie oglądał, albo wymazał z pamięci (i pamięta tylko, że 'był kasztanem' bez szczegółów -> jak np ja z Mudiayem)

więcej winków potrzebujesz? ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karpik napisał:

Jeffries bust, to był świetny obrońca, zdolny bronić 1-5. Tylko Amaechi i Collins tutaj lepiej potrafią pokryć.

Amaechi jest pasywny więc jego obronę można penetrować z jego przyjemnością 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.