Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Koelner napisał:

Twoja ekipa stawi się na mecz . u mnie być może stawi się Amaechi który lubi brać wspólne prysznice ale dla reszty chłopaków jest za dużo atrakcji po drodze. Woods i Miles w ręku z arsenałem broni od Telfaira i blantem w drugiej ręce woli pewnie oglądać walki psów . brakuje mi jeszcze jakiegoś Białasa do ekipy

Twoj 1 Ameachi wystarczy, że zagra post up tyłem do kosza i wszyscy moi zawodnicy uciekną, bo pomyśla, że to początek najnowszej produkcji redtube'a, w której nie chcą brać udziału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 posiadanie post up w ofensywie na Collinsa/Amaechi'ego sprawi, że center będzie jeszcze bardziej płochliwy

bonus na dalszą część meczu w obronie

a co do Udoha to zajebiście broni, więc dobrze będzie się nadziewać na niego XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, P_M napisał:

 wszyscy moi zawodnicy uciekną, bo pomyśla, że to początek najnowszej produkcji redtube'a, w której nie chcą brać udziału :)

no widzisz, a taki Adam Morrison mógłby zrobić karierę jako dostawca pizzy z lat 70-tych :D

bo jak to się mówi - ten wąs nie jedną pizdą by trząsł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lu- napisał:

No, jeśli widzisz Lance'a w którejkolwiek wersji w ATF, to szczerze zazdroszczę, że już jesteś w tak dobrej fazie, a długi weekend jeszcze się nie zaczął. 

Imho są po prostu dużo gorsi gracze do wybrania a jeszcze trochę rund zostało Wiec sam rozumiesz. Poza tym ja już od kilku godzin mam weekend 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, blackmagic napisał:

Imho są po prostu dużo gorsi gracze do wybrania a jeszcze trochę rund zostało Wiec sam rozumiesz. Poza tym ja już od kilku godzin mam weekend 

ale masz świadomość, że wybieramy zawodnika za jeden sezon i nie możemy wziąć pięciu Ostertagów?

Odnośnie rzekomo dobrego Lance'a:

- FG na poziomie 37,5%? Ok, obleci;

- 17 % za 3 przy sporej próbce? No to jest rarytas prawie jak cycki osiemnastolatki (Jason Collins nie lubi tego);

- FT - 62%? Ok, obleci, ale jak na shootera słabo;

- 2,1 TO na 26 minut grania od gościa, który jest SG? Biorę.

- TS - niecałe 42%

- VORP - minus 1.0

- PER - niecałe 9

- ORTG: 85

do tego injury prone + pojeb + pewny cancer (a tego adv stats nie liczą).

Dlatego trudno mi się zgodzić, że są w ogóle gorsi gracze do wybrania, a dużo gorsi? C'mon, z ciekawości napisz na priv kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rw30 napisał:

jaki ATF takie grypsy

wiadomo :D

a tak swoją drogą, poszukiwanie kasztanów uzmysławia Ci, że taki Sviatoslav Mykhailiuk to naprawdę fajny gracz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.