Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, lorak napisał:

tak patrzę na ten draft i on wymaga lepszego przygotowania niż normalny ATF. szacun chłopaki.

Nie jest łatwo, tu niczego nie da się naciągnąć, każda zaleta jest wyciagana na wierzch, weźmiesz gościa o kulach to Ci powiedzą, że ma zajebisty standing reach i wszystko zablokuje... 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

George Lynch 2005

 

@julekstep

mój kandydat do S5 hehe / dobry pick, choć jak karpik zauważył - coś tam w obronie zagra, co nie zmienia faktu, że jest mocnym kasztanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, blackmagic napisał:

Panowie, patrząc po wyborach (Lance, Kobe) w ostatnich rundach zacznie brać zawodników z sąsiedniego ATF. You're better than that

Lance po odejściu z Pacers to był konkretny cancer - wprawdzie ma jakieś handles, ale kiepski strzelec, kiepski scorer, kiepski obrońca, debil i słabe decision-making. Bryant tutaj faktycznie ma pewnie nad average grajkiem większą przewagę niż miał nad average grajkiem w NBA gdy był w prime. ;]

Karpik chyba na razie najgorzej. Tzn. najlepiej. Tzn. dobre picki. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Lance po odejściu z Pacers to był konkretny cancer - wprawdzie ma jakieś handles, ale kiepski strzelec, kiepski scorer, kiepski obrońca, debil i słabe decision-making. Bryant tutaj faktycznie ma pewnie nad average grajkiem większą przewagę niż miał nad average grajkiem w NBA gdy był w prime. ;]

Karpik chyba na razie najgorzej. Tzn. najlepiej. Tzn. dobre picki. ;]

W rotacji lakers byli gorsi gracze od lance jak pamietam. Nie był to kobe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marzec napisał:

no, ten Udoh tez dobry tygrysek.

jak mozna w ogole takie linie wyprodukowac w nba jak co niektorzy tu wybrani to serio nie wiem :D 

Miałem początkowo inny typ, ale jal zobaczyłem na bref to nieskalane procesem myślowym spojrzenie, to wiedziałem, że to dobra decyzja!  Poprowadził w końcu Rookie Giannisa do epickiego 15-67 bilansu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

przy naszych obrońcach to nawet Łukasz Koszarek bez lewego buta odpierdoliłby Jamesa Hardena . masz za mocny zespół 

Ja to widzę inaczej :)

6 minut temu, julekstep napisał:

pls to nie jakis atf dla noobow gdzie mozna brac wymiataczy jednej strony

tu trzeba miec two-way kozakow

Przy piątej rundzie o to ciężko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Ja to widzę inaczej :)

Twoja ekipa stawi się na mecz . u mnie być może stawi się Amaechi który lubi brać wspólne prysznice ale dla reszty chłopaków jest za dużo atrakcji po drodze. Woods i Miles w ręku z arsenałem broni od Telfaira i blantem w drugiej ręce woli pewnie oglądać walki psów . brakuje mi jeszcze jakiegoś Białasa do ekipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blackmagic napisał:

Panowie, patrząc po wyborach (Lance, Kobe) w ostatnich rundach zacznie brać zawodników z sąsiedniego ATF. You're better than that

No, jeśli widzisz Lance'a w którejkolwiek wersji w ATF, to szczerze zazdroszczę, że już jesteś w tak dobrej fazie, a długi weekend jeszcze się nie zaczął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.