Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Lu- napisał:

Szkoda, że tak późno zaczęliśmy grę. Właśnie bowiem zauważyłem, że Jazz 2003/04 mając trzech już wybranych tuzów - i to nie byle jakich: Michael Ruffin, DeShawn Stevenson i Jarron Collins, a do tego takich asów w s5 jak Carlos Arroyo i Greg Ostertag zrobili bilans 42-40. Zdecydowanie wnioskuję o zaliczenie Jerry'ego Sloana do grona ATF coachów obok Phila i Popa, ponad Rileyem. To wyczyn porównywalny do zdobycia Czomolugmy w klapkach.

jeszcze Jacque Vaughn, nawet z tego sezonu XDDDD

edit jednak nie, chłop grał wczęsniej tam, ale Sloan się stęsknil za waflami to wziął ich więcej

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się tego super spacingu jaki da mi Knox, ale całe szczęście brak umiejętności wjazdu na kosz, podania, postawienia zasłony oraz obrony powinny mi to wynagrodzić. W bonusie bardzo dobrze radzi sobie z traceniem piłek. Poza tym jak już Julek wspomniał o darowaniu koszy to polecam materiał

Do tego na guardzie pogra mi pierwszy rookie czyli Austin Rivers

> 54% z linii robi z niego fantastycznego g2g

> 5 rzutów na skuteczności 38% za 2 i praktycznie brak trójek robi z niego zabójstwo dla ataku, zwłaszcza jak nie mam dobrego graczach na deskach

> gość w obronie gubi się bardziej niż dzik w szyszkach a krótkie łapki są tylko atutem

materiał poglądowy z tego jak zachowuję się poukładany i doświadczony Austin

 

polecam także materiał poglądowy z przeprowadzania kontrataku, myślę aby całą ofensywę w Q4 oprzeć o niego

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu ten temat to zuoto a Wy jesteście świry.

Ale zawodzicie mnie, że jeszcze nikt nie wziął takiego jednego lokatego z niedawnych Lakers, albo "Harden broke me an ankle" i zrobił ze mnie highlight sezonu, no i oczywiście 3/2/2 centra który grał w contenderze w 2012.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odom oczywiście wnosi do mojej drużyny znakomite intangibles, ale jednocześnie daje solidne 35% FG, 25% 3P i 42% TS. 

Linton Johnson to z kolei kolejna perełka z postjordanowskich Bulls. Swingman bez kozła i bez rzutu. Trafia 36% FG, 21% 3P i 39% TS. 

Obwód  Randy Brown - Milt Palacio - Linton Johnson robi u mnie razem 36% FG, 22% 3P i 39% TS. Myślę, że to gwarancja odpowiedniej jakości w naszej zabawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Odom oczywiście wnosi do mojej drużyny znakomite intangibles, ale jednocześnie daje solidne 35% FG, 25% 3P i 42% TS. 

Linton Johnson to z kolei kolejna perełka z postjordanowskich Bulls. Swingman bez kozła i bez rzutu. Trafia 36% FG, 21% 3P i 39% TS. 

Obwód  Randy Brown - Milt Palacio - Linton Johnson robi u mnie razem 36% FG, 22% 3P i 39% TS. Myślę, że to gwarancja odpowiedniej jakości w naszej zabawie

przygotowałem się na tę okoliczność i wyrzucam jakiekolwiek pokłady rim protection w zespole

Vaughn Rivers Jackson Knox Dickinson dają tę pewność, że ktoś przypadkiem ma szansę cokolwiek obronić

szansę równą 0% ofc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego taktyka screenowania własnego obrońcy powinna przynieść skutek i pozwolić na to żeby twoi gracz rozwinęli skrzydła

poza tym Johnson bardzo solidne 59% at rim, kwestionowałbym to więc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, polishllama69 napisał:

jeszcze Jacque Vaughn, nawet z tego sezonu XDDDD

edit jednak nie, chłop grał wczęsniej tam, ale Sloan się stęsknil za waflami to wziął ich więcej

Odważne stwierdzenie, że Jacque Vaughn to ten sam poziom co Sloan, Pop, Riley, Jax.

Ale może cos w tym jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, julekstep napisał:

no to Davis ma swojego Garnetta

generalnie jazda po box scorze robi się coraz trudniejsza, więc postanowiłem zaufać RAPMom w tym przypadku.

Josh Collins to wybitny grajek, który dokonał niemożliwego -> w 2009 i 2010 zrobił b2b bottom-1 w RAPMie.

Niestety oba te sezony nie łapią się w nasze limity, więc musiałem wziąć jego wersję z 2008, gdzie jest tylko bottom-2 :( 

co za dużo Collinsów to nie zdrowo!

mimo wszystko wersja z 2008 to potężne 50%TS, nie wiem czy nie zaryzykowałeś za bardzo z Joshem Powellem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.