Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bardzo nie lubiłem Kobego, to nie można, po prostu nie można, zestawiać Juniora Harringtona z Kobem, nawet bez nogi. Nie można zestawiać Iry Newble z Ingramem, nawet w kołysce. 

Jak mawiał znany polski komentator sportowy, który zajebał kobietę na pasie "nie porównujmy gówna z czekoladą". 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe w tym ATF'ie będzie się kręcił w okolicach 40ppg. I to na luzie.

Innymi słowy, tu są takie kasztany, że nawet najgorszy Kobe z nimi jedzie jak chce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja centra jest cholernie trudna do obsadzenia w tym drafcie - biorąc 7footera istnieje ryzyko stworzenia przewagi fizycznej, a co gorsza rim protectora, na co nie mogłem sobie pozwolić, stąd po wielu poszukiwaniach oczywiście z ujemnym win share i sporą nadwagą na pomoc przyszedł mi zawodnik niezawodnej pod względem dostarczania bustów ekipy New York Knicks - Maurice Taylor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał:

Pozycja centra jest cholernie trudna do obsadzenia w tym drafcie - biorąc 7footera istnieje ryzyko stworzenia przewagi fizycznej, a co gorsza rim protectora, na co nie mogłem sobie pozwolić, stąd po wielu poszukiwaniach oczywiście z ujemnym win share i sporą nadwagą na pomoc przyszedł mi zawodnik niezawodnej pod względem dostarczania bustów ekipy New York Knicks - Maurice Taylor.

Taylor to jednak całkiem capable scorer. Wygląda na to, że znalazłeś go to guy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Taylor to jednak całkiem capable scorer. Wygląda na to, że znalazłeś go to guy.

O to chodziło, z moim najgorszym backcourtem daje rywalom kolejny powód do zacieśniania środka.

Teraz, Chytruz napisał:

To prawda, nawet ma nieironiczny mixtape na youtube:

Widziales jak on wygląda na tych mixach? to było jakiś 20-30 kg wcześniej aniżeli w sezonie przeze mnie wybranym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Widziales jak on wygląda na tych mixach? to było jakiś 20-30 kg wcześniej aniżeli w sezonie przeze mnie wybranym :)

Większa masa do przestawiania leszczy pod koszami.

Zresztą pamiętam go z Knicks i on tam często był jasnym punktem (wiele tam nie trzeba było, żeby się pozytywnie wyróżnić, but still)

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Chytruz napisał:

Udało się wziąć gorszego Collinsa dwie rundy po lepszym, także value pick jak dla mnie.

Co do zasady masz rację, że Jarron jest słabszy, ale:

1/ przecież bierzemy rok grania, a tu Jarron kręci porządne ponad 40% FG, czyli jest dużo lepszy niż jego alter ego,

2/ nie jest homoseksualistą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chytruz napisał:

Drummond też kręci lepsze FG niż Anthony Davis. Staty to nie wszystko.

No ale nie zgodzę się, że w przekrojowych sezonach Jarron był lepszy (czytaj: słabszy) niż Jason 06/07. Nawet robił więcej PPG niż FPG. Phi, cienias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lu- napisał:

No ale nie zgodzę się, że w przekrojowych sezonach Jarron był lepszy (czytaj: słabszy) niż Jason 06/07. Nawet robił więcej PPG niż FPG. Phi, cienias.

Good stats bad team. Jarron klepał cyferki u tankerów, ale Jason był anchorem defensywy playoffowego zespołu, który wygrał rundę w PO i urwał 2 mecze LeBronowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, karpik napisał:

@Lu- wybrał na pewno najlepszego shootera w lidze.

True. Trochę trzeba rozerwać chłopaków w szatni.

No i trochę gram na czas, gdyż w pełnym składzie spotkamy się za ok. 19 lat.

30 minut temu, Chytruz napisał:

Good stats bad team. Jarron klepał cyferki u tankerów, ale Jason był anchorem defensywy playoffowego zespołu, który wygrał rundę w PO i urwał 2 mecze LeBronowi.

Nie przeczę, ale znajdź mi zawodnika, który przy podobnej próbce robił 3,0 PER i -1,8 VORP. Do tego to podkoszowy na poziomie 40% TS.

Gdyby mu Fred z "Chłopaki nie płaczą" powiedział, że w przyszłym życiu kaczka, to max co może z niego być, to z radości, by zaatakował go od zakrystii. Jak dla mnie ameba lub euglena zielona to szczyt możliwości Jasona w przypadku reinkarnacji.

 

EDIT: UWAGA - BARDZO WAŻNE !!!

Szkoda, że tak późno zaczęliśmy grę. Właśnie bowiem zauważyłem, że Jazz 2003/04 mając trzech już wybranych tuzów - i to nie byle jakich: Michael Ruffin, DeShawn Stevenson i Jarron Collins, a do tego takich asów w s5 jak Carlos Arroyo i Greg Ostertag zrobili bilans 42-40. Zdecydowanie wnioskuję o zaliczenie Jerry'ego Sloana do grona ATF coachów obok Phila i Popa, ponad Rileyem. To wyczyn porównywalny do zdobycia Czomolugmy w klapkach.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Davis ma swojego Garnetta

generalnie jazda po box scorze robi się coraz trudniejsza, więc postanowiłem zaufać RAPMom w tym przypadku.

Josh Collins to wybitny grajek, który dokonał niemożliwego -> w 2009 i 2010 zrobił b2b bottom-1 w RAPMie.

Niestety oba te sezony nie łapią się w nasze limity, więc musiałem wziąć jego wersję z 2008, gdzie jest tylko bottom-2 :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.