Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, julekstep napisał:

przykładowo - leniwy Oakley nie ma ANI JEDNEGO goaltending w wybranym roku -> trochę przypał jak na podkoszowego w tej zabawie

wygląda na to że się nie pierdolił i  nawet nie próbował blokować - tym sposobem niechcąco podałeś kolejną zaletę zawodnika drużyny przeciwnej julek. Także ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, julekstep napisał:

aż sprawdziłem - Eddie Griffin mimo małej liczby minut liderował Minnesocie w goaltending violations

sami nie wrzucicie do mojego kosza?

spoko -> Eddie pomoże!

Made my day!  Rzetelne podejście do tematu, nie pomyślałem o wykorzystaniu goaltendingów, a to słuszna koncepcja jest! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, eF. napisał:

31. Ronald Murray 04/05 - pamiętam tego c***ka z Sonics, hehe (elita na PG, notuje średnio 1.3apg przy 1.2tov)

@Qcin_69

 

Tylko ze w tamtym sezonie on gral jako SG. Wystawiajac na PG ryzykujesz ze bedzie gral lepiej - a przypominam ze przy tej klasie grajkow kazde pol apg to roznica jakosciowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ziomeczków z Wolves poszło. Hassell statystycznie wyglądał cieniutko, ale defensywnie dawał radę. Flipa Murraya też pamiętam. W obliczu kontuzji Raya Allena wziął na siebie rzucanie punktów i miał kilka naprawdę mocnych meczów. Myślę, że można było wybrać trochę lepiej.

Mój kolejny wybór idzie bez filtra (o ile mi go nie ukradniecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lu- napisał:

Trochę ziomeczków z Wolves poszło. Hassell statystycznie wyglądał cieniutko, ale defensywnie dawał radę. Flipa Murraya też pamiętam. W obliczu kontuzji Raya Allena wziął na siebie rzucanie punktów i miał kilka naprawdę mocnych meczów. Myślę, że można było wybrać trochę lepiej.

Mój kolejny wybór idzie bez filtra (o ile mi go nie ukradniecie).

Proponuję jednak sprawdzić tego jegomościa w sezonie 04/05. Fatalny pod każdym względem, a kwintesencją jego levelu ultra kasztana jest występ w PO, gdzie notował astronomiczne wręcz liczby w stylu - 3pp na 27%TS w 15 minut. Wiem, że zagrał parę solidnych meczów, ale nie w tym sezonie o którym jest mowa. Dla mnie to TOP'ka w tym drafcie. :D

Hassell był kasztanem w Bulls, później się ogarnął w Wolves, ale to już nie dotyczy naszej gry. 4ppg na 36%FG to piękny SG (ewentualnie SF). C'mon.

BTW moim najskuteczniejszym graczem jest Earl Barron, który rzuca na 40% z gry, powinniście się zacząć obawiać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

gral w PO?!?

uuuuu

nie pograzaj sie

raczej "grał"... :D

Tak czy siak, Ronald Murray ma wszystko czego potrzebuje w tej grze. Fatalnie rzuca, nie broni, nie podaje i zżera posiadania (24%USG). W mojej drużynie nikt nie potrafi podać, nikt nie potrafi blokować i nikt nie potrafi rzucać (no dobra, Morrison jest legitny, bo trafia co trzeci rzut xD). Wszystko się układa całkiem dobrze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Kobe 16' byl przeciez koszmarny,  miały byc pojedyncze sezony a nie cale kariery, a Kobe zagrał jeden z najslabszych sezonow przy tak duzym usage jakie pamietam

Kobe nawet na jednej nodze jest tu MVP. Umi wykreować se rzut, podać i wjechać na kosz. Przy naszych all-time worst defensywach robiłby z 35 ppg na 60% TS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał:

Kobe nawet na jednej nodze jest tu MVP. Umi wykreować se rzut, podać i wjechać na kosz. Przy naszych all-time worst defensywach robiłby z 35 ppg na 60% TS.

Trochę tak :)

Wiem, że Kobasa bedzie tutaj ciężko obudowac, ale sie nie poddaje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.