Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępne zasady:

- Staramy się stworzyć możliwie jak najgorszy zespół
- Sezony od 98/99 do 19/20 włącznie
- 7 graczy (jeden sezon), ABABABA
- Minimum 20mpg i i 50% meczów regulara zagrane w wybranym sezonie
- Zawodnicy muszą być wybrani na swoją pozycję (w ramach rozsądku, SG na SF obleci, ale nie ma grania PG na centrze)

Thoughts?

Pominąłem jakieś ewidentne loopholes, które trzeba załatać?

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzę w to, ale pod warunkiem że nie będzie spiny na teminy dratowania itp. Jeśli ma być to nie, dziękuję. 

P.S. ch-uj, nie, w sumie gdzieś od 2007 nie oglądam właściwie słabych drużyn, więc sromotnie bym przejebał. Ale będę śledził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już mam listę GOAT'ów, wyczuwam dobrą bekę podczas tego ATF :D

Mam pytanie do kierownika, mianowicie - gdybym przykładowo chciał zrobić z Bruce'a Bowena swoją pierwszą opcję w ataku (hehe) to czy taki Bowen liczy się w naszej grze, czy jednak jego umiejętności w defensywie wykluczają go z naszego ATF? Bowen jako pierwsza opcja w ataku... to brzmi groźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ten draft to prawdziwe strategiczne wyzwanie:

- czy brać kolesia, który był tak słaby, że stał się w świadomości ludzi synonimem kasztana

- czy może jednak kolesia który był jeszcze gorszy -> do tego stopnia, że zaginął w annałach ligi (bo rozumiem będziemy pickować 1 sezon? pośrednio na to wychodzi)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.