Skocz do zawartości

LeBron vs Jordan - tak na poważnie


BMF

Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był  

172 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był



Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, steve napisał:

Jeny, nic tu nie próbuje udowadniać, tylko reakcja na ostatnią wypowiedź Pippena, która wstawił Kubbas i jak to się ma do rzeczywistości.

tylko że pierwszy mecz rookie Pippena to nie rzeczywistość. i jak się poczyta opinie z 80s, to tak właśnie wiedziono Jordana, jak to opisał Scottie + jakby nie było stali się lepsi z nim (oraz Grantem), więc można zrozumieć tą jego wypowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
14 godzin temu, Gregorius napisał:

Wrzucam tutaj jako ciekawostkę. O ile w poprzedniej edycji LBJ wygrał minimalnie to w tej edycji róznica jest znacząca na jego korzyść. Myslę ze jak już skończy karierę to nie bedzie to i w powszechnej świadomości LBJ będzie GOAT.

https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=64&t=2304930

fajna ciekawostka ale jeśli w 3 poście ktoś dał kolejność 1. LeBron 2. Kareem to jeszcze bardziej przechylam się do Jordana :)

kilka postów dalej nawet powtarzają się takie głosy lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

fajna ciekawostka ale jeśli w 3 poście ktoś dał kolejność 1. LeBron 2. Kareem to jeszcze bardziej przechylam się do Jordana :)

kilka postów dalej nawet powtarzają się takie głosy lol

Zdajesz sobie sprawy że taka argumentacja nie odnosząca się do argumentów jest całkowicie pozbawiona sensu i logiki i co najwyzej jest trollowaniem a nie nawet w minimalnym stopniu merytoryczną wymianą zdań. Nie mówiąc o tym że KAJ ma poważne argumenty nawet do pierwszego miejsca bo jego impakt w defensywie jest większy od LBJ i MJ. Pytanie ile traci w ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gregorius napisał:

Zdajesz sobie sprawy że taka argumentacja nie odnosząca się do argumentów jest całkowicie pozbawiona sensu i logiki i co najwyzej jest trollowaniem a nie nawet w minimalnym stopniu merytoryczną wymianą zdań. Nie mówiąc o tym że KAJ ma poważne argumenty nawet do pierwszego miejsca bo jego impakt w defensywie jest większy od LBJ i MJ. Pytanie ile traci w ofensywie.

temat wałkowany od X lat i stosunek do Jordan vs Kareem nie będę powielał. jedynie może się zmienić do Jordan vs LeBron ponieważ ten drugi jest aktywny. 

nie podchodzę do tematu jajogłowo tylko bardziej emocjonalnie jak większość zawodników. z pewnością nie do końca może to być ok ale ma się do tego prawo ponieważ basket to nie matematyka ale przede wszystkim emocje, uczucia i miłość. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Koelner napisał:

nie podchodzę do tematu jajogłowo tylko bardziej emocjonalnie jak większość zawodników. z pewnością nie do końca może to być ok ale ma się do tego prawo ponieważ basket to nie matematyka ale przede wszystkim emocje, uczucia i miłość. 

Tylko że nic mi do tego czy masz na miejscu pierwszym MJ,MIkana,LBJ czy kogokolwiek innego bo to Twoja opinia. Jak masz jakieś argumenty na poparcie tego to super bo mozna o tym porozmawiać. Ja czepiłem sie sposobu argumentacji która nie miała w sobie czegoś racjonalnego. KAJ = 2 to oznacza że Stockton jest GOAT . Inna sprawa że sam temat jest nie reprezentatywny nawet dla realgm bo głosować mogły osoby które argumentują swoje zdanie.  A ci do tego że cośbyło X temu wałkowane. Cały czas zmienia się rozumienie koszykówki, narzędzia analityczne sa rozbudowywane wiec ciezko powiedzieć że tego typu dyskusja kiedyś się skończy. 

To co chciałem przekazać napisałem. Jestem pewien że na przestrzeni lat LBJ stanie się również GOAT'em w powszechnej świadomości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.