Skocz do zawartości

LeBron vs Jordan - tak na poważnie


BMF

Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był  

172 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był



Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kubbas napisał:

GOAT Watch:

25 pkt 

10 zbiorek 

8 asyst

2 bloki

8 strat

1/5 za 3

4 kwarta

4TH QUARTER
5 PTS (2/5 FG)
2 REB
2 AST
4 TO

GOAT watch JORDAN :

1996-06-12                 33-116 CHI   @    SEA L (-21) 1    41:00 6    19    .316 0    2     .000 11 13    .846 1       2      3      2       1      0      4       3    23   9.8      
1997-06-08                 34-111 CHI   @    UTA L (-5)   1    42:05 11 27    .407  0    4     .000 0   0              1        3      4      4       0      0      3       3    22   7.7      

Zarówno to co napisałeś jak również to co wkleiłem nie ma żądnego znaczenia w kontekście tej dyskusji (to tylko pojedyncze mecze) . Może to mieć znaczenie dopiero gdy Lakers przegrają finał.

 

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regularnie  seria z seattle (WYGRANA!!!)  jest wypominana jordanowi,  w pierwszych trzech meczach byl najlepszy? w bulls ,  byki  robia 3-0 .  jest po serii ,   nastepne mecze ma slabsze ,  odkad zaczely sie porownania lbj - mj  systematycznie czytam o tych slabych meczach jordana , niektorzy uwazaja nawet  rodmana za mvp serii

@Gregorius  poprawione. 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

regularnie  seria z seattle (WYGRANA!!!)  jest wypominana jordanowi,  w pierwszych trzech meczach byl najlepszy? w bulls ,  byki  robia 3-0 .  jest po serii ,   nastepne mecze ma slabsze ,  odkad zaczely sie porownania lbj - mj  systematycznie czytam o tych slabych meczach jordana , niektorzy uwazaja nawet  rodmana za mvp serii

 

to tylko ci dziwacy co faktycznie obejrzeli tę serię pod tym kątem

nie przejmuj się nimi i krzycz Michael!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mistrzBeatka napisał:

regularnie  seria z seattle (WYGRANA!!!)  jest wypominana jordanowi,  w pierwszych trzech meczach byl najlepszy? w bulls ,  byki  robia 3-0 .  jest po serii ,   nastepne mecze ma slabsze ,  odkad zaczely sie porownania lbj - mj  systematycznie czytam o tych slabych meczach jordana , niektorzy uwazaja nawet  rodmana za mvp serii

 

Mistrzu przeczytałeś cytowane zdanie? mam wrażenie że nie . Bo nie podejrzewam że nie zrozumiałeś że pisałem że w tym momencie że ani ten mecz LBJ ani te mecze Jordana nie mają większego znaczenia do oceny ich karier.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mistrzBeatka napisał:

i znowu nie zrozumiales , nie krzycze michael tylko wskazuje podwojne standardy.

ale jakie podwójne standardy?

z grubsza LeBronowcy przyznają że nawet najlepszym mogą się zdarzać wpadki (muszą - bo inaczej nie wybronią 2011)

z kolei Dżordanowcy budują narrację o jakimś antycznym flu-herosie Majkelu (i ignorują / zakrzykują - zależnie od specyfiki danego Dżordanowca - informacje o wpadkach ich idola)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj LBJ przeskoczył Johna Stocktona w ilości asyst PO:

 

Żeby wejść na pierwsze miejsce, to by potrzebował do tego raczej 3 sezonów ( minimum ), lub 4 ( w zależności od tego jak daleko będzie dochodzić )

Swoją drogą taka ciekawostka, że jeśli chodzi o jeden z sezon z największą liczbą asyst w PO, to cztery pierwsza miejsca Magic ( dość oczywiste ), natomiast następne dwa, obecny kolega LeBrona Rajon :o

 

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, julekstep napisał:

z kolei Dżordanowcy budują narrację o jakimś antycznym flu-herosie Majkelu (i ignorują / zakrzykują - zależnie od specyfiki danego Dżordanowca - informacje o wpadkach ich idola)

problem jest , że sobie to ubzdurałeś . przytaczane były słabe serie jak z nyk93’ , sonics96’, pacers gm7’ itp itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, julekstep napisał:

ale jakie podwójne standardy?

z grubsza LeBronowcy przyznają że nawet najlepszym mogą się zdarzać wpadki (muszą - bo inaczej nie wybronią 2011)

z kolei Dżordanowcy budują narrację o jakimś antycznym flu-herosie Majkelu (i ignorują / zakrzykują - zależnie od specyfiki danego Dżordanowca - informacje o wpadkach ich idola)

 

mamy konkretna sytuacje do ktorej sie odnioslem , po co mi streszczasz ten watek ? 

kubbas wypomina lbj dzisiejszy mecz -  zle 

jordanowi wypominane sa pojedyncze mecze z serii z seatttle -  dobrze.

 

imo - zle , zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

Gm7 z pacers to ja :) 

widocznie jesteś bandwagonowcem a nie true Dżordanowcem 🤷‍♂️

1 minutę temu, mistrzBeatka napisał:

 

mamy konkretna sytuacje do ktorej sie odnioslem , po co mi streszczasz ten watek ? 

kubbas wypomina lbj dzisiejszy mecz -  zle 

jordanowi wypominane sa pojedyncze mecze z serii z seatttle -  dobrze.

 

imo - zle , zle

wyglądało jakbyś odpowiadał Gregoriusowi (nie było tak?), który dokładnie to co pogrubiłem napisał w oryginalnym poście

a sama wstawka Kubbasa ofc z dupy - bo kilka godzin po takim meczu to trzeba robić laurki Butlerowi a nie szukać haków na LBJa

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

widocznie jesteś bandwagonowcem a nie true Dżordanowcem 🤷‍♂️

wyglądało jakbyś odpowiadał Gregoriusowi (nie było tak?), który dokładnie to co pogrubiłem napisał w oryginalnym poście

a sama wstawka Kubbasa ofc z dupy - bo kilka godzin po takim meczu to trzeba robić laurki Butlerowi a nie szukać haków na LBJa

Nie

W ogóle beka dla piszących tutaj 

Pojedyncze mecze nie mają znaczenia !

Lol to co ma znaczenie ?

Jak się zbierze takich pojedynczych meczy 10 Albo 15 to już chyba dużo czy nie 

Najlepsze jest to że ja sam mam wyjebane bo ani nie sympatyzuje mega z Lebronem ani z Jordanem tylko mówię o faktach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.